Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

+
Jak dla mnie to ta piegowata pani często pojawiająca się w ostatnich galeriach jest zbyt smutna, co w połączeniu z często występującą jesienną scenerią powoduje, że czasem mam wrażenie, że świetnie nadawałaby się do jakiegoś horroru. Raz nawet występowała z jakimś nożem i o dziwo, pasował do niej idealnie ;). EDIT: W jakiś sposób ta zmiana klimatu dobrze obrazuje, w co przekształcił się ten wątek.

WhiteWarrior, sugeruję nie ciągnąć tematu w tym kierunku, bo już niedługo się z nim pożegnamy. Dorzucasz tylko oliwy do ognia, Twoje wypowiedzi posłużą przeciwnikom tego tematu jako argument uzasadniający jego koniec.
 
mar-ion said:
Więc jakby ktoś okładał jakąś kobietę pięścią po twarzy to co?Tak ma być,bo jest równouprawnienie? :D

Jak uznajesz za normę społeczną okładanie się dwóch samców po mordach to fajnie tam u siebie masz .

Ja generalnie za parytetami nie jestem. Nie dla tego, że sprzeciwiam się równouprawnieniu kobie. Jest wręcz przeciwnie. Jednak tym do czego powinniśmy dążyć jest usunięcie barier społecznych/prawnych w statusie kobiet względem mężczyzn, a nie sztucznie narzucać normy. Gdy nie będzie barier (również tych "emocjonalnych" ) kobiety same odnajdą swoje miejsce bez niczyjej pomocy.

 
IwaN said:
Jak uznajesz za normę społeczną okładanie się dwóch samców po mordach to fajnie tam u siebie masz .


Mówiłeś,że jesteś dyslektykiem.Nie wiedziałem,że to schorzenie obejmuje również kłopoty z tak zwanym "czytaniem ze zrozumieniem". :D

Mój świat też pomalowany jest na rudo,ale wulgaryzmom stawiam veto.
Lepiej zostawić ten wątek(jak sugeruje pan Yngh). :)

@Robert
To nie blondynka;to farba zeszła. :D
 
To może wróćmy do tematu. Znalazłem mniej więcej to, o co mi chodziło, a o czym pisałem wcześniej, jeżeli chodzi o Scully.


To nie blondynka;to farba zeszła. :D

A, chyba, że tak. ;)
 
mar-ion said:
Mówiłeś,że jesteś dyslektykiem.Nie wiedziałem,że to schorzenie obejmuje również kłopoty z tak zwanym "czytaniem ze zrozumieniem". :D

Bynajmniej nie . Ale jeśli piszesz (przytaczasz) zdanie o biciu kobiet jako skrzywiony (z przekorą) przykład równouprawnienia, to mimo wszystko można wywnioskować kilka rzeczy. Mianowicie powszechne przekonanie o byciu dobrą (tolerowaną społecznie) bójką dwóch samców, a złą (i ze wszech miar patologiczną) sytuacją bicia kobiety przez mężczyznę. Zakładając iż mówimy o równouprawnieniu oznacza, że jakaś strona te prawa już ma i są one dobre. W tym przypadku należy wnioskować iż jest to "prawo" do dania drugiej osobie w przysłowiową "mordę". Z racji, że pozbawionymi praw są kobiety zakładam iż mówimy o mężczyznach.

Tak więc tak nieśmiało się spytam - czy na stare lata aż tak doskwiera brak logiki myślenia? ;)


mar-ion said:
Iwan, ten obrazek powyżej ma prezentować Twoją wersję/wizję Nieba? :D

Bliżej mi do tego poniższej.

