Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

+
Yngh said:
Tak, proponuję wyjść z postulatem zmiany zasad ;).

Chcesz znieść jedyną zasadę jakiej nie powinniśmy tu łamać ...
Po moim trupie. Możesz stworzyć możemy osobny temat dla Pań, gdzie nie będzie restrykcji odnośnie koloru włosów .

Na udobruchanie naszych forumowiczek ;)


Poniżej kolejne rude panie (tym razem różne zdjęcia):





[media]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5mduwTfDc1rxmejno1_1280.jpg[/media]











 
Chcesz znieść jedyną zasadę jakiej nie powinniśmy tu łamać ...
Po moim trupie. Możesz stworzyć możemy osobny temat dla Pań, gdzie nie będzie restrykcji odnośnie koloru włosów .
Chodziło mi o oreny... No chyba, że ich nie chcesz? ;)

Kolejne rude piękności:







Trzecia od dołu to moja fawortyka. Ma przepiękne, kręcone włosy, niesamowite ciało i śliczne oczy. Poza tym podoba mi się ujęcie zdjęcia - dodaje tej kobiecie tajemniczości.
 
RedpowerPl said:
Nie słyszałem zbytnio głosów oburzonej płci pięknej co do tego seksistowskiego tematu :p (zaraz będzie bulwers "dlaczego tylko rude?!") Szkoda, że jest dzienny limit na rozdawanie orenów.
Mi ten temat odpowiada, tyle nowych inspiracji do makijażu ;)
 
Erynia said:
No gdzie mi z moją naburmuszoną miną do tych słodkich piękności? Nie będę wam psuła podziwiania :p
Ach, zapomniałem, że Ty nigdy się nie uśmiechasz na zdjęciach ;).
 
Erynia said:
No gdzie mi z moją naburmuszoną miną do tych słodkich piękności? Nie będę wam psuła podziwiania :p
Brak uśmiechu nikogo nie przekreśla. Przynajmniej dla mnie. ;)
 
Jako iż jestem jeszcze na kompie, postanowiłem wykorzystać ten czas produktywnie... wrzucając więcej zdjęć Susan :D.








Afrodyta ma swoje drugie wcielenie ;).
 
Bardzo ładne fotki (zwłaszcza druga )



Zacznijmy z czymś dla Pań:













Poniżej Brytyjski aktor Toby Stephens.





 
A teraz wyobraźcie sobie, że na świecie są ludzie, którzy umierają nieświadomi rudego piękna. Symboliki, zapachu, połysku, współczynnika "mięciutkości".

Widzę, że pod względem ilości prym wiedzie Hayley Williams. Mała zdrajczyni, do której przed laty należało moje serducho. Cóż, wolała hołdować "Zmierzchowi" i nastoletniej bezideowości niż entuzjazmowi i pasji, jak do pewnego czasu... W dodatku jest farbowana! Choda sukha.

Moją faworytką jest pani z pierwszej strony, ta z palcem w kąciku ust i kraciastym kapturze. Wallpaper + avatarki. Nie wiecie może, któż zacz?

Rudy bardzo bardzo mnie inspiruje także w mojej twórczości.
 
Kilka stron zdjęć Susan :)
http://www.widelec.org/index.php?page2=1&site=blog&action=detail&view_type=1&blog_id=3410&site=blog&section=1&text=&pages=10
 
Top Bottom