Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Nintendo Switch!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest już dostępna na Nintendo Switch! Możecie ją kupić w dystrybucji cyfrowej poprzez Nintendo eShop aby doświadczać przygód królowej Meve gdziekolwiek jesteście!



Wraz z Wojną Krwi dostępny jest zestaw cyfrowych dodatków. Zawiera on m.in. oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry, szkice koncepcyjne, a także opisaną mapę królestwa Lyrii. Szczegóły na temat tego w jaki sposób odebrać te dodatki znajdują się na dedykowanej stronie.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry.
 
Tak z miesiąc za późno... no i mam wrażenie że znienacka, skoro o premierze dowiedziałem się "pocztą pantoflową"... Tak jakby ktoś naprawdę nie chciał by TB odniósł jakikolwiek sukces. No ale dobrze że wreszcie na tego Switcha trafiło.
 

Lexor

Forum veteran
Chyba tu należą się brawa za intensywną, ciekawą i długą kampanię promocyjną!
Myślę, że z pewnością przyciągnie ona nowych graczy, przez co Gwint jeszcze bardziej się rozwinie.
 
Chyba tu należą się brawa za intensywną, ciekawą i długą kampanię promocyjną!
Myślę, że z pewnością przyciągnie ona nowych graczy, przez co Gwint jeszcze bardziej się rozwinie.
Dużo kopii na naszym podwórku by nie sprzedali, więc kampania by się nie zwróciła nawet :p. USA, Japonia, zachodnia europa no i od grudnia Chiny dzięki firmie Tencet, która ma większość udziałów Riot :p. Jakby robili szum medialy to pewnie tam. Chociaż same artykuły 2 dni temu w każdym serwisie dotyczącym gier też swoje robi. Na oficjalnej stronie Nintendo informacja też cegiełkę dała :p


przewijaj stronki :p
 
Gaea zajmują się dystrybucją i promocja w Chinach. Skoro wydali Wiedzmina 3 i teraz Wojnę Krwi, to widać opłaca się. Może rezygnacja z potezniejszych konsol jest podyktowana wejściem na nintendo?
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@SMiki55 - no bo o ile wprowadzenie gier singleplayer (niezależnie od ich statusu) na nową platformę ma jakiś sens, to o tyle wprowadzenie gier multiplayer-only, które chylą się ku upadkowi, już nie. Androida pomijam, bo po pierwsze nie wiadomo kiedy dokładnie ma się pojawić (i jeszcze bym się zastanawiał nad tym czy się pojawi), a po drugie prace już trwały, więc może wrzucą "ostatkiem sił" aby przynajmniej koszty im się zwróciły.
 

Zmiany filtrów w grze i dzielenie planszy na pół też nigdy nie miało być zmienione :D. Wydanie Wiedźmina 3 następnie dalej wprowadzanie społeczność w uniwersum świata przez Wojnę Krwi, gdzie mamy już Gwinta. Obserwowanie ile czasu w grze ludzie grają i czy te same konta później rejestrują się na komórki wersje mobilne. W sumie jak będzie mobilka to nie potrzeba switcha :p.
 
Last edited:
Top Bottom