Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

+
Wczoraj zabrałem się za serial animowany Harley Quinn i... jakie to jest genialne :) Niemalże wszystko zagrało tutaj idealnie, począwszy od warstwy wizualnej po brutalne sceny walk a skończywszy na dialogach. Aktorzy dubbingowi wykonali tutaj świetną robotę, szczególnie Kaley Cuoco, która wcieliła się w tytułową Harley Quinn jest fenomenalna w tej roli. Jedynie można by się doczepić do Gordona z którego zrobili typowego menela ale to szczegół. Zobaczymy jak będzie dalej ale po dwóch odcinkach jest bardzo dobrze.
 
Jasny gwint, nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle powstało. W porównaniu do filmów i seriali aktorskich, wyłączając twórczość Burtona i Nolana, DC zawsze błyszczało właśnie animacjami, że wspomnę chociaż Batman:TAS, czy też TDKR. Na pewno sprawdzę.
 
@rafal12322 Ja słyszałem kompletnie odwrotne opnie. Podobno ten serial to crap z beznadziejnym designem postaci, kloacznym humorem, marną fabułą i na siłę wciśniętym gore.
 
@rafal12322 Ja słyszałem kompletnie odwrotne opnie. Podobno ten serial to crap z beznadziejnym designem postaci, kloacznym humorem, marną fabułą i na siłę wciśniętym gore.
Ja się spotkałem niemal wyłącznie z pozytywnymi opiniami.

8.2 na IMD jak do tej pory.
 
Last edited:
Z tego trailera bije klimat Ragnaroka z nutką Stranger Things (chyba to też ten sam budynek?).

Może się i nie jaram, ale źle bawił się na seansie raczej nie będę.
 
Po pierwszym plakacie myślałem że dostaniemy Ragnaroka w wydaniu Dajany, a to mi wygląda na po prostu bezpieczny sequel pierwszego filmu. Choć końcówka sugerująca, że role się odwrócą i to Wondi będzie teraz przewodnikiem Steve'a po współczesnym świecie nawet mnie bawi. Swoją drogą, Steve ma tu być jakąś technologiczną kopią swojego żywego odpowiednika jak w jednym odcinku Black Mirror?
Z tego trailera bije klimat Ragnaroka
Jak dla mnie ten klimat bije za słabo, by móc z czystym sumieniem nazwać to Ragnarokiem.
 
Last edited:
Zwiastun mi nie urwał. Czekam na Gepardzicę po przemianie.

E:

BTW

Czy Diana nie miała czasami mieć wylane na ludzkość po IWŚ i wrócić do "aktywności" dopiero w BvS? Chyba, że niszczenie kamer w galerii, to jej sposób na działanie w ukryciu...
 
Czy Diana nie miała czasami mieć wylane na ludzkość po IWŚ i wrócić do "aktywności" dopiero w BvS? Chyba, że niszczenie kamer w galerii, to jej sposób na działanie w ukryciu...

Czy DCEU nie miało być spójne i zaplanowane w podobny sposób jak MCU? :D
 
To ten film się robił latami całymi? <okej>
Ta, nie zapomnij też ograć pozostałych 2076 części Cyberpuncka przed premierą tego nowego.
Boże jak ja uwielbiam tego typu żarty.
Czy Diana nie miała czasami mieć wylane na ludzkość po IWŚ i wrócić do "aktywności" dopiero w BvS?
Zdaje się że to był pomysł Zacka Snydera na backstory WW w Justice League, a jak wiadomo, po zwolnieniu Snydera wszystkie jego pomysły trafiły do kosza.
 
Ta, nie zapomnij też ograć pozostałych 2076 części Cyberpuncka przed premierą tego nowego.

Przepraszam, chyba nie zrozumiałem tego co napisałeś :) Chodziło Ci może o to, że ja żartuję z tytułu? Albo nisko cenisz moje poczucie humoru, albo zbyt wysoko mój intelekt. Żeby wpaść na to, o jaki żart Ci chodzi musiałem myśleć dobrą chwilę :D

Piłem do tego, że premiera była przekładana, produkcja się przeciągała, a efekt patrząc po trailerze dość przeciętny. A piszę to jako umiarkowany fan pierwszej części.
 
Piłem do tego, że premiera była przekładana, produkcja się przeciągała,
Premiera będzie 3 lata po premierze oryginału. Jak dla mnie to jest standard, jeśli chodzi o okres czasu między filmami.
A i pierwsze słyszę, że premierę przekładano. Wydawało mi się, że premiera od początku była planowana na 2020.
 
Jak dla mnie to jest standard, jeśli chodzi o okres czasu między filmami.

To nie chodzi o to, czy to standard czy nie, tylko że była przesuwana.

A i pierwsze słyszę, że premierę przekładano.

Pierwszy z brzegu wynik z Google:


Z ciekawostek - w połowie listopada Warner zmienił swoje logo, na zwiastunie jest stare, także "przeleżał" on czas jakiś na pewno.
 
Last edited:
Top Bottom