Wszczepy wywaliło po patchu 1.1

+
Po aktualizacji 1.1 wszczepy przestały działać. Opisy są jako "nie zainstalowano wszczepów".
Sprawdziłem u ripperdoca czy odblokuje się tam bądź spróbować wymienić lecz niestety nic nie pomaga. Nawet wymiana czy zakup nowego nie pomaga. Wszczepy rzeczywiście nie działają.
Jak dotąd poza dość rzadkim przechodzeniem npców przez ściany, nie było problemów. Wystarczył nic nie pomagający patch 1.1 i już nie ma możliwości gry.
 

Attachments

  • 2021-01-24.png
    2021-01-24.png
    3.8 MB · Views: 101
A takemura przypadkiem nie wisi ci na słuchawce? Rozmowy telefoniczne blokują wiele rzeczy. Ew. spróbuj zadzwonić do kogoś i sprawdzić po rozłączeniu.
 
U mnie ten komunikat jest od początku gry - wszczepy działają. Bardziej to może dotyczyć info odnośnie modyfikacji wszczepów. Że nie ma zainstalowanych żadnych które da się modyfikować. Sprawdź podwójny skok, jak w grze działa to znaczy jest OK
 
U mnie ten komunikat jest od początku gry - wszczepy działają. Bardziej to może dotyczyć info odnośnie modyfikacji wszczepów. Że nie ma zainstalowanych żadnych które da się modyfikować. Sprawdź podwójny skok, jak w grze działa to znaczy jest OK
U mnie też. Mimo tego opisu wszczepy działają.
 
U mnie ten komunikat jest od początku gry - wszczepy działają. Bardziej to może dotyczyć info odnośnie modyfikacji wszczepów. Że nie ma zainstalowanych żadnych które da się modyfikować. Sprawdź podwójny skok, jak w grze działa to znaczy jest OK
Niestety nie działają. Testowałem już wszystko.
 
Ostatni raz, kiedy czytałem o niedziałających wszczepach, wynikało to z zainstalowanych modów do gry / zainstalowania kamuflażu termo-optycznego. To było jeszcze przed 1.1, ale może...?

Nie sprawdzałem też jeszcze, czy wszystkie uruchamiane wszczepy (takie jak pompa) działają po patchu 1.1, w przypadku dodania wszczepów broni (np. modliszek, gorylków, itp.) - bo poprzednio to kłóciło się ze sobą.
 
Tak to było przed 1.1 a chodziło o założenie wszczepu naskornego który nie istniał w prawidłowej rozgrywce. Wczoraj oglądałem u siebie i u mnie praktycznie wyświetla na każdej pozycji możliwość modyfikacji i działa jak działało ale przed wersja 1.1 miałem dokładnie taki sam opis jak u twórcy posta z jedną różnicą że dalej działało :D

Jak postęp coś ruszyło do przodu?
 
Po najnowszym patchu wszczepy wciąż jako są niezainstalowane ale kilka savów wcześniej pomimo niezainstalowania znowu działają. Wyszedł rollback postępów o około 40 minut.
 
Czyli musiałeś się cofnąć do poprzedniego save'a , tak? Czy to znaczy, że nowsze miałeś uszkodzone? Dziwna sprawa...
 
Top Bottom