Wrażenia z prezentacji na Gamescom 2016

+
Status
Not open for further replies.
Wrażenia z prezentacji na Gamescom 2016

Tak się złożyło, że w tym roku też byłem na targach w Kolonii i udało mi się zaliczyć prezentację Gwinta.

Co widziałem:
Kawałek jednej kampanii dla pojedynczego gracza.
Karty premium z modelami 3d.
Rozgrywkę w multi - w którą też mogłem pograć.

Dodatkowo na chwilę zostałem po prezentacji wraz z kolegą który pisze dla prasy niemieckiej i znów zadałem kilka pytań.

Ponieważ nie śledziłem forum ostatnio, nie wiem ile rzeczy już zostało przekazane, ale mam nadzieję, że znajdziecie tu coś nowego.

Kampanie dla pojedynczego gracza (najpewniej więcej niż jedna, płatne i wydawane w odstępach, sama gra będzie darmowa):
- Gra będzie posiadać pełny dubbing (na razie na 100% będzie angielski - reszta potwierdzona zostanie później)
- Przenoszenie do gry w karty polega na oddaniu w kartach fabularnego wątku gry, dlatego wrogowie których spotka Wiedźmin na swojej drodze będę np dowódcami sił. Na tej samej zasadzie karty, które on będzie posiadał będą odpowiadać kompanii z którą będzie podróżował.
- Karty będzie można wygrywać, albo znajdować w różnych miejscach na mapie. Mają być fabularnie uzasadniane. Wszystko jest oprawione w jakieś wydarzenia. Np karta pożogi zostaje znaleziona w ruinach itd.
- Będziemy mogli podejmować decyzje, które będą mieć wpływ na fabułę. Jako przykład podano wejście do ruin lub nie.
- Poruszanie się to chodzenie Geraltem w rzucie izometrycznym po krainie, która przypominała mi trochę z wyglądu cellshading w Warcrafcie 3.
- Jak wspomniałem na początku kampanii będzie najpewniej więcej niż jedna, ale nie jest jeszcze potwierdzone ani ile, ani w jakiej cenie.
- Możecie się spodziewać stylu komiksowego trochę przypominającego to co było w obrazkach w W3. Wygląd dialogów jest dość statyczny, ale też jest to gra karciana, a nie Wiedźmin 4.

Karty premium i dodatkowo coś o płatnościach:
- Kary premium ponoć będzie można zdobyć (coś na zasadzie przekuwania), a nie kupić, by community nie było dzielone na tych co mają kasę na dodatkowe super wyglądające karty i tych co grają zwykłymi 2d. Kary premium posiadają model 3d i można je sobie 'poobracać'. Ogólnie to całkiem ładny bajer
- Płatne najpewniej będą jeszcze paczki, które będą gwarantować jakąś kartę legendarną, by było ciekawiej najpewniej po zakupie takiej paczki dostaniemy do wyboru kartę gwarantowaną oraz 2 inne losowe legendarne karty. Po wyborze pozostałe przepadną, a my dodatkowo zgarniemy jeszcze jakieś karty zwykłe. Oczywiście te karty będzie też można zdobyć normalnie grając.

Rozgrywka multi:
Z tego co widzę to już na forum jest dużo informacji na ten temat więc chyba nie ma co dodawać. Dla mnie było dużym zaskoczeniem jak wiele zmian zaszło w zasadach, ale też jak bardzo fajnie nadal mi się grało. Wciąga, bo na stanowisko na sekcji dla wszystkich biegałem trzy razy, a na prezentacji też mogłem zagrać i nadal chciałem więcej.

Jedna rzecz mi nie przypadła do gustu - style ikon i czcionek, mam wrażenie, że za bardzo przypominają Heartstone gry Blizzarda... no ale to już kwestia gustu.
 
Bardzo mi się to podoba w jakim kierunku zmierza :) fajnie że mają pomysł z gwintem na coś nowego i nie kopiują tego co już jest na rynku :)
 
Dzięki, że opisałeś swoje wrażenia. Jestem coraz bardziej ciekaw tego projektu, bądź co bądź Redzi jeszcze nigdy mnie nie zawiedli i mam nadzieje, że teraz nie będą mieli swojego pierwszego razu :p
 
Tak się złożyło, że w tym roku też byłem na targach w Kolonii i udało mi się zaliczyć prezentację Gwinta.

