Wszystkie darmowe DLC do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon” już DOSTĘPNE!

+
Wszystkie darmowe DLC do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon” już DOSTĘPNE!



Mamy przyjemność poinformować, że wszystkie z 16 planowanych darmowych DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon są już dostępne do pobrania na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

“Ostatni z 16 darmowych DLC, Nowa Gra Plus, jest już dostępny do pobrania” -- powiedział Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT RED. “Mam nadzieję, że Wasza przygoda z Wiedźminem rozpocznie się dzięki niemu na nowo, a konsekwencje podejmowanych przez Was wyborów będą równie zaskakujące, jak za pierwszym podejściem. Chciałem też podziękować wszystkim, którzy pobrali przygotowane przez nas dodatki -- nie ma przyjemniejszej rzeczy dla twórców gier niż zainteresowanie i entuzjazm odbiorców” -- dodaje Iwiński. “Przy okazji, bardzo chciałbym, by takie inicjatywy, jak nasz program 16 darmowych DLC, stały się nową, niepisaną regułą w świecie gier, a nie tylko rzadkim wyjątkiem -- mam nadzieję, że “Wiedźmin 3: Dziki Gon” stanowi tego dobry przykład”.

Oto lista wszystkich DLC udostępnionych od czasu premiery: Zestaw Temerskiego Rynsztunku, Zestaw bród i fryzur, Nowe zadanie - “Zlecenie: Zaginieni górnicy”, Alternatywny wygląd Yennefer, Zestaw Nilfgaardzkiego Rynsztunku, Zestaw wybornych kusz, Nowe zadanie - “Złoto głupców”, “Bohaterowie z Ballad” - zestaw neutralnych kart do Gwinta, Nowe zadanie - “Poszukiwania: Rynsztunek szkoły wilka”, Alternatywny wygląd Triss, Nowe zadanie - “Zlecenie: Najgroźniejszy potwór na Skellige”, Zestaw Skelligijskiego Rynsztunku, Alternatywny wygląd Ciri, Nowe zadanie - “Jak kot z wilkiem”, Nowe animacje ciosów kończących, NOWA GRA PLUS.

Instrukcja pobrania dodatków:

GOG Galaxy:
1. Na stronie gry (Library/My Collection/Witcher 3) odnajdź sekcję “ADDITIONAL CONTENT” w kolumnie po prawej stronie.
2. Dokonaj zakupu pozycji “FREE DLC PROGRAM” (nie zostanie naliczona żadna opłata).
3. W menu “More”/”Configure” możesz teraz znaleźć sekcję “Available Content”, gdzie widoczne będą dodatki - wystarczy je zaznaczyć i klient Galaxy pobierze je automatycznie.

Steam:
1. Na stronie gry (Biblioteka/Wiedźmin 3) znajdziesz zakładkę DLC - zaznacz je, by zostały automatycznie pobrane przy następnej automatycznej aktualizacji gry.
2. Jeśli pobrałeś DLC-ki, ale nie są dostępne w grze, zrestartuj Steam.

EA Origin:
1. W sekcji “Moje Gry” (Biblioteka/Moje Gry) i wybierz “Wiedźmin 3: Dziki Gon”.
2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na tytuł gry i wybierz ikonę “i” (Więcej informacji).
3. W sekcji “Pakiet dodatków” znajdziesz całą dodatkową zawartość (darmowe DLC, art-book, ścieżkę dźwiękową, mapy, tapety, pakiety językowe i art-worki). Kliknij “Dodaj do koszyka”/”Pobierz” po prawej stronie i rozpocznij pobieranie.

PlayStation 4:
DLC-ki są wyświetlone jako Add-Ons na stronie gry na PSN.

Xbox One:
DLC-ki są wyświetlone jako Zawartość do Pobrania na stronie gry na Xbox Live store.
 

Ukash

Forum veteran
@Michal Janczewski My gracze również dziękujemy za grę Wiedźmin 3 Dziki Gon i wszystkie DLC, ale przekaż panu Marcinowi Iwińskiemu żeby pamiętał o tym co mówił o Redkit2 ;)
 
Last edited:
My również dziękujemy za te wszystkie 16 darmowych DLC za które z pewnością inni kazaliby sobie płacić. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na te większe DLC z Expansion Passa ;)
 
Był to i nadal jest bardzo miły gest, zwłaszcza w tych czasach, gdy po każdy DLC'ek trzeba sięgnąć do sakwy. Dziękujemy! :)
Pokładam też ogromną nadzieję, że w niedalekiej przyszłości umożliwicie, ułatwicie społeczności w dalszym rozwijaniu i podtrzymywaniu przy życiu Waszego dzieła.
Z niecierpliwością czekam na Wasze kolejne produkcje :)
 
Dziękuję serdecznie za wszystkie darmowe dodatki. Czy możecie teraz skupić się na poprawie płynności gry? Wczoraj jak grałem to gra ciągle mi przycinała i pojawiał się ten przeźroczysty ekran na chwilę, jakby się chciał samouczek włączyć. Postacie mi się doczytywały i niektóre ich elementy, np. włosy dla Tamary... Gram na Ps4. Czy inni też mają takie doświadczenie?
Ale poza tym gra jest super i ciągle dziele się zdjęciami z niej na Twitterze :).
 
REDzi, to my dziękujemy wam! I oby tak dalej, abyście nigdy nie zapomnieli swoich korzeni, jako jedna z niewielu firm w przemyśle gier, która naprawdę dba o swoje stosunki z graczami. :D
 
DLC to mistrzostwo świata, za darmo i wnoszące masę funu do gry. Gdybym miał za to płacić to bardzo chętnie, Wasz wkład i praca są tego warte. Osobiście przebierałem czarodziejki i Ciri wedle humoru. Kawał świetnej roboty.
 
Jesteśmy z Was dumni... już z niecierpliwością czekam na Wiedźmina 4, ale zgodnie z tym co zapowiedzieliście kolejny tytuł czyli Cyberpunk 2077 też na pewno kupię... Podnieśliście bardzo wysoko poprzeczkę i my jako gracze tego Wam nie zapomnimy... Pozdrawiam wierny fan waszej pracy ...
 
Top Bottom