Wojna krwi - towarzysze

+
Dobrzy ludzie powiedźcie mi czy:
Istnieje możliwość zachowania w ekipie Czarney Rayli i Isbel? Czy zawsze dochodzi w Mahakamie do zamordowania krasnali przez Rayle co wymusza na nas wybór między jedną a drugą? Zastanawiam się czy mogłem coś zrobić poza olaniem zadania odszukania krasnali by zachować obie. Może gdybym w Aedirn nie pozwolił Rayli wymordować rannych elfów w szpitalu polowym nie dokonałaby masakry krasnali? Ktoś potrafi mi odpowiedzieć?

I drugie pytanie. Czy jest gdzieś w necie spis wszystkich trofeów gog'owych do zdobycia? Jeśli takowego nie ma to może ktoś jest wstanie powiedzieć czy jest trofeum za utrzymanie w drużynie do końca gry wszystkich bohaterów?
 
Odpowiem na pierwsze pytanie: nie znam innego sposobu na zachowanie obu towarzyszek bez omijania tego zadania, a gre przeszedlem 3 razy i dyskutowalem na ten temat z wieloma osobami, ktore podobnie jak ja przechodzily te gre conajmniej dwukrotnie.


Co do trofeum za wszystkie postacie: nie, nie ma
 
Jak w Aedirn nie pozwoli się Rayli dobić elfy to odejdzie na początku mahakamu. A Isbel nie udało mi się zatrzymać bo wypędziłem nilfgaardzkich osadników z Lyrii.
 
Top Bottom