Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

+
Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

Wychodząc naprzeciw dyskusji która rozgorzała w temacie wyszperane w sieci zakładam poniższy temat, gdzie będzie można prowadzić dyskusję o wszystkim co rude i piękne. Aby być otwartym na całą społeczność forum nie wprowadzam odnośnie ograniczenia przedmiotów dyskusji, jedyny warunek omawiana osoba musi być ruda (nie ważne czy z natury czy farbowana).

Rude kobiety (na tapecie ;) ):



















 
Ciąg dalszy zdjęć (w nowym poście z powodu ograniczeń pojedynczej wiadomości), a dokładnie zebranie moich poprzednich z tematu "wyszperane w sieci" - aby wszystko było w jednym miejscu:



















 
@ViQu, w rzeczy samej :)...

Ciąg dalszy zdjęć (w nowym poście z powodu ograniczeń pojedynczej wiadomości), a dokładnie zebranie moich poprzednich z tematu "wyszperane w sieci" - aby wszystko było w jednym miejscu:



















 
Proponuję używać spoilerów. O, w ten sposób:



To wg mnie najbardziej zacne obrazki :).

Give me more?
 
Coś mi mówiło "Nie wchodź tu nędzniku", a ja nie bacząc na niebezpieczeństwo wlazłem.
No i poległem oczarowany pięknem niewiasty z ostatniego zdjęcia. Czemuż po tym łez padole takie nie chodzą :D
 
Wrzucanie tych zdjęć jest niemoralne :p Jak ja teraz wyjaśnię rodzinie, że ślinie się do monitora?
 
IwaN said:

KTO TO JEST??? Francesca Findabair? Wprawdzie inny kolor włosów i oczu, ale reszta się zgadza, a uszu i tak nie widać ;) Skąd wytrzasnąłeś tę boginię. Jak ona się nazywa? I czy masz inne jej zdjęcia?
 
Coś czuję, że to będzie najczęściej odwiedzany wątek na forum. Przynajmniej do wyczerpania zapasów :D
UP szukajcie, a ja poczekam na wyniki :p

EDIT
Erica Henrickson
Gogle Google, na androidzie wie wszystko.
 
Nissail said:
KTO TO JEST??? Francesca Findabair? Wprawdzie inny kolor włosów i oczu, ale reszta się zgadza, a uszu i tak nie widać ;) Skąd wytrzasnąłeś tę boginię. Jak ona się nazywa? I czy masz inne zdjęcia?

Usilnie próbowałem ustalić personalia tej uroczej pani, ale nigdzie nie mogłem znaleźć .

Ciąg dalszy fotek (tapet) rudzielców:





















 
Duszarz said:
Zajęło mi to kilka minut :p
Patrz wyżej^^

Dzięki. Pisałem posta więc nie widziałem Twojej odpowiedzi.

Jako bonus kolejna fotka z tą Panią w rudych włosach.

 
Duszarz said:
Redzi, wiecie już jak Triss przemodelować do Wieśka 3 :p

Triss i tak już jest ruda (i chwała im za to), a jej model wygląda nieźle. Niech no tylko Yennefer z rozpędu (i naszego tutaj zapędu ;) ) nie zrobią... rudej :p .

Wracając do tematu. Jak już wchodzimy w takie małe fotki to mam coś czego nie zdołałem znaleźć w większej rozdziałce.







^^ To jest wręcz niesamowicie urocze ...







***





 
Last edited by a moderator:
Top Bottom