WoŚp.

+
WoŚp.

Witam.Nie wiedziałem czy zrobić nowy temat czy dopisać już gdzieś do istniejących. Wpadłem sobie na pomysł- nadchodzi kolejny WOŚP i może... Panowie zajmujący się projektem Wiedzmin dali cos od siebie? Chodzi mi tu o powiedzmy koszulkę z autografami ekipy czy plakat. Nie wiem, ale warto chyba coś wymyślić. Nie wiem za ile poszłaby taka pamiątka, ale każda kwota pomaga. Taki miły akcent... Trochę reklamy przy okazji. ;)Pozdrawiam serdecznie.
 
calkiem ciekawa perspektywa i dosyc oryginalny pomysl:)Taka akcja bylaby chyba najwieksza z najtanszych mozliwych kampani marketingowych:)Jestem ZA!!
 
Ciekawe co o tym sądzi CDP. Taka akcja to zawsze gratka dla fanów. Szansa na powiększenie swojej kolekcji o kolejne materiały, w tym wypadku wiedźmińskie. Mogłaby też to być szansa na zdobycie jakiegoś unikalnego gadżetu.BTW: Złote CDA stoi po ponad 800 zł. Całkiem niezła sumka ^^ No, ale zawartość tego numeru też robi wrażenie.
 
Bardzo fajny pomysł popieram w 100% . Moze nawet sam bym wział udział w takiej licytacji. Oczywiscie wszystko zależy od twórców, pozostaje czekać na Ich odpowiedź. Witam forumowiczów
 
Nie wiem czy nie za późno, na Allegro przecież aukcje na WOŚP będzie jeszcze można długo wystawiać, zresztą niech się lepiej twórcy wypowiedzą albo coś
 

tibor

Forum veteran
Wiesz, ale najpierw trzebaby się chyba dogadać z WOŚPem... a nie taką "samowolkę" robić...
 
? O czym chcesz rozmawiać z WOŚP ? ... akcje organizuje co roku allegro, wystawiasz aukcje z dowolnym z przedmiotem a wylicytowana kwota trafia na konto WOŚP'u ... .Wystarczy tylko być zarejestrowanym użytkownikiem Allegro ...
 
Tibor said:
Wiesz, ale najpierw trzebaby się chyba dogadać z WOŚPem... a nie taką "samowolkę" robić...
Nie koniecznie na allegro przecież każdy może założyć aukcję
 
...każdy na "100% zarejestrowany", po rejestracji czeba czekac na list od allegro z jakim kodem dzieki ktoremu mozemy dokonac pełnej aktywacji konta i wtedy dopiero wystawiac przedmioty, chyba ze np. jesli cdp czy cdpr nie ma jeszcze konta "firmowego" to mogli skorzystac z ktorego z prywatnych kont jednego z pracownikow (nie wierze ze nikt nie ma) ... ale w sumie nie ma sensu ta rozmowa bo i tak przeciez nie wiadomo czy cdpr faktycznie zechce cos wystawic jak zauwazyl Tibor, jesli nawet zasugerowali by sie naszą radą to troszke juz pozno wiec albo wystawili by jakies pierwsze lepsze gadzety z logiem wiedzmina, albo wymyslili by w jeden dzien i zorganizowali cos naprawdę wyjątkowego, po prostu z pomysłem ... . Poza tym może to MY mogliśmy wcześniej pomyśleć i coś ciekawego, promującego wieska, byc moze za zgoda CDPR, zorganizowac .
 
Sama inicjatywa i owszem była dobra, tylko że za późno zgłoszono ten pomysł na forum, bo gdyby na przykład napisano o tym kilkanaście dni wcześniej, to może CDPR wymyśliliby coś ciekawego - jakieś gadżety, koszulki, opowiadania z autografem Sapka, itd. A takto temat nadaje się tylko do zamknięcia (to zdanie kazał mi napisac Keth ); a według mnie temat może zostać do dyskusji o tegorocznym finale wośpa... ale decyzja należy do Ketha. Tibor... i jedno zdanie by Keth (dla tych, którzy nie skojarzą, tłumaczenie -> Keth = LK)
 
No własnie oglądliscie transmisję WOŚPa z Warszawy? Jurek Owsiak jako kosmonauta(LK ;p)hehe. BTW kiedy ostatnio zagladałam na allegro czapka z autografem R.Kubicy osiągneła cenę ponad 2 tys. zł ^^ Jednak za najciekawszą pamiątkę którą można zdobyc uważam http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=93315 To jest dopiero cos! Lepsze od bycia właścicielem mostu w Ostrudzie
 
Bananek said:
...To jest dopiero cos! Lepsze od bycia właścicielem mostu w Ostrudzie
A najlepsze w tym jest to, że ten kto wygra tą aukcję może liczyć na ... "pakt z diabłem"
 
Już trochę za poźno na przygotowanie czegoś fajnego i porządne rozreklamowanie akcji. Pomyślimy o czymś w przyszłym roku. (np skalp Dziada :)
 
Funky Monk said:
Już trochę za poźno na przygotowanie czegoś fajnego i porządne rozreklamowanie akcji. Pomyślimy o czymś w przyszłym roku. (np skalp Dziada :)
Gacie Dziada z autografem Triss.. Albo... lepiej odwrotnie
 
Top Bottom