Wojna Krwi na Androida?

+

Guest 4410317

Guest
Jakiś czas temu Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści wyszły na iOS'a. Było to w lipcu bądź sierpniu, o ile dobrze pamiętam. Jednak na stronie Gwinta, w jednym z postów było napisane, że Wojna Krwi wyjdzie jeszcze w 2020 na Androida. Problem w tym, że zaczął się już czwarty miesiąc 2021 roku. Od tej zapowiedzi minęło już parę miesięcy, a gra nadal nie wyszła na Androida. Rozumiem, że CD Projekt Red mają teraz problemy z Cyberpunkiem i zarazem pracują nad remasterem Wiedźmina 3 oraz Gwintem, ale powinni dotrzymać obietnicy. Zrozumiałabym to, gdyby gra wyszła w styczniu bądź lutym, ale to już się zbyt długo ciągnie. Nie pisałabym tego postu, gdyby nie fakt, że podali datę na 2020 rok i nie przełożyli jej. Jako dowód załączam zrzut ekranu zapowiedzi.

Chcę także podkreślić, że ten post nie ma na celu nikogo obrażać ani krytykować.
 

Attachments

  • wojna krwi.jpg
    wojna krwi.jpg
    232.5 KB · Views: 69
No szkoda, bo chętnie bym spróbował Wojnę Krwi na mobilki. A co do aktualizacji next-gen i portu na Nintendo Switch to zlecili to Saber Interactive, więc tym bardziej nie wiadomo czemu nie ma tego na Androidzie. Chyba zapomnieli o tym całkowicie skoro nawet tego nie przekładali i nie dają znaku życia xd
 

Guest 4410317

Guest
No szkoda, bo chętnie bym spróbował Wojnę Krwi na mobilki. A co do aktualizacji next-gen i portu na Nintendo Switch to zlecili to Saber Interactive, więc tym bardziej nie wiadomo czemu nie ma tego na Androidzie. Chyba zapomnieli o tym całkowicie skoro nawet tego nie przekładali i nie dają znaku życia xd
Najwyraźniej. Szkoda, czekałam na to. Z chęcią bym sobie pograła, kiedy nie mam do dyspozycji komputera :/
 
Po pierwsze, to nie CDPR robi port Wojny krwi na androida, tylko Crunching Koalas.
Po drugie, Crunching Koalas jest jednym ze studiów, które pomaga/pomagało Redom w pracy nad CP.
Można więc założyć, że patch 1.2 do CP miał piorytet nad Wojną krwi i teraz jak patch 1.2 wyszedł, to Crunching Koalas będą mogli wrócić do portu Tronołamacza.
 
Top Bottom