Wojna krwi - spis kart

+
Czy ktoś trafił w internecie na spis wszystkich dostępnych w WK kart? Jestem ciekawy czy podjęte przeze mnie decyzje przy niektórych zadaniach spowodowały, że ominęło mnie zdobycie jakiejś karty. Mi niestety udało się znaleźć tylko temat na ign.com, ale tam nie ma bardzo wielu kart które można zdobyć (pomijając te opracowane w warsztacie): https://www.ign.com/wikis/thronebreaker-gwent/Cards.
 
Możesz filtrować karty z WK w samym "Gwincie" jeśli szukasz samego spisu. Pytano o listę kiedyś na anglojęzycznym forum - tutaj.
Nie wiem czy wybory wpływają na to czy zdobędziesz kartę czy nie. Ja przeszedłem WK tylko raz zaraz po premierze i odblokowałem wszystkie karty.
 
@bTrait Mi nie chodzi o karty jakie można zdobyć w WK do gry Gwint, ale o karty jakie zdobywa się w WK do grania w WK. Przykładowo Bombę Dimerytową zdobywa się w Lyrii odnajdując trzy skrawki tej karty, a Atrapę rozwiązując zagadkę ze wściekłą krową (też Lyria). Kart zdobywa się z różnych zadań na każdej mapie pełno i jestem ciekaw czy istnieje gdzieś pełny ich wpis. Zwłaszcza jednostki mnie interesują bo o ile bibelotów i trofeów jest masa to podstawowych jednostek (nawet biorąc pod uwagę te które można stworzyć w obozie) jest stosunkowo mało. Ja jak na razie odkryłem możliwość zdobycia dwóch Medyków Polowych w Lyrii (szkoda, że to standardowe karty jakie można stworzyć w obozie) oraz 4 jednostek Nilfgaardu w Aedirn (nie do zdobycia inaczej niż z powiązanego z nimi zadania).

PS. Na zdobycie niektórych animowanych kart do Gwinta wpływają pewne wybory co mi akurat bardzo się nie podoba (bo w jednym przypadku musiałem podjąć wybór wbrew sobie byle tylko zdobyć animowaną kartę).
 
Oh, ok, myślałem, że chodzi o karty, które zbierasz do Gwinta. Szukałem kiedyś sam spisu i znalazłem info tylko na ING (link, który podałeś). Jak wspomniałem przeszedłem WK dawno temu i teraz po prostu nawet nie pamiętam wszystkich kart więc pozostaje Ci chyba lektura artykułu z ING.

Pzdr
 
Top Bottom