Współczesny wiedźmin

+
Myslę, że to zależy od tego, czy znaleźli by ciało. Pozatym z Nessi byłoby ciężko, wszak Geralt sam przyznał, że o potworach wodnych nie wiedzą zbyt wiele.
 
dobra nie rozmawiajmy dalej bo to do niczego nie prowadzi.Udajesz profesora i tyle.Masz sporo postów dwa odznaczenia super ale to nie znaczy że jesteś od kogoś lepszy.Masz gorszy dzień coś Ci się nie udało rozumiem ale zrób 100 pompek i wyluzuj.ale jak mówię skończmy te rozmowę bo do niczego nie prowadzi..
 
Nie udaje niczego i nie uważam się lepszy dla tego że mam tyle postów i odznaczenia. Poprostu mam taki styl, jestem bardzo cierpliwą osobą i nie zdarza mi się unosić. Wyraziłem jedynie swoją opinię o Twoim sposobie postrzegania wiedźminów współcześnie. Nie miałem zamiaru kogokolwiek obrażać, jeśli poczułeś się dotknięty - przepraszam, poprost nie podzielam Twojej opinii i szczerze mówiąc trochę mnie ona niepokoi. Jeśli postrzegasz wiedźminów jako bezmyślne kreatury zdolne jedynie mordować z zimną krwią, to znak, że powinieneś uważniej prześledzić twórczość Sapkowskiego, zwrócić baczniejsza uwagę na moralność i psychologię. Jeśli chcesz porozmawiać na temat wiedźmina (współcześnie, czy tez w świecie AS) zapraszam na PM, w tym temacie imho wystarczy OT. :)
 
ja przecież tak nie myślę naprawdę...napisałem to ot tak dla śmiechu...Sagę będę czytał jak skończe lekture do szkoły.
 
czesio2504 said:
dobra nie rozmawiajmy dalej bo to do niczego nie prowadzi.Udajesz profesora i tyle.Masz sporo postów dwa odznaczenia super ale to nie znaczy że jesteś od kogoś lepszy.Masz gorszy dzień coś Ci się nie udało rozumiem ale zrób 100 pompek i wyluzuj.ale jak mówię skończmy te rozmowę bo do niczego nie prowadzi..
Ech... Ludzie, ludzie i ludziska... Jak to mówią - są na tym świecie ludzie i parapety.Twój pomysł na "dowcip z polotem" był prawdę mówiąc denny.INNOS-z czego strzelać? Kołkownica z painkillera? Nie lepiej srebrne? xD
 
Więc kim miałby być ten współczesny wiedźmin? Kimś w rodzaju superherosa, broniącego ludzkość przed złem i potworami, wyszkolonym mutantem, silniejszym i wytrzymalszym od przeciętnego człowieka, w dodatku świetnie walczącym wręcz i obdarzonym niezwykłymi zdolnościami, ponadto osobą z trudnym charakterem oraz cynicznym i ironicznym podejściem do życia? Chwila, taka postać istnieje! To Wolverine! ;D
 
Hostile said:
Więc kim miałby być ten współczesny wiedźmin? Kimś w rodzaju superherosa, broniącego ludzkość przed złem i potworami, wyszkolonym mutantem, silniejszym i wytrzymalszym od przeciętnego człowieka, w dodatku świetnie walczącym wręcz i obdarzonym niezwykłymi zdolnościami, ponadto osobą z trudnym charakterem oraz cynicznym i ironicznym podejściem do życia? Chwila, taka postać istnieje! To Wolverine! ;D
hmmmm, wiesz, że z jednej strony masz rację :p. Dziwne, że jakoś nikt no to wcześniej nie wpadł. Ale ja i tak uparcie będę trwał przy tym co powiedziałem wcześniej, Geralt = Constantine ;D.PSWiele osób przyrównuje Geralta do Neo z Matrixa, coś w tym jest: :D
 
yyyyyyyy co ja to miałem a czarny płaszcz nokia 5200 moherowy beret lub czapka ala 50cent z takim wywinietym daszkiem w góre gwiezdny miecz
 
wojtas23 said:
yyyyyyyy co ja to miałem a czarny płaszcz nokia 5200 moherowy beret lub czapka ala 50cent z takim wywinietym daszkiem w góre gwiezdny miecz
Yyyy..."Łot de fak?"
 