Co widziałem:
Kawałek jednej kampanii dla pojedynczego gracza.
Karty premium z modelami 3d.
Rozgrywkę w multi - w którą też mogłem pograć.

Dodatkowo na chwilę zostałem po prezentacji wraz z kolegą który pisze dla prasy niemieckiej i znów zadałem kilka pytań.

Ponieważ nie śledziłem forum ostatnio, nie wiem ile rzeczy już zostało przekazane, ale mam nadzieję, że znajdziecie tu coś nowego.

Kampanie dla pojedynczego gracza (najpewniej więcej niż jedna, płatne i wydawane w odstępach, sama gra będzie darmowa):
- Gra będzie posiadać pełny dubbing (na razie na 100% będzie angielski - reszta potwierdzona zostanie później)
- Przenoszenie do gry w karty polega na oddaniu w kartach fabularnego wątku gry, dlatego wrogowie których spotka Wiedźmin na swojej drodze będę np dowódcami sił. Na tej samej zasadzie karty, które on będzie posiadał będą odpowiadać kompanii z którą będzie podróżował.
- Karty będzie można wygrywać, albo znajdować w różnych miejscach na mapie. Mają być fabularnie uzasadniane. Wszystko jest oprawione w jakieś wydarzenia. Np karta pożogi zostaje znaleziona w ruinach itd.
- Będziemy mogli podejmować decyzje, które będą mieć wpływ na fabułę. Jako przykład podano wejście do ruin lub nie.
- Poruszanie się to chodzenie Geraltem w rzucie izometrycznym po krainie, która przypominała mi trochę z wyglądu cellshading w Warcrafcie 3.
- Jak wspomniałem na początku kampanii będzie najpewniej więcej niż jedna, ale nie jest jeszcze potwierdzone ani ile, ani w jakiej cenie.
- Możecie się spodziewać stylu komiksowego trochę przypominającego to co było w obrazkach w W3. Wygląd dialogów jest dość statyczny, ale też jest to gra karciana, a nie Wiedźmin 4.

Karty premium i dodatkowo coś o płatnościach:
- Kary premium ponoć będzie można zdobyć (coś na zasadzie przekuwania), a nie kupić, by community nie było dzielone na tych co mają kasę na dodatkowe super wyglądające karty i tych co grają zwykłymi 2d. Kary premium posiadają model 3d i można je sobie 'poobracać'. Ogólnie to całkiem ładny bajer
- Płatne najpewniej będą jeszcze paczki, które będą gwarantować jakąś kartę legendarną, by było ciekawiej najpewniej po zakupie takiej paczki dostaniemy do wyboru kartę gwarantowaną oraz 2 inne losowe legendarne karty. Po wyborze pozostałe przepadną, a my dodatkowo zgarniemy jeszcze jakieś karty zwykłe. Oczywiście te karty będzie też można zdobyć normalnie grając.

Rozgrywka multi:
Z tego co widzę to już na forum jest dużo informacji na ten temat więc chyba nie ma co dodawać. Dla mnie było dużym zaskoczeniem jak wiele zmian zaszło w zasadach, ale też jak bardzo fajnie nadal mi się grało. Wciąga, bo na stanowisko na sekcji dla wszystkich biegałem trzy razy, a na prezentacji też mogłem zagrać i nadal chciałem więcej.

Jedna rzecz mi nie przypadła do gustu - style ikon i czcionek, mam wrażenie, że za bardzo przypominają Heartstone gry Blizzarda... no ale to już kwestia gustu.

Jedno uściślenie - w każdej paczce będzie można wybrać 1 z 3 zaprezentowanych kart które będą zawsze Rzadkie lub o wyższej wartości (czyli wybór będzie albo pomiędzy 3 rzadkimi, lub 3 epickimi albo 3 legendarnymi karta z której będzie wybierało się jedną).
 
@Rafal_Jaki czyli jeśli dobrze zrozumiałem pana wypowiedź to w każdej paczce premium będą karty zwykłe (zgaduje że o losowej jakości?) + losowej jakości 3 karty do wyboru nie koniecznie legendarne, ale napewno conajmniej rzadkie.
 
Raczej będą po prostu trzy karty, minimum rzadkie. Dwie które odpadną po wyborze zostaną zastąpione zwykłymi.
 
