Wojna Krwi Bug

+
W mojej grze bardzo często natrafiałem a buga że kiedy kończyła się zagadka lub walka miałem niekończący się ekran ładowania. Było wtedy na tle standardowego ekranu ładowania widać napisz przeciwnik spasował albo taki napis był też widoczny na dole jeżeli walkę wygrałem. Do tego okienko po lewej wyskakujące przy niestandardowych potyczkach.
 
@bluangel151 Dzisiaj kupiłem Wojnę Krwi. Rozegrałem bez problemów jedną godzinę, a potem pojawił się błąd, który opisałeś wyżej. Praktycznie każda potyczka kończyła się nieskończonym ekranem ładowania. Wymuszałem wyłączenie gry, włączałem ją ponownie i za drugim razem bitwę kończyłem bez błędu. Doszedłem teraz jednak do zagatki z krowami. Po zagraniu pierwszej karty 'tura' nie wraca do nas. Gra blokuje się na fazie przeciwnika i nie można nic zrobić. Znalazł ktoś przyczynę/rozwiązanie tego problemu?
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@Solace97: Może to dziwnie zabrzmi, ale sprawdź czy Ci to zadziała kiedy "zdegradujesz" grę do wersji 1.0.0.
 
Last edited:
Spróbuj nie sprawdzać własnej talii podczas rozgrywki (nie naciskaj na talię po prawej stronie podczas walki). Na angielskim forum wyczytałem, że to pomaga i mi pomogło.
Dzięki za radę. Nie klikałem na pokazywanie talii podczas zagadki z krowami i błąd nie wystąpił. Rozegrałem też kolejne 2h (w żadnej potyczce nie sprawdzałem talii podczas gry) i nie napotkałem żadnego błędu/zawieszenia gry.
 
Teraz już wiem dlaczego czasem mi się wieszała gra :D Na całe szczęście tak rzadko zaglądam do własnej talii, że nie tylko nie powiązałem jednego z drugim, ale nawet udało mi się spokojnie grę przejść :)
 
Top Bottom