Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest teraz dostępna także na Steam! Możesz ją kupić na oficjalnej stronie gry na Steam.



Kupując Wiedźmińskie Opowieści na Steam każdy gracz otrzyma dodatkowo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (wersja Steam), a także oficjalną ścieżkę dźwiękową Wojny Krwi, grafiki koncepcyjne i inne.

Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.
 
Last edited:
Teraz to sobie możecie.... Po co pisać, że tylko na GoG jak za chwilę pojawia się również na steam..... Ehhh
 
Dali zapewne na Steam aby zwiększyć grono potencjalnych nabywców.

Podobnie było z Quantum Break, które pierwotnie pojawiło się tylko (o zgrozo) w sklepie Microsoftu, a później zawitało na Steam. Co by nie mówić jest to najpopularniejsza platforma cyfrowej dystrybucji na PC (wielu graczy też na hasło, że czegoś nie ma w wersji na Steam reaguje "eee... to nie kupię" ).

P.S. Osobiście "Wojnę" mam na GoG'u.
 
Jeśli tylko mam wybór, to preferuję GOG. Oni przynajmniej sprzedają mi grę, a nie dostęp do usługi jaką jest możliwość zagrania. Mogę sobie zrzucić instalkę na dysk, a następnie zainstalować na dowolnym swoim komputerze - jeden z moich komputerów stoi w domu teściowej na drugim końcu Polski, gdzie dostęp do Internetu mam jedynie za pośrednictwem swojej komórki). Jak pojadę na tydzień urlopu i wezmę instalkę na płytach, to mogę sobie nawet w Geralta Trzeciego pyknąć.
 
Top Bottom