@Rafal_Jaki czyli jeśli dobrze zrozumiałem pana wypowiedź to w każdej paczce premium będą karty zwykłe (zgaduje że o losowej jakości?) + losowej jakości 3 karty do wyboru nie koniecznie legendarne, ale napewno conajmniej rzadkie.

Najpierw pokazujemy 3 karty - będę one jednej jakości ale nie mniejszej niż rzadka (zawsze karty pokazujemy tylko w jednej jakości w tym slocie tzn. albo będę 3 rzadkie, albo 3 epickie albo 3 legendarne). Gracz wybiera jedną z nich po czym pokazujemy mu kolejne 4 karty (losowa jakości - zwykłe, rzadkie, epickie, legendarne). Co w sumie daje 5 kart per pakiet z jedną gwarantowaną rzadką lub lepszą.
 
Najpierw pokazujemy 3 karty - będę one jednej jakości ale nie mniejszej niż rzadka (zawsze karty pokazujemy tylko w jednej jakości w tym slocie tzn. albo będę 3 rzadkie, albo 3 epickie albo 3 legendarne). Gracz wybiera jedną z nich po czym pokazujemy mu kolejne 4 karty (losowa jakości - zwykłe, rzadkie, epickie, legendarne). Co w sumie daje 5 kart per pakiet z jedną gwarantowaną rzadką lub lepszą.

Czy w płatnych pakietach będą również losowo karty premium lub czy będą one do zdobycia tylko poprzez crafting? :)
 
Najpierw pokazujemy 3 karty - będę one jednej jakości ale nie mniejszej niż rzadka (zawsze karty pokazujemy tylko w jednej jakości w tym slocie tzn. albo będę 3 rzadkie, albo 3 epickie albo 3 legendarne). Gracz wybiera jedną z nich po czym pokazujemy mu kolejne 4 karty (losowa jakości - zwykłe, rzadkie, epickie, legendarne). Co w sumie daje 5 kart per pakiet z jedną gwarantowaną rzadką lub lepszą.

Nie wiem czy to było omawiane i wyjaśnione...Rozumiem że nie chcecie sprzedawać kota w worku...i w pokazanych paczkach nigdy nie wylosujemy kart które już posiadamy ?
 
Nie wiem czy to było omawiane i wyjaśnione...Rozumiem że nie chcecie sprzedawać kota w worku...i w pokazanych paczkach nigdy nie wylosujemy kart które już posiadamy ?

Z tego co mi wiadomo będzie taka możliwość, iż karty się powtórzą. Niemniej będzie również możliwość "rozbierania" kart, których nie potrzebujemy w celu uzyskania zasobów, z których to będziemy wytwarzać sobie nowe karty. Metoda wytwarzania będzie jedynym sposobem aby uzyskać karty premium (czyli bardzo fajnie animowane wersje zwykłych kart). Brak możliwości kupna kart premium za gotówkę/walutę gry jest dyktowana wolą CDP RED, aby nie dzielić graczy na tych, który mogli sobie kupić karty premium i na tych którzy nie mogli/chcieli itp. Jeżeli się mylę to proszę kogoś z CDP RED o sprostowanie :)
 
mała ilość kart mało możliwosci

jak w temacie oglądam mecze które komentuje jeden z youtuberow a zarazem prowadzi kanał o tematyce ,,gwinta,, gdzie również analizuje omawia dostępne karty umiejętności dostępne taktyki strategie ogólnie bardzo rzeczowa inteligentne omówienie


obejrzałem wszystkie mecze które on komentuje podczas gamescon i chciałbym podzielić się swoimi opiniami na temat tej karcianki z punktu widzenia osoby która NIENAWIDZI TEGO GATUNKU GIER i nie zamierza w ogóle grac w to po premierze taka moja chłodna krytka na temat ,,gwinta,, z perspektywy widza

a)mecze są skandalicznie krótkie średnia długość całego meczu to 5-8min (format BO3!)
2)10x kart do dyspozycji na 3x rundy co z taką marna ilością można zrobić ? (czy w innych karciankach również to 10x kart?) przekłada się to również na bardzo krótkie mecze całego spotkania
3)najważniejszy punk ostatnia trzecia runda w,której W WSZYSTKICH MECZACH GRACZE ZOSTAJĄ Z 1-2X kartami w ręku co skutkuje widowiskowym 5-10sec rozstrzygnięciem meczu i wyłonieniem zwycięzcy to wygląda prześmiesznie z punktu widza i osoby takiej jak ja to wyglądałoby jeszcze głupiej podczas jakiegokolwiek turnieju z profesjonalnymi graczami na turnieju LANowym

