Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

+
Moim zdaniem trailer więcej obiecuje niż tak naprawdę pokazuje jakość samego filmu. Głównie dźwięk tu robi, przez co odbiór obrazu jest bardziej pozytywny niż by normalnie był. Oczywiścia taka rola trailera, by zachęcić odpowiednią kompozycją scen i muzyki, ale jak pierwsze obejrzenie wywołało u mnie pozytywny oddźwięk, tak drugie i trzecie podejście stopniowo obniżały poziom temperatury do letniej. Zapewne wpływ na to ma też mój stosunek do marki i gatunku, bo wielkim fanem nie jestem. Na pewno widać chęć wejścia w inną stylistykę.
 
Here we go again:


Mam dość. Serio mam dość. Ile to już trwa 3-4 lata?

Z jednej strony DCEU pokazuje supcia z ucięta głowa w epilogu Shazama, wspomina o jego przygodzie na OIOMie sponsorowanej przez Bloodsporta. Z drugiej strony od premiery oryginalnej JL nie wspomina o Cavillu, rozwija kilka pobocznych projektów z supciem, wprowadza nowych kryptończyków do uniwersum (supergirl), tworzy seriale z człowiekiem ze stali.

No i mamy samego Henryka, który raz na rok, dwa lata wspomni, ze jest zainteresowany rolą i chętnie wróci w sequelu. To przynajmniej sugeruje, że kontakty nie zostały całkowicie zerwane.

Z Batfleckiem było podobnie lata plotek, publicznego wypierania itd.

Mogliby się w końcu ogarnąć.
 
Colin Farrell nie szybko pożegna się z rolą Pingwina. Są plany na serial z naszym rybolubnym przyjacielem ;) w roli głównej. Ma to być prequel do Batman Year Two.

 
Fajnie że chcą serial o pobocznym vilanie filmu, który nawet nie wyszedł i nie wiadomo czy się zwróci.

Produkcja na pewno nie zacznie się przed debiutem filmu, serial nie jest też oficjalnie zapowiedziany. Innymi słowy, zawsze można względnie po ciuchu anulować.
 
Tia, odradzam oglądać, to jeden z tych zwiastunów co 2 razy myślisz że już koniec, a tu wpychają jeszcze więcej ujęć. I więcej.
 
Oglądał ktoś animację Długie Halloween?

Jestem po pierwszej części i zbieram szczękę z podłogi. Jak dla mnie, przecudowna kreska i realizacja. Do tego mamy tu Gacka mało superbohaterskiego, nieprzepakowanego, popełniającego błędy. No i bez Robina czy reszty batrodziny, której nie trawię.
Co prawda nie znam komiksowego oryginału (poluję na zbiorcze, kolorowe wydanie w twardej oprawie), więc nie wiem jak film sprawdza się w roli adaptacji - mam wrażenie że napakowano tu sporo różnych postaci. Niemniej ogląda się miodnie.

Jeśli któryś gackofil już to widział i zna komiks, to proszę o opinię na temat jakości adaptacji. :)

 
Pierwsze oficjalne zjęcie Batgirl:


I tak, wygląda nieco jak z CW, ale jeśli sprawdzą się plotki, że kostium zrobiła sama Babs w przysłowiowej piwnicy, to pasuje idealnie. Do tego jest dość wyraźnie inspirowany komiksową wersją:



Koniec końców pewnie dostanie nowy kostium od Keatona i nie zdziwiłbym się jakby właśnie ten kostium pokazywał oficjalny art z filmu:

Batgirl_cropped_concept_art.png
 
Długi, dobry film(np. LotR) to moje ulubione połączenie, więc od początku liczyłem na to, że film będzie trwał co najmniej 2:40, a jest jeszcze lepiej. The Batman będzie trwał prawie 3h! Dodatkowo, ostatnio czytałem, że film bardzo konkretny, przemyślany scenariusz. Oby to była prawda.

Nie pamiętam kiedy miałem taki hype na jakiś film. Najlepsze jest to, że ciągle się on zwiększa. Mam nadzieję, że się nie zawiodę...
 
:rolleyes:Film będzie Średni, Niestety. Riddler Nigdy nie był Interesujący, a Pingwin ? :ROFLMAO: Jakiś Sapkowski z Cygarem w Ustach... I To mają być Przestępcy ? :ohstopit: Okładka Batmana się na Starcie nie podobała Większości np. Batmobil Postapo z Knightridera. Bruce Wayne wygląda jak po Wylewie Mefedronem a Alfreda widzieliśmy Zawsze w Rolach Złoczyńcy więc nie wygląda ,,Czysto, Miło, Sympatycznie, Bezbronnie". Riddler ma tak Pulchny Łeb że nie można mieć do Niego Szacunku ani się Go bać :ROFLMAO: W Nowym Trailerze Riddler miał Synchro (Niemieckiej Wersji) Perfekcyjny Głos Husha Taka Ciekawostka Heh. Efekty Specjalne, Kostium, Brutalność, Klimat, Muza i Takie Duperele będą Wyśmienite :whistle: Tylko że nie udało Im się stworzyć po Raz Kolejny Prawdziwego Batmana, bądź Przedstawienia Batmana z Całkiej Innej Strony jak to było w Przypadku Jokera 2019 :love::shrug:3 Godziny są Nowością, więc się zastanawiam jak Bezsensowne będą Akcje :think:Batman leci Tu, Tu, Potem Tam, Troszeczkę Wayna Tu, Seksy z Kotkiem, Zabawa w Kotka i Myszkę z Riddlerkiem, Problemy Rodzinne z Cobblepotami/Falconi i Denerwujący Stary Alfred.

