Wrzesień - oficjalna data premiery

+

jiti

Forum veteran
Dziadu said:
12 postów wyżej (licząc od twojego) znajduje sie odpowiedź na zadane pytanie (mojego autorstwa zresztą).
tak 12 postów wyzej jest ta odpowiedź i ją nawet wcześniej przeczytałem, ale mi chodzi o to czy zaklasyfikowałeś polske do tej eu zachodniej czy nie, tak dla jasności
 
a ja tak nieśmialo zapytam, skoro tu się duzo mowi o konczeniu i przygotowaniach, te pięć postaci, z tego niby-questu forumowiczów, coś o tym wiadomo?
 
Ja mam male pytanko a kto bedzie podkladal glos w polskiej wersji pod wiedzmina? Pod jaskra ja sobie wyobrazam Borysa Szyca. Bardem juz byl i fajnie mu wyszlo.
 
Lukan said:
Ja mam male pytanko a kto bedzie podkladal glos w polskiej wersji pod wiedzmina? Pod jaskra ja sobie wyobrazam Borysa Szyca. Bardem juz byl i fajnie mu wyszlo.
Polecam zajrzenie do tematu: http://www.thewitcher.com/forum/forum_posts.asp?TID=122&PN=1 &get=lastRaz jeszcze zachęcam do używania wyszukiwarki;PEdit:p.S. Z tego co wiadomo nie ma wybranych jeszcze "podkładaczy". Jest to ostatnia rzecz jaka będzie robiona przed wydaniem gry.
 

matee

Forum veteran
tak rzucilem okiem na dzisiejszego news'a. Czy nie wynika z niego, ze wiedzmin bedzie jesienia?
 
Wlasnie. Jesienia Wiedzmin ma byc w USA. U nas w Polsce na pewno bedzie wczesniej. Zapewne latem.
 

matee

Forum veteran
no juz widze jak u nas wychodzi pol roku wczesniej editbardzo smieszne Geno. sie usmialem
 
Twórcy w najbliższą środę zaprezentują dziennikarzom wczesną wersjię gry (tzw. alfę). Tak pisze na gram.pl. Hmm.. Trochę mnie to dziwi. Myślałem że betę pokażą. No, mam wrażenie iż termin wydania - wiosna 2007 stoi pod znakiem zapytania.
 
Dla mnie termin wersja alfa oznacza wersje nie ukończoną także taką jest cały czas Termin maj-czerwiec wydaje mi się jak najbardziej realny, może się okazać w każdej chwili że już jest beta, a wtedy premiera jest tuż tuż Stawiam że będzie to kilka dni przed początkiem lata (22 czerwca)
 
Myśle że jak wersja alfa nie jest za bardza zabugowana to wiosna jest realna (chociasz czekam na tą gre juz od 2004 i już nic mnie nie zdziwi ) wiadomo ,ze alfa i beta nie musza miec duzo odstepu czasowego .Jedno jest pewne gra wyjdzie w tym roku są juz dystrybutorzy .Mam nadzieje ze tworcy bedą potrzbować beta testerów ,jezeli tak to zgłaszam się na ochotnika jako stary wyjadacz RPG
 
Dla mnie termin wiosna 2007 jest całkiem realny. Oczywiście stawiałbym raczej na późną wiosnę, ale to nikogo nie powinno dziwić. Nie wiem dlaczego, ale cieszę się, że Wiedźmina można określić obecnie jako wersję alfa. To mogłoby oznaczać, że gra jest bliska końca. Możemy się domyślać, że zostały jeszcze nagrania głosów, bo nic więcej chyba oficjalnie nie wiadomo. No i wiadomo, beta testy i te sprawy, optymalizacja. Dla mnie sam fakt, że CDP chce pokazać Wiedźmina światu, bo tak to można określić, daje do myślenia.** ale to tylko takie moje przemyślenia, proszę nie brać całkowicie na poważnie
 
Prawda, wiosna się dopiero pod koniec czerwca kończy. A przez cztery i pół miesiąca można wiele zrobić.
 
Matee said:
no juz widze jak u nas wychodzi pol roku wczesniej
No to przyszykuj się, bo tak będzie, a przynajmniej nic nie wskazuje na to, żeby miało być inaczej - data wydania gry w USA nie ma nic wspólnego z Europą, taka jest (jak myślę) strategia Atari, nieistotne w tej chwili, czy przemyślana, czy nie. W każdym razie ma się nijak do tego, co u nas.Nie tak dawno Dziadu zapewniał w tym samym wątku, że nic sie nie zmienia, jesli chodzi o termin wydania Wiedźmina w Polsce - to ja nie wiem, o czym tu dywagować?
 
undomiel9 said:
Nie tak dawno Dziadu zapewniał w tym samym wątku, że nic sie nie zmienia, jesli chodzi o termin wydania Wiedźmina w Polsce - to ja nie wiem, o czym tu dywagować?
Jeden z kontraktów przy których pracuję miał się skończyć 26 października 2006 , mamy 6 luty 2007 i zostało do skończenia jeszcze ze dwa tygodnie więc zawsze jest nad czym dywagować bo poślizgi to rzecz dosyć naturalna. ;)
 
Geno said:
Jeden z kontraktów przy których pracuję miał się skończyć 26 października 2006 , mamy 6 luty 2007 i zostało do skończenia jeszcze ze dwa tygodnie więc zawsze jest nad czym dywagować bo poślizgi to rzecz dosyć naturalna. ;)
No dobrze, więc ujmę to tak - moje wewnętrzne fuj mówi mi, że jak mówią, że wiosna, to będzie wiosna (i to nawet w tym roku), z tym, że koniec czerwca raczej niż początek marca :D A co do poślizgów, to rzeczywiście nie sposób się nie zgodzić... ;)EDIT... ale żeby nie było, że sobie zaprzeczam, to poślizgi sie zdarzają, owszem, jednak moje wewnętrzne fuj...(patrz punkt 1)
 
Top Bottom