Wszczep: Pompa Krwi - nie działa.

+
od jakiegoś czasu zauważyłem ze opcja gadżetu pompa krwi nie działa, nie wiem dlaczego?ma ktos podobny problem?
Post automatically merged:
edit: wszystkie wszczepy w układzie krwionośnym przestały działać (Pompa krwi ,biomonitor i drugie serca wszystko nie działa masakra!!!!!!! )kupę kasy na to wydałem
 
Last edited:
Mam dokładnie to samo... A szkoda, bo wszystkie wszczepy w UK są przydatne w walce. BTW, wydałem dziesiątki tysięcy E$ na lepsze wersje tych samych wszczepów: nie działają.
 
podobno wszczep ramion powoduje problem, po zainstalowaniu jakiegokolwiek wszczepu w miejsce ramion pompa krwi przestaje działać, trzeba zgłaszać ten bug i czekać aż go załatają bo pompa krwi i biomonitor to świetna sprawa
 
podobno wszczep ramion powoduje problem, po zainstalowaniu jakiegokolwiek wszczepu w miejsce ramion pompa krwi przestaje działać, trzeba zgłaszać ten bug i czekać aż go załatają bo pompa krwi i biomonitor to świetna sprawa
W takim razie zalecam dawanie tych "red point-ów" (zwykłych laików) postom przedstawiającym te bugi, żeby podkreślić przywiązanie do tych problemów.
 
Top Bottom