 
IwaN said:
Tak więc tak nieśmiało się spytam - czy na stare lata aż tak doskwiera brak logiki myślenia? ;)

Ciągnąc ten off chyba chcesz sam zamknąć swój temat. :D
Brakło "rudzielcowych" fotek w necie i trzeba wyjść z twarzą? ;)

 
mar-ion said:
Ciągnąc ten off chyba chcesz sam zamknąć swój temat. :D

To nie jest off-topic, a związana tematycznie dyskusja. Tak narzekaliście na bezproduktywność tego wątku, tymczasem jakie ciekawe tematy się tutaj porusza - nagość oraz granice jej przyzwoitości, postrzeganie i problem "przedmiotowości" kobiet, zagadnienie pojęcia "piękna", równouprawnienie.

mar-ion said:
Brakło "rudzielcowych" fotek w necie i trzeba wyjść z twarzą? ;)



Już Ty się nie bój, bo tutaj każdy ruch był dokładnie zaplanowany ...
 
Jestem już prawie w połowie tematu... weź tu i opuść was na chwilę i ile przyjemnego (dla oczu) ominie... Jakby się dało to ja proponuje zrobić opcje "Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki...." czy coś w tym stylu, bo są ludzie (w tym ja) którzy nie ograniczają się do jednego koloru włosów, oczu, tudzież skóry. ;)
 
Erynia said:
Co znaczy w pełnej krasie? Epatowaniu golizną mówimy stanowcze nie. Toż to nowa idea tego wątku (nie?)
Wy chyba naprawdę jesteście przewrażliwione na punkcie tej golizny. Chodziło mi o całkowicie "ubrane" zdjęcie, na którym można by podziwiać Twoją urodę. Nawet mi przez myśl nie przeszło co innego. Dziwię się, że Tobie przeszło :p Zresztą nie miałem nawet wielkiej nadziei, że dasz się namówić ;)

Erynia said:
Jeśli nie damy rady żyć w pokoju i przyjaźni... cóż, żywot tego wątku skończy się śmiercią szybką oraz gwałtowną, a fotek nie będzie po prostu w ogóle.

Szypek26, naprawdę zrobiłbyś coś takiego Iwanowi? Przecież mógłby się nam chłop załamać :) Nie widzisz, że dla niego wyszukiwanie i wrzucanie tutaj fotek rudych kobiet jest prawdziwą pasją, której oddaje się bez reszty? Jak mu zamkniecie temat, to co on będzie robił? ;)

Swoją drogą zaczęło się tak miło, a kończy się tak jak zawsze w naszym kraju, awanturą. Zupełnie jak w polityce.

I nie zgadzam się, że ten temat nic nikomu nie dał. Dzięki niemu zobaczyłem Ericę :)
A właśnie, może ma ktoś jeszcze jakieś jej zdjęcia?
 
mar-ion said:
Więc jakby ktoś okładał jakąś kobietę pięścią po twarzy to co?Tak ma być,bo jest równouprawnienie? :D
Jeżeli dla ciebie między przemocą(jakakolwiek, bo jeżeli nie wiesz to kobiety bijące mężczyzn też istnieją) i równouprawnieniem można postawić znak równości to brawa dla ciebie

mar-ion said:
WhiteWarrior, sugeruję nie ciągnąć tematu w tym kierunku, bo już niedługo się z nim pożegnamy. Dorzucasz tylko oliwy do ognia, Twoje wypowiedzi posłużą przeciwnikom tego tematu jako argument uzasadniający jego koniec.
Wybacz, po prostu nie lubię jak ktoś zaczyna swoje mecyje mimo, że nie ma ku temu podstaw.

Olivia Wilde


 
Nissail said:
Szypek26, naprawdę zrobiłbyś coś takiego Iwanowi? Przecież mógłby się nam chłop załamać :) Nie widzisz, że dla niego wyszukiwanie i wrzucanie tutaj fotek rudych kobiet jest prawdziwą pasją, której oddaje się bez reszty? Jak mu zamkniecie temat, to co on będzie robił? ;)


 
Vandergrrift said:
Przez was dziewczyny wpadną w kompleksy i wszystkie się przefarbują

Been there, done that. :p Niech tylko mi włosy odrosną po ścięciu irokeza, to pogadamy o kolorku. Może być czerwony, dawno nie miałam. xD

A kompleksy? Czemu? Bo dziewczyny mają ładne włosy? oO' To byłoby dziwne...
 
Top Bottom