Wsparcie nowych rozdzielczośći

+
Wsparcie nowych rozdzielczośći

Przydało by się wsparcie rozdzielczości ultrawide (np 3440x1440, 21:9).
 
1650x1080 by się przydało i ktoś tam wspominał o 1440x900.
Parafrazując słynny tekst z internetu WPISUJCIE ROZDZIELCZOŚCI
[*]
 
Rozdzielczości 21:9 też by się przydały np. 2560x1080. Czarne paski po bokach są wkurzające, a proporcje 21:9 stają się już powoli standardem w grach.
 
1920x1200 - format biurowy, że tak powiem. Co prawda 1920x1080 nie wygląda źle (pasy na dole i u góry), ale co pełny ekran to pełny.
 
Odkąd mam gwinta nie moge ustawić mojej rozdzielczości 1680x1050 i mam tą słabszą, gdzie widać gorszą jakość, ostatnio się schytrzyłem niczym lis i w ustawieniach karty graficznej, a mianowicie mam radka r9 270x i w menu Ekran włączyłem opcje super rozdzielczość wirtualna (VSR), dzięki czemu w gwincie mogłem ustawić rozdzielczość 1900 cośtam na cośtam :D i mogę się cieszyć gwintem w HD, mam tylko na górze i dole czarne pasy, ale to nie przeszkadza bo przynajmniej jakość jest już zaje*****, tak więc polecam wszystkim co nie mogą zmienić rozdzielczości na wyższą,
pozdrawiam
Pan Cwany Lis
 
ja gram na 2560 X 1440 i jest wszystko w porządku więc nie wiem o co wam chodzi a kartę mam radeon r9 280x więc pewnie twój komp nie oagrnia takiej rozdzielczości bo ja normalnie ustawiłem najlepiej jak zmienisz kartę graficzna
 
Qlimax1990;n7071920 said:
ja gram na 2560 X 1440 i jest wszystko w porządku więc nie wiem o co wam chodzi a kartę mam radeon r9 280x więc pewnie twój komp nie oagrnia takiej rozdzielczości bo ja normalnie ustawiłem najlepiej jak zmienisz kartę graficzna
No wiesz nie każdemu się chce wydawać 1000 zł co roku na nową kartę graficzną, swoją kupiłem rok-dwa temu i jakoś nie narzekałem na nią ani razu bo wszystko ciągnie, jedynie w gwincie miałem blokade na wybór rozdzielczości i nie mogłem ustawić wyższej, ale wystarczy pokombinować i znaleźć jakiś sposób,a nie wywalać tysia na karte xD.
 
tą kartę kupiłem jakieś 3 lata temu i nadal nieźle śmiga, wiesz jak nie stać to do pracy ^ ^ i będzie stać mi tam na nic nie szkoda jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy klawiaturka mechaniczna czy myszka albo słuchawki, tylko trzeba panowie i panie do pracy iść samo się nie zrobi ;d
 
Qlimax1990;n7081290 said:
tą kartę kupiłem jakieś 3 lata temu i nadal nieźle śmiga, wiesz jak nie stać to do pracy ^ ^ i będzie stać mi tam na nic nie szkoda jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy klawiaturka mechaniczna czy myszka albo słuchawki, tylko trzeba panowie i panie do pracy iść samo się nie zrobi ;d

Jak się mieszkanie wynajmuje za tysiąc, to robota za 2 tysie nie ratuje :p, chyba trzeba nadgodzinki poklepać :D
 
Top Bottom