życzę jak największego sukcesu tej grze ale absolutnie nie wyobrażam sobie aby gwint na Twitch tv wyprzedził takiego Heartsone,ktore według mnie jest 1mln bardziej skomplikowaną strategicznie mechanicznie taktycznie grą niż gwint po prostu jest ,,większą,, grą od gwinta pod każdym względem

swoją opinie o gwinice opieram na podstawie kanału youtubera KingBlackTof

https://www.youtube.com/watch?v=zShyeJleSSQ mecz 5-8min 3x runda zaden gracz nie posiada karty
https://www.youtube.com/watch?v=LozWhVR4QEY mecz 5-8min 3x runda zaden gracz nie posiada karty
https://www.youtube.com/watch?v=qrDO_Ug8s18 mecz 5-8min 3x runda zaden gracz nie posiada karty
https://www.youtube.com/watch?v=KoY0iXh7ESE mecz 5-8min 3x runda zaden gracz nie posiada karty

niesamowicie nie podoba mi się ostatnia runda,ktora na papierze powinna być najbardziej ekscytująca dla widza i wyłonić po DŁUGIM ZACIĘTYM PEŁNYM COMEBACK SPOTKANIU ZWYCIĘZCE w praktyce trwa 5sec gdzie gracze zostają z 1-2x kartami 4Head

czy zwiększenie limitu kart z 10x do 30+ nie wpłynęłoby lepiej na ogólny kształt gry ?
 
Last edited:
Wiele wynika właśnie dlatego, że nie interesujesz się (delikatnie to ujmując) tego typu grami, stąd takie a nie inne odczucia. Odniosę się do zarzutów:

a)mecze są skandalicznie krótkie średnia długość całego meczu to 5-8min (format BO3!)

Akurat tutaj tak wychodzi, niemniej cały mecz, 3 pełne rundy, nie powinien przekraczać 15min. Takie jest założenie twórców, tak wynika też z zaprezentowanych meczów. Są one często krótsze, bo przeciwnicy niewiele zastanawiają się nad kolejnym ruchem (często albo nie mają wiedzy o strategiach i poprawnych zagraniach, więc zagrywają "na oko" lub przeciwnie, są developerami i dokładnie wiedzą co w danej chwili najlepiej zagrać, więc też się wiele nie zastanawiają)

2)10x kart do dyspozycji na 3x rundy co z taką marna ilością można zrobić ? (czy w innych karciankach również to 10x kart?) przekłada się to również na bardzo krótkie mecze całego spotkania

DOKŁADNIE TAK MA BYĆ! Masz dziesięć kart i basta! (uogólniam na potrzeby tej odpowiedzi). To są jedyne zasoby i trzeba nimi rozsądnie gospodarować, przewidywać, planować. Na tym to polega i w tym jest (wg mnie i wielu innych tutaj zebranych) przewaga Gwinta nad takim np HSem. Co do długości to kieruję od wytłumaczenia na przedni zarzut.

3)najważniejszy punk ostatnia trzecia runda w,której W WSZYSTKICH MECZACH GRACZE ZOSTAJĄ Z 1-2X kartami w ręku co skutkuje widowiskowym 5-10sec rozstrzygnięciem meczu i wyłonieniem zwycięzcy to wygląda prześmiesznie z punktu widza i osoby takiej jak ja to wyglądałoby jeszcze głupiej podczas jakiegokolwiek turnieju z profesjonalnymi graczami na turnieju LANowym

Ile kart zostaje do 3 rundy (i czy wogóle się ona odbędzie) zależny wyłącznie od graczy, jak planują poprzednie rundy rozegrać. W analizowanych meczach często gracze chcą rozstrzygnąć mecz w 2 rundach, czasami się udaje, czasami nie, ale z racji tego że próbują to im tak mało kart zostaje do ostatniej rundy. Wiadomo że wygląda to mniej widowiskowo jak w trzeciej rundzie ma się tylko 1-2 karty zamiast 5-6, ale tak jak wspomniałem, wynika to z woli i zamiarów graczy.

czy zwiększenie limitu kart z 10x do 30+ nie wpłynęłoby lepiej na ogólny kształt gry ?

