Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści | Oficjalny Zwiastun Rozgrywki

+
Właśnie czegoś takiego mi brakowało :D Co prawda tuż przed premierą, ale lepiej późno niż wcale ;) Pięknie się prezentują te wszystkie krajobrazy, same komiksowe kadry również wspaniale wykonane... Tylko jedno ale - lektor na początku mówi "Imperium NIFLGARDU"... ;)
 
2 wyświetelnia :]
To jest film tylko dla czytelników polskiego forum (film jest niepubliczny). Można go obejrzeć tylko z linku.
Ogólnodostępny jest filmik w wersji angielskiej. Dlaczego tak? Nie wiem. Poprzednio też tak było.
Może REDzi sprawdzają ile czytelników ma polskie forum i czy warto robić gry po polsku z dubbingiem?;)
 
Są już recki, średnia na MC 85/100. Pierwsze co mi się nasuwa po rzuceniu okiem na minusy to trzeba będzie grać na hardzie.
 
Trochę szkoda, że nie można mieć kilku save'ów... Nie rozumiem takiej decyzji. A z kolei przed każdą walką gra zapisuje się automatycznie i można podchodzić do starcia ile razy się chce :p
Poza tym recenzje raczej na plus, choć myślę że trzeba ograć samemu, żeby cokolwiek stwierdzić...
 
A czy ktokolwiek z tych recenzentów zadał sobie trudu, by sprawdzić jak jest na hardzie? Masakra trochę, jak można zabierać się za recenzowanie, krytykować AI nie sprawdzając wpierw wyższych poziomów gry...
 
A czy ktokolwiek z tych recenzentów zadał sobie trudu, by sprawdzić jak jest na hardzie? Masakra trochę, jak można zabierać się za recenzowanie, krytykować AI nie sprawdzając wpierw wyższych poziomów gry...
Na reddit jest recka jakiegoś użytkownika po 20 h gry na hardzie. Ponoć karciane zagadki są trudne ale zwyczajne walki nadal dość łatwe. Link
 
Może nie mieli dostępu do trybu hard, pamiętam, że w pokazie nie było tylko był zapowiedziany. Deadline i te sprawy.
 
Skoro streamerzy mają wersję pudełkową to może i fanom udostępnicie do sprzedaży? ...albo chociaż posiadaczom EK W3. :cool:
 
Nawet jeśli byłyby jakiekolwiek plany na wersje pudełkową to i tak bym nie kupił bo już mam elektroniczną a nie lubię kupować gier po dwa razy.
 
Grę kupiłem, ale poczekam z ogrywaniem jak połatają, ważne że karty będę miał do gwinta :D. Jak AI rzuca eliksiry bufujące na moje jednostki i kładzie swoje na palącym się rzędzie, to się wstrzymam. Ogram Gwinta sobie najpierw, a Wojnę Krwi na święta zostawię =]. Do tego czasu chyba wyjdzie parę łatek 0_o ? Tak do Gwinta jak i do WK mam nadzieję.
 
Chyba wszyscy, którzy dostali grę do recenzji dostali takie wersje "prasowe". Z ciekawych i ważnych rzeczy - animacje są znacznie szybsze względem tego co było na PTR gwinta.
Może nie mieli dostępu do trybu hard, pamiętam, że w pokazie nie było tylko był zapowiedziany. Deadline i te sprawy.
Mieli, mieli ale dlaczego go nie przestawili skoro było im za łatwo... to już pytanie do nich.
Grę kupiłem, ale poczekam z ogrywaniem jak połatają, ważne że karty będę miał do gwinta :D. Jak AI rzuca eliksiry bufujące na moje jednostki i kładzie swoje na palącym się rzędzie, to się wstrzymam. Ogram Gwinta sobie najpierw, a Wojnę Krwi na święta zostawię =]. Do tego czasu chyba wyjdzie parę łatek 0_o ? Tak do Gwinta jak i do WK mam nadzieję.
A ja odwrotnie, raczej zacznę od TB, wejdę jeszcze lepiej w klimat tak jak to było przy gwincie w W3. Wg mnie Gwint HC będzie jeszcze bardziej wymagał patchy niż Wojna Krwi na premierę ;) Ja bym się za bardzo tymi głupotkami z gola nie przejmował bo gość grał na normalu a do tego gra na premierę ma być lepiej dopracowana. Ponoć w wersji prasowej była nawet potyczka czy zagadka gdzie z powodu buga nie dało się jej przejść ale wiedzą o tym :)
 
Top Bottom