wojtas23 said:
yyyyyyyy co ja to miałem a czarny płaszcz nokia 5200 moherowy beret lub czapka ala 50cent z takim wywinietym daszkiem w góre gwiezdny miecz
Wierz mi, naprawdę współczuję... Ludzie nie oglądali się za tobą na ulicy? ]:->
 
Mój współczesny wiedźmin to: - ubrany w garnitur- po szkole adwokackiej- zna całe prawo na wylot- ratuje ludzi w sądzie :Di tak teraz działa wiedźmin :D
 
Ja uważam, że w dzisiejszych czasach wiedźmin nie może istnieć. Kto czytał książki Sapkowskiego ten wie, że Geralt wchodził w konflikty z władzą i próbował być wolny i niezależny. Dzisiaj po prostu sprzątnęli by go trochę szybciej niż w książce...
 
Ja równieżt ak jakSilimarilon twierdze, żewiedźmin nie mógłby dziś istnieć. z m.i. powodów politycznych. Jak powiedział Codringher:
Tym razem ranisz nie moje serce, lecz dumę zawodową. Bo pochlebiam sobie mniemając, że z reguły wszystko rozumiem. U podstaw naszych zawodów leży ******ństwo, ale ty jednak ciągle wolisz anachroniczne od nowoczesnego.Wiedźmin uśmiechnął się.- Brawo.Codringher znowu zaniósł się kaszlem, otarł wargi, spojrzał na chustkę, potem podniósł żółtozielone oczy.
 
Jak to na nasze Polańskie zwyczaje przystało, był by to człek ubrany w dresik, łysa bania. A tak na serio. Pewnie zwykły człek jak my, w końcu romanse z Triss do czegoś zobowiązują. Oczywiste jest, iż chłop by podkrążone oczy miał, a zaiste siwy by był ze względów naturalnych. Jak wiemy, kobity nie często puszczają na piwko z takimi Zoltanami i Jaskrami. :beer:
 
W obecnych czasach wiedźmin (nawet gdyby istniał) nie popracował by długo bo by go w psychiatryku zamknęli za bredzenie o potworach.Ale to tylko moja opinia.
 
Zacznijmy od tego że na świecie nie ma potworów w ogóle wiedźmin występuje w innym świecie przecierz nie ma na kuli ziemskiej takiego państwa jak Temeria czy Redania. Wiedźmin to jest tylko i wyłącznie ideą autora. :wave:
 
Ataro said:
Zacznijmy od tego że na świecie nie ma potworów w ogóle wiedźmin występuje w innym świecie przecierz nie ma na kuli ziemskiej takiego państwa jak Temeria czy Redania. Wiedźmin to jest tylko i wyłącznie ideą autora. :wave:
No, Ameryki żeś nie odkrył. ;)Jak dla mnie najpierw należy ustalić, czym najbardziej charakteryzował się wiedźmin u ASa, a dopiero później przenieść te cechy w nasze realia. Czyli wyrzutek, nierozumiany przez społeczeństwo, niewyróżniający się wyglądem poza białymi włosami, bliznami i nietypowo noszoną bronią. Poza tym wiecznie utrzymujący, że jest neutralny. Cyniczny, odważny, o podłym charakterze, mający słabość do pięknych kobiet. Ktoś ma jakiś pomysł? :D
 
Phaet said:
Phaet said:
Zacznijmy od tego że na świecie nie ma potworów w ogóle wiedźmin występuje w innym świecie przecierz nie ma na kuli ziemskiej takiego państwa jak Temeria czy Redania. Wiedźmin to jest tylko i wyłącznie ideą autora. :wave:
No, Ameryki żeś nie odkrył. ;)Jak dla mnie najpierw należy ustalić, czym najbardziej charakteryzował się wiedźmin u ASa, a dopiero później przenieść te cechy w nasze realia. Czyli wyrzutek, nierozumiany przez społeczeństwo, niewyróżniający się wyglądem poza białymi włosami, bliznami i nietypowo noszoną bronią. Poza tym wiecznie utrzymujący, że jest neutralny. Cyniczny, odważny, o podłym charakterze, mający słabość do pięknych kobiet. Ktoś ma jakiś pomysł? :D
Emo gość?? ;P
 
Top Bottom