Włosy Geralta na modelu Ciri | BUG

+
Po przejściu gry postanowiłem pobawić się trochę konsolą, niestety coś namieszałem i model Ciri ma teraz włosy Geralta. Wie ktoś jak je usunąć?
Post automatically merged:

Wgrałem najstarszy save - włosy nadal Geralta
 

Attachments

  • The Witcher 3 Screenshot 2021.09.01 - 23.32.31.18 (2).png
    The Witcher 3 Screenshot 2021.09.01 - 23.32.31.18 (2).png
    786.7 KB · Views: 62
  • The Witcher 3 Screenshot 2021.09.01 - 23.35.56.24 (2).png
    The Witcher 3 Screenshot 2021.09.01 - 23.35.56.24 (2).png
    1.1 MB · Views: 55
Last edited:
Po przejściu gry postanowiłem pobawić się trochę konsolą, niestety coś namieszałem i model Ciri ma teraz włosy Geralta. Wie ktoś jak je usunąć?
Post automatically merged:

Wgrałem najstarszy save - włosy nadal Geralta

Próbowałeś wyłączyć HairWorks może? A próbowałeś wejść w dialog z jakąś postacią? Czy ten błąd ma Ciri w tej sekwencji i potem się on powtarza, gdy znów przejmujesz nad nią kontrolę, czy sterujesz Ciri jakimś sposobem, który gra nie przewiduje i normalnie biegasz nią po mapie?
 
Wyłączenie HairWorks nic nie daje. Dialogi również. Błąd pojawił się podczas Historia Ciri: Z wizytą i Juniora, lecz także jak konsolą zmieniam postać na Ciri. Próbowałem jakoś usunąć te włosy komendami ale nie znam się na tyle i nie wiem co wpisać dokładnie,
Próbowałeś wyłączyć HairWorks może? A próbowałeś wejść w dialog z jakąś postacią? Czy ten błąd ma Ciri w tej sekwencji i potem się on powtarza, gdy znów przejmujesz nad nią kontrolę, czy sterujesz Ciri jakimś sposobem, który gra nie przewiduje i normalnie biegasz nią po mapie?
Post automatically merged:

Wyłączenie HairWorks nic nie daje. Dialogi również. Błąd pojawił się podczas Historia Ciri: Z wizytą i Juniora, lecz także jak konsolą zmieniam postać na Ciri. Próbowałem jakoś usunąć te włosy komendami ale nie znam się na tyle i nie wiem co wpisać dokładnie,
W Historia Ciri: Na złamanie karku również są te włosy. I w cutscenach i podczas normalnego grania.
 
Last edited:
Wyłączenie HairWorks nic nie daje. Dialogi również. Błąd pojawił się podczas Historia Ciri: Z wizytą i Juniora, lecz także jak konsolą zmieniam postać na Ciri. Próbowałem jakoś usunąć te włosy komendami ale nie znam się na tyle i nie wiem co wpisać dokładnie,

Post automatically merged:


W Historia Ciri: Na złamanie karku również są te włosy. I w cutscenach i podczas normalnego grania.

Możesz jeszcze spróbować komend z addHair1, 2 lub 3, może zamiast ustawić się jakaś fryzura Geralta, to ta zniknie, bo wykryje Ciri. Ciężko powiedzieć, zabawy z konsolą bywają dzikie jak widać :D
 
Możesz jeszcze spróbować komend z addHair1, 2 lub 3, może zamiast ustawić się jakaś fryzura Geralta, to ta zniknie, bo wykryje Ciri. Ciężko powiedzieć, zabawy z konsolą bywają dzikie jak widać :D
Niestety tylko zmienia fryzurę
Post automatically merged:

Możesz jeszcze spróbować komend z addHair1, 2 lub 3, może zamiast ustawić się jakaś fryzura Geralta, to ta zniknie, bo wykryje Ciri. Ciężko powiedzieć, zabawy z konsolą bywają dzikie jak widać :D
Wiesz może czy jest coś z removeItem?
 
Kurde, czyli nic nie mogę zrobić?

Spróbuj

removeitem('Preview Hair')

A jak nie pomoże, to któreś z listy:


Preview Hair
Half With Tail Hairstyle
Shaved With Tail Hairstyle
Long Loose Hairstyle
Short Loose Hairstyle
Mohawk With Ponytail Hairstyle
Nilfgaardian Hairstyle
 
Spróbuj

removeitem('Preview Hair')

A jak nie pomoże, to któreś z listy:


Preview Hair
Half With Tail Hairstyle
Shaved With Tail Hairstyle
Long Loose Hairstyle
Short Loose Hairstyle
Mohawk With Ponytail Hairstyle
Nilfgaardian Hairstyle
Sprawdzę przy najbliższej okazji grania Ciri
Post automatically merged:

Spróbuj

removeitem('Preview Hair')

A jak nie pomoże, to któreś z listy:


Preview Hair
Half With Tail Hairstyle
Shaved With Tail Hairstyle
Long Loose Hairstyle
Short Loose Hairstyle
Mohawk With Ponytail Hairstyle
Nilfgaardian Hairstyle
Niestety nie zadziałało.
Post automatically merged:

Sprawdzę przy najbliższej okazji grania Ciri
Post automatically merged:


Niestety nie zadziałało.
Wydaje mi się że moją jedyną opcją jest wgranie save'u na którym stworzyłem NG+ i poprostu grać od nowa.
 
Last edited:
Top Bottom