Wojna Krwi już dostępna na Androidzie!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Wojna Krwi to łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy turowe gra role-playing, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Bohaterką historii jest Meve — zaprawiona w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu inwazji ze strony Cesarstwa Nilfgaardu, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Wojna Krwi na Androidzie jest dostępna w formie "Freemium", dzięki czemu gracze mogą pobrać i zagrać w grę za darmo. Po dotarciu do pewnego momentu historii, gracze będą mogli wykupić pełną grę aby kontynuować przygodę.





Rozgrywka Wojny Krwi na Google Play została wzbogacona o wsparcie dla sterowania za pomocą ekranu dotykowego oraz możliwość synchronizacji zapisów pomiędzy wersjami na inne wspierane platformy. W ramach kampanii, poza wyjątkową przygodą, na graczy czekają również inspirowane opowieścią bibeloty oraz 20 kart do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.















Gra dostępna także na iOS, PC (GOG.COM & Steam), Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, a także PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w ramach kompatybilności wstecznej.​
 


Wojna Krwi to łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy turowe gra role-playing, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Bohaterką historii jest Meve — zaprawiona w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu inwazji ze strony Cesarstwa Nilfgaardu, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Wojna Krwi na Androidzie jest dostępna w formie "Freemium", dzięki czemu gracze mogą pobrać i zagrać w grę za darmo. Po dotarciu do pewnego momentu historii, gracze będą mogli wykupić pełną grę aby kontynuować przygodę.






Rozgrywka Wojny Krwi na Google Play została wzbogacona o wsparcie dla sterowania za pomocą ekranu dotykowego oraz możliwość synchronizacji zapisów pomiędzy wersjami na inne wspierane platformy. W ramach kampanii, poza wyjątkową przygodą, na graczy czekają również inspirowane opowieścią bibeloty oraz 20 kart do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.




















Gra dostępna także na iOS, PC (GOG.COM & Steam), Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, a także PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w ramach kompatybilności wstecznej.​
Na jakąś zniżkę, upominek, mogą liczyć gracze posiadający grę na PC?
 
Nie powiem, się zdziwiłem ... ściągnąłem apkę, żeby dokończyć kiedyś przerwaną grę na PC i lipa.
Już kupiłem tą grę na PC, liczyłem, że po zalogowaniu będzie można kontynuować grę na phonie.
Dwa razy płacić za to samo to tak trochę kicha.
 
@pm1985 Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania po zakupie Cyberpunka na GOG każdy z automatu powinien dostać egzemplarz na XBOX i PlayStation? No chyba nie. Inna platforma = ponowny zakup. Chyba, że spróbujesz pograć w Wojnę Krwi przez geforce now na telefonie, ale potrzeba gamepada
36C02999-780C-446E-BC4A-4193B17FA3C6.jpeg
 
Czyli zakup premium podróży Triss na GOG korzystając z PC powinien nie uprawniać mnie do korzystania z tego grając w gwinta na apce? A jednak mam premium na obu platformach.
Rozumiem o co Ci chodzi i oczywiście masz rację, szkoda tylko, że nie pogram na fonie w wojnę krwi. Dwa razy płacić za to samo to nieekonomiczne, że tak powiem :)
 

Guest 4410317

Guest
Nie powiem, się zdziwiłem ... ściągnąłem apkę, żeby dokończyć kiedyś przerwaną grę na PC i lipa.
Już kupiłem tą grę na PC, liczyłem, że po zalogowaniu będzie można kontynuować grę na phonie.
Dwa razy płacić za to samo to tak trochę kicha.
Można pociągnąć historię dalej. Po załączeniu gry w menu w prawym dolnym rogu masz ikonkę chmury - wchodzisz tam i logujesz się na swoje konto GOG lub Steam. Wtedy możesz zsynchronizować zapisy z chmury.
 
dokładnie, mam opcję kontynuacji gry, ale nie mogę tego zrobić, bo wymaga pełnej wersji. Więc to tak trochę błąd chyba :)
 
dokładnie, mam opcję kontynuacji gry, ale nie mogę tego zrobić, bo wymaga pełnej wersji. Więc to tak trochę błąd chyba :)
To nie błąd
To zależy od tego w jakim momencie gry został zrobiony zapis. Jeśli wczytany zostanie save na etapie przed momentem wspomnianym w artykule, to będzie można kontynuować grę do wspomnianego momentu historii. Jeśli wczytany save jest dalej, gra wyświetli komunikat informujący o konieczności wykupienia pełnej gry aby grać dalej.
 
@pm1985 Ech… Gwint jest grą free to play i bez względu na to czy sobie coś kupisz czy nie, to wszędzie to masz, bo to gra free to play wspierająca wiele platform co oznacza, że gdzie się nie zalogujesz to masz mieć to samo. Skorzystanie ze sklepu za prawdziwe pieniądze w grze nie zmienia tego, że jest to gra free to play wspierająca rozgrywkę na wielu platformach. Logujesz się gdzie chcesz i grasz i wszystko masz. Wojna Krwi to osobna produkcja w uniwersum wiedźmina, stworzona na bazie gwinta, za którą trzeba zapłacić, nie jest free to play i działa ona na takiej samej zasadzie i warunkach jak W3 czy Cyberpunk czy inne gry. Inna platforma = ponowny zakup.
 
Pytanie do kogoś kto grał już w wersję mobilną - czy w części darmowej da się odblokować jakieś bibeloty lub karty do Gwinta? Czy wchodzą dopiero przy pełnej wersji?
 
Pytanie do kogoś kto grał już w wersję mobilną - czy w części darmowej da się odblokować jakieś bibeloty lub karty do Gwinta? Czy wchodzą dopiero przy pełnej wersji?
Zdobyć/znaleźć można jednak do twojego gwintowego konta zostaną dodane dopiero po zakupie pełnej wersji gry.
Post automatically merged:

Pobrałem sprawdziłem działa dobrze tzn samouczek. Chyba skuszę się na pełną wersję ponieważ jeszcze nie grałem. W moim przypadku tego typu gry łatwiej ograć na mobilkach czy to telefon, czy tablet, gdzieś w drodze, na wyjeździe, na świeżym powietrzu. Po kilka minutek kawałek po kawałeczku.
 
Last edited:
Top Bottom