NIE. Nie będę się tutaj rozpisywał dlaczego dokładnie. W skrócie rozwaliłoby to balans, zasady budowania decków, ogólnie wszystko odwróciłoby do góry nogami. Więc krótko, NIE.

Tak jeszcze dodam na koniec, że często (jeżeli nie zawsze) obserwujemy mecze kompletnych amatorów z zawodowcami (devami) lub amatórw z amatorami. Więc też nie jest to tak dobra rozgrywka jaką Gwint w rzeczywistości potrafi zapewnić, również dla widza. Myślę, że takie mecze pomiędzy dwoma dobrymi graczami znającymi zasady, taktyki, z zaplanowanymi deckami, pojawią się po wystartowaniu BETY lub może wcześniej, jeżeli CDP RED zdecyduję się wypuścić jakiś filmik z rozgrywką np pomiędzy dwoma devami.
 
NIE. Nie będę się tutaj rozpisywał dlaczego dokładnie. W skrócie rozwaliłoby to balans, zasady budowania decków, ogólnie wszystko odwróciłoby do góry nogami. Więc krótko, NIE.

spokojnie nawet ja wiem ze cd-projekt bardzo szybko zwiększy limit kart z 10 do ponad 30+ w ręce tutaj nawet nie ma co dyskutować pod tym względem gra ma być z założenia WIĘKSZA BARDZIEJ ROZBUDOWANA BARDZIEJ TAKTYCZNA STRATEGICZNA względem mini gierki jaka był gwint w widzminie a pierwszym krokiem do tego jest po prostu danie gracza więcej kart do dyspozycji niż marne 10x kart które jak napisałeś zmienia o 180 stopni cala rozgrywkę balans strategie budowę decków czyli same plusy takie były przecież wyjściowe cele jakimi kierował się cd-projekt wydając gwinta jako osobną gre ? a trzymając się sztywno marnych 10x kart na 3x rundy to bieda żeby nie napisać,że to jest 1km w tył względem wbudowanego gwinta w witcher

nawet ja opanuje w 48h cala mechanikę strategie tej gry bo nie widzę dla siebie żadnych trudności żonglując 10x kartami 1x zdolnością leadera frakcji na cały mecz i kartami specjalnymi jak efekty pogodowe etc... a w takim hearstone to potrzebowałbym chyba 14dni+ aby zrozumieć jak działa mechanika tej gry poznać wszystkie karty zdolności etc..
 
Last edited:
spokojnie nawet ja wiem ze cd-projekt bardzo szybko zwiększy limit kart z 10 do ponad 30+ w ręce tutaj nawet nie ma co dyskutować pod tym względem gra ma być z założenia WIĘKSZA BARDZIEJ ROZBUDOWANA BARDZIEJ TAKTYCZNA STRATEGICZNA względem mini gierki jaka był gwint w widzminie a pierwszym krokiem do tego jest po prostu danie gracza wiecej kart do dyspozycji niz marne 10x kart ktore jak napisałeś zmienia o 180 stopni cala rozgrywke balans strategie budowe deckow czyli same plusy

nawet ja opanuje w 48h cala mechanike strategie tej gry bo nie widze dla siebie zadnych trudnosci żonglując 10x kartami 1x zdolnoscia leadera frakcji na caly mecz

Skoro nawet TY wiesz, to jesteś raczej tylko TY sam, który to wiesz.... fakt, nie ma co w tej kwestii dyskutować.

Co do tego że gra ma być bardziej rozbudowana to już właśnie jest rozbudowywana, poprzez nowe karty, zdolności, możliwości zagrywek, dostępne taktyki itp. Limit kart ustalony na 10 nie jest tym, co należy zmienić, aby grę rozbudować. Równie dobrze mogłeś zaproponować rozszerzenie pola bitwy z 3 do 5 rzędów, bo czemu nie?

Ach i ta pewność co do opanowania wszystkiego w 48h tylko dlatego, że po wybraniu z ponad setki kart (na to się zanosi) powiedzmy 30+ do decku, a następnie zaczęciu rozgrywki ma się tylko 10 kart w rece plus lider. Zdolniacha z Ciebie.

