Wolfenstein

+
Zrobiłeś sobie locka na 60 fps ? Na kilku screenach włanie widnieje ta wartość, jakby była stała :)

Nie kwestia przypadku, bo gra potrafi bardzo loteryjnie chodzić, chociaż zazwyczaj to większości (i mnie) chodzi tak jest 60 dosyć stałe, a przy większych zadymach spada mi do 40-35 co jest odczuwalne, ale da się to jakoś przeżyć.
 
Wolfenstein: The New Order 66% taniej na Steamie tj. za jakieś 72 zł. Myślicie, że jeszcze spadnie w najbliższych dniach czy też nie ma co się zastanawiać? :p
 
Zapowiedziano Wolfenstein: The Old Blood, będzie to prequel, nie jest wymagany New Order, akcja będzie się działa w 1946 r., Blazkowicz powraca m.in. do zamku Wolfenstein.


Gra wychodzi 5 maja na PC, PS4 i Xbox One (cyfrowo). Cena 15 funtów lub 20$.
 
Last edited:
Biorę ,,,, tego brakowało mają szczęscie że dwa tygodnie przed Wiedźmin 3 Oj będzie wydatków trochę.
 
Jak będzie na poziomie The New Order to będę happy. FPS'ów, które mnie wciągają na dłużej niż 2-3 godzinki jest jak na lekarstwo ;/
 
Kilka zdjęć się znalazło







 
No i super. Właśnie kupiłem w końcu New Order i zacząłem zabawę z tą serię. Kilka dni temu po raz pierwszy w życiu przeszedłem wszystkie 3 podstawowe epizody pierwszego Wolfensteina.
 
Początek trailera. Kolejka linowa. Pierwsze skojarzenie - Tylko Dla Orłów (Where Eagles Dare).
Return był świetny.
Świetnie się zapowiada ten Dodatek (tak powinny wyglądać właśnie), a ja jeszcze nie grałem w New Order.
 
Pojawił się spory kawałek rozgrywki z komentarzem (ogólnie odnośnie gry):


Wygląda nawet nieźle, ale mam nieodparte wrażenie jakby strasznie im klatkowało (po kontrolerze można się domyślać, że grają na konsoli - nie jest to potwierdzone równie dobrze mogli podłączyć pada pod PC, ale wątpię w tą ostatnią możliwość).
 
Gram sobie w The Old Blood i mam frajdę. Jak komuś The New Order podszedł to tutaj będzie tak samo. Oczywiście stawiam na rozwałkę, bo taki już ze mnie typ gracza, ale można też po cichu grać ;)

I znów sypią easter eggami :>
 
A co powiecie o poprzedniej inkarnacji cyklu, tej z 2009 roku? Daje radę czy nie bardzo? Słyszałem raczej negatywne opinie, ale skoro dają za grosze w CDA to może warto by spróbować. Ja swoją przygodę z serią zacząłem od Wolfensteina 3D, a skończyłem na Return to Castle.
 
Mi sie bardzo podobała, też miała swój klimat.
Tylko że tam była jazda z okultyzmem, czarami i w ogóle jakimiś teleportami między wymiarami itp.

Chyba nic nie pomieszałem ;)
 
Gram sobie w The Old Blood i mam frajdę. Jak komuś The New Order podszedł to tutaj będzie tak samo. Oczywiście stawiam na rozwałkę, bo taki już ze mnie typ gracza, ale można też po cichu grać ;)

I znów sypią easter eggami :>

Słyszałem, że dodatek trwa dłużej niż ostatnie Call of Duty :) Do czego to doszło, że DLC są dłuższe od produkcji AAA.
 
Znak czasów.

Wkrótce gry będące adaptacjami filmowymi będą zapewne trwały... tyle co sam film na którym bazowały.


Odnośnie Wolfenstein, czekam na jakieś przeceny bo fanem strzelanek nie jestem, ale serię pamiętam z dawnych lat i widać, że jej najnowsza odsłona ma klimat (i kilka polskich smaczków :) ).
 
Wkrótce gry będące adaptacjami filmowymi będą zapewne trwały... tyle co sam film na którym bazowały.

To już było, ostatnia część growego Pottera była krótsza o parę minut od filmu na którym bazowała :p
 
Top Bottom