Współtwórca NPC Nudity Mod, proszący o wskazówki od CDPR.

+
Cześć chłopaki,

Przepraszam za używanie Tłumacza Google.

Jestem połową zespołu programistycznego odpowiedzialnego za Cyberpunk Appearance Menu Mod.

Jedną z cech naszego modu jest wybranie niestandardowych nagich i częściowo nagich wyglądów z listy, którą stworzyliśmy, znajdując szczegóły ubioru dla każdego elementu, a następnie przełączając je, aby stworzyć wygląd.

Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań, aby nie występować nago dla NPC na podstawie prawdziwych ludzi, aby przestrzegać wytycznych, osobiście martwię się, że mogą istnieć NPC, którzy mogą być problematyczni, o których nie wiemy, a chcielibyśmy wiedzieć jeśli jest gdzieś ostateczna lista, więc mogę upewnić się, że ją zastosujemy.

Ponadto ostatnio członek społeczności martwił się, że stworzyliśmy wygląd topless dla NPC q103_afterlife_crowd_female, ponieważ błędnie nazwałam go Female Afterlife Teen, kiedy dodałem go jako możliwego do odrodzenia NPC, ale nie zauważyłem, kiedy stworzyłem wygląd, ponieważ ja widzisz tylko zaszyfrowany identyfikator TweakDB instancji NPC (0x48059985, 37) i nazwę wyglądu, która w tym przypadku brzmiała citizen__rich_wa_rich_12. Natychmiast zmieniłem nazwę na Female Afterlife Crowd i sprawdziłem, czy nie ma innych niepoprawnie nazwanych NPC, a następnie zaktualizowałem bazę danych, ale martwię się, że mogą istnieć postacie, które mogą nadal budzić wątpliwości, ponieważ niektóre nazwy postaci zawierają słowo nastolatek, i martwię się, że dodanie wyglądu do NPC, który ma taki sam wygląd z jednym z „nastoletnich” NPC, będzie naruszać wytyczne,

Kilku członków naszej społeczności na discordzie publicznie oświadczyło, że nasz mod jest jedynym powodem, dla którego nadal grają w tę grę (pozwalamy również użytkownikom tworzyć NPC jako towarzyszy, którzy walczą u twojego boku i sprawiają, że gra końcowa jest mniej samotna), a my my sami kochamy tę grę i chcemy, aby Cyberpunk 2077 cieszył się sukcesem, na jaki zasługuje, odczuwamy dużą presję, abyśmy mogli dalej rozwijać i ulepszać mod do czasu, gdy pojawią się inne powody, dla których chcą grać inne niż tylko nasz mod. Nie presja, aby pracować nad samym modem, ale presja, aby pozostać w ramach wytycznych, więc możemy dalej nad nią pracować.

Chcę w tym miejscu wyjaśnić, że chociaż prawdopodobnie przestałbym grać i czekał na przyszłe poprawki, gdyby nie moja trwająca praca nad modem, nie próbuję sugerować, że wszyscy nadal grający w tę grę robią to z powodu nas. Po prostu wiem, że niektórzy ludzie są i chcemy mieć pewność, że nadal grają, gdy zmienia się postrzeganie konsumentów i ludzie w końcu zdają sobie sprawę z tego, co wszyscy tutaj wiedzieli od samego początku, że Cyberpunik 2077 jest fantastyczną grą i oferuje bogate emocjonalnie doświadczenie w grach, które jest niestety rzadko spotykany w grach wideo (przynajmniej w moim doświadczeniu, a gram w gry wideo od późnych lat 70-tych). Bardzo zależy nam na naszej społeczności, a ponieważ wyrazili zaniepokojenie, poczułem się odpowiedzialny, aby poprosić o oficjalną odpowiedź w ich imieniu.

Na zakończenie chciałbym podziękować CDPR i wszystkim zaangażowanym w projekt, ponieważ uwielbiam tę grę i przyniosła mi wiele radości pomimo ostatnich wydarzeń, za co jestem naprawdę wdzięczny <3 i życzę Wam wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Czekamy na Twoją odpowiedź.

Pozdrowienia,

Daz.
 
Last edited:
Top Bottom