Po dziesiątkach partyjek z kolegami w papierową wersję Gwinta z W3, która przecież jest tylko mini gierką ;) uważam, że nowy Gwint w wersji standalone będzie jeszcze bardziej wpisywał się w zasadę: "easy to learn, hard to master".
 
Zgadzam się z Keymaker7. Gwint nie będzie łatwą karcianką jaką jest Hearthstone (to moja prywatna opinia). Owszem 1 wrażenie robi łatwej, ale jeśli troche sie pomyśli o możliwościach to człowiek zrozumie, że jest ich mnóstwo i opanowanie tego będzie wymagało sporo czasu. Co do ilości kart to posiadanie tylko 10 kart zmusza cie do rozsądnego grania i nie pozostawia ci pola do błędu więc dla mnie to jest ok.

---------- Updated at 01:39 PM ----------

Najpierw pokazujemy 3 karty - będę one jednej jakości ale nie mniejszej niż rzadka (zawsze karty pokazujemy tylko w jednej jakości w tym slocie tzn. albo będę 3 rzadkie, albo 3 epickie albo 3 legendarne). Gracz wybiera jedną z nich po czym pokazujemy mu kolejne 4 karty (losowa jakości - zwykłe, rzadkie, epickie, legendarne). Co w sumie daje 5 kart per pakiet z jedną gwarantowaną rzadką lub lepszą.

dziękuje za odpowiedź :) teraz rozumiem :)
 
@smixa
Skoro tak nienawidzisz karcianek, to co tu w ogóle robisz? I skoro ich nienawidzisz i ewidentnie się na nich nie znasz, dlaczego zachowujesz się jakbyś rozumiał Gwinta, jego mechaniki i założenia lepiej od wszystkich pozostałych?
 
@smixa
Skoro tak nienawidzisz karcianek, to co tu w ogóle robisz? I skoro ich nienawidzisz i ewidentnie się na nich nie znasz, dlaczego zachowujesz się jakbyś rozumiał Gwinta, jego mechaniki i założenia lepiej od wszystkich pozostałych?


zarejestrowałem się tutaj tylko żeby wyrazić moja opinie na temat tej gry w,której zauważył ze coś jest nie tak z podstawowa mechanika
a mianowicie zbyt mała ilością kart która powoduje ze format meczu BO3 to jakiś karygodny błąd na wczesnym etapie projektowania rozgrywki zwyczajniej w wszystkich gameplay dostępnych w sieci z 2016 2015 trzecia tura nie jest rozgrywana bo żaden gracz nie posiada żadnej karty :w00t:

a to czy gwint zostanie e-sportowym tytułem a ja będę oglądał na twitch turnieje (obejrzę wyłącznie jak nie będą kolidować z turniejami w cs dota2 sc2 i żaden pros z tych gier nie będzie stremowac swoich pub gier) kompletnie mnie nie interesuje tak samo czy gra umrze po 7 dniach czy będzie wspierana przez następne X lat po prostu wyraziłem swoją opinie na tym forum oczywiście życzę z głębokiego serca sukcesu takiego samego jak z wiedzminem i turniejów jak International z pula pieniędzy ponad 20mln !
 

Guest 3872667

Guest
zarejestrowałem się tutaj tylko żeby wyrazić moja opinie na temat tej gry w,której zauważył ze coś jest nie tak z podstawowa mechanika
a mianowicie zbyt mała ilością kart która powoduje ze format meczu BO3 to jakiś karygodny błąd na wczesnym etapie projektowania rozgrywki zwyczajniej w wszystkich gameplay dostępnych w sieci z 2016 2015 trzecia tura nie jest rozgrywana bo żaden gracz nie posiada żadnej karty :w00t:

a to czy gwint zostanie e-sportowym tytułem a ja będę oglądał na twitch turnieje (obejrzę wyłącznie jak nie będą kolidować z turniejami w cs dota2 sc2 i żaden pros z tych gier nie będzie stremowac swoich pub gier) kompletnie mnie nie interesuje tak samo czy gra umrze po 7 dniach czy będzie wspierana przez następne X lat po prostu wyraziłem swoją opinie na tym forum oczywiście życzę z głębokiego serca sukcesu takiego samego jak z wiedzminem i turniejów jak International z pula pieniędzy ponad 20mln !

Grałeś ty w gwinta? :what:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom