Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści | Rozmowa z aktorami głosowymi

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Jak ma się dubbingowanie gry komputerowej do występowania w sztuce teatralnej? W jakie gry komputerowe gra Królowa Meve? Jaka jest opinia Brouvera Hooga o serii gier o Wiedźminie?. I przede wszystkim… jak właściwie wymawiać imię starosty Mahakamu?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych znajdziecie w wywiadzie z aktorami głosowymi, którzy wcielili się w role Królowej Meve (Paulina Holtz) oraz Brouvera Hooga (Kazimierz Kaczor) w Wojnie Krwi! Rozmowę poprowadzą Paweł Burza (Community Manager) oraz Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer).



Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest już dostępna na platformach Steam i GOG.COM!
Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.
 
Lubię i Kazimierza K. pamiętam kiedyś jak pokazywał gry w telewizji, a najbardziej utknęły mi tytuły, jak mi w pamięci Theme Park i Warlords, gdy opowiadał o nich z pasją =] Lubi bardziej strategiczne gry =]
 
Last edited:
Rewelacyjne wywiady, fajne smaczki :)

Edit. swoją drogą streamy Kazimierza Kaczora z Gwinta, czy innej gry, byłyby boskie, super by się słuchało :) Pamiętam, że kiedyś już miał swoją przygodę przy okazji WOŚP :)
 
Last edited:
Zaimponował mi Pan Kazimierz. Kto by pomyślał, nawet w Gwinta ciśnie i jeszcze youtuberów zna :D Przyznam się, że tego "Grzonu" to nawet nie kojarzę :)
 
Rewelacyjna pogadanka. Bardzo ładnie pokazuje ile pracy trzeba włożyć w to, by dubbing był na wysokim poziomie, i że muszą nad tym czuwać i osoby świetnie znające się na samym voice actingu, oraz osoby, które znają grę na wylot. Pani Holtz chyba urodziła się, by zagrać Meve, mam ogromną nadzieję, że w jakiejś przyszłej produkcji REDów powtórzy rolę. Tak jak i pan Kaczor :p Choćby epizodyczną :D
Ogromne dzięki dla pana Mikołaja za świetny nadzór nad całością! :D I dla @Burza46 za bycie wszędzie tam, gdzie jest potrzebny :D
 
Top Bottom