Założę się i Obawiam że Większość Czasu zostanie zmarnowane na Taki właśnie Wątek który już widzieliśmy w Serialu Gotham, Relacje (Pingwin - Riddler, Batman - Catwoman, Batman - GCPD itp)

Osobiście Ciekawi Mnie Upozycjonowanie Jokera i Innych Złoczyńców których Nigdy *** nie ma... Zamiast robić Głupie Filmy o Batmanie mogliby w końcu pokazać a) Wszystkich Złoczyńców jak w Animated Movies i Serialu Harley Quinn który poza Idiotycznym Feminizmem i Harley był Fascynująco ***
(Szczególnie Scena w Której Joker zabija Poison Ivy i Przejmuje Kontrolę nad Miastem :love::cry:mmm Jak Ja wtedy *** ze Śmiechu hahaha, do Dzisiaj muszę się śmiać :ROFLMAO: )
i b) Nakręcić Film z 0% Batmana z Perspektywy/Życia Villainsów :ok:
Post automatically merged:

Oglądał ktoś animację Długie Halloween?

Jestem po pierwszej części i zbieram szczękę z podłogi. Jak dla mnie, przecudowna kreska i realizacja. Do tego mamy tu Gacka mało superbohaterskiego, nieprzepakowanego, popełniającego błędy. No i bez Robina czy reszty batrodziny, której nie trawię.
Co prawda nie znam komiksowego oryginału (poluję na zbiorcze, kolorowe wydanie w twardej oprawie), więc nie wiem jak film sprawdza się w roli adaptacji - mam wrażenie że napakowano tu sporo różnych postaci. Niemniej ogląda się miodnie.

Jeśli któryś gackofil już to widział i zna komiks, to proszę o opinię na temat jakości adaptacji. :)

Oglądałem obie Części i były... Nudne :shrug: Nie czytałem przedtem Komiksów i bym nie przeczytał bo Cała Ta Historia jest Głupia...
Ta Scenka gdzie byli Wszyscy Złoczyńcy w Jednym Pokoju VS Batman... WTF ? Jokera dosłownie wdupili tylko jako Okładka aby się lepiej sprzedawało, a tak miał chyba z 3 Sceny. Batman też Totalnie taki Bezużyteczny i Niewzruszony Tym że Kogoś na Jego Oczach zabito :ROFLMAO: Już nawet nie pamiętam w ogóle o Co Tam chodziło, ale pamiętam że Babka z Kompleksami Rodzinnymi była Mordercą.
W Porównaniu do Tego Badziewia Hush i Injustice były Ciekawszymi Filmami i miały Tylko Jedną Część :sneaky:
Post automatically merged:

Kto oglądał Tego ,,Pissmakera" ? :confused::ROFLMAO:i może podzielić się Swoją Opinią aby może Mnie zachęcić do Obejrzenia Tego Serialu... James Gunn jest Świetny to wiemy, ale Sama Postać Tego Typa to Żart :facepalm:Jak On *** wygląda... John Cena gra Go tak poważnie że nie można Go brać nawet za Poważnego a bardziej za Jakiegoś Meksykańskiego Ringowca WWE :ROFLMAO: w Suicide Squadzie był Niczym i skończył jako Nikt więc niezbyt to zachęca do Oglądania. Szybciej Ta Łasiczka.
 
Last edited by a moderator:
:rolleyes:Film będzie Średni, Niestety. Riddler Nigdy nie był Interesujący, a Pingwin ? :ROFLMAO: Jakiś Sapkowski z Cygarem w Ustach... I To mają być Przestępcy ? :ohstopit: Okładka Batmana się na Starcie nie podobała Większości np. Batmobil Postapo z Knightridera. Bruce Wayne wygląda jak po Wylewie Mefedronem a Alfreda widzieliśmy Zawsze w Rolach Złoczyńcy więc nie wygląda ,,Czysto, Miło, Sympatycznie, Bezbronnie". Riddler ma tak Pulchny Łeb że nie można mieć do Niego Szacunku ani się Go bać :ROFLMAO: W Nowym Trailerze Riddler miał Synchro (Niemieckiej Wersji) Perfekcyjny Głos Husha Taka Ciekawostka Heh. Efekty Specjalne, Kostium, Brutalność, Klimat, Muza i Takie Duperele będą Wyśmienite :whistle: Tylko że nie udało Im się stworzyć po Raz Kolejny Prawdziwego Batmana, bądź Przedstawienia Batmana z Całkiej Innej Strony jak to było w Przypadku Jokera 2019 :love::shrug:3 Godziny są Nowością, więc się zastanawiam jak Bezsensowne będą Akcje :think:Batman leci Tu, Tu, Potem Tam, Troszeczkę Wayna Tu, Seksy z Kotkiem, Zabawa w Kotka i Myszkę z Riddlerkiem, Problemy Rodzinne z Cobblepotami/Falconi i Denerwujący Stary Alfred.

Założę się i Obawiam że Większość Czasu zostanie zmarnowane na Taki właśnie Wątek który już widzieliśmy w Serialu Gotham, Relacje (Pingwin - Riddler, Batman - Catwoman, Batman - GCPD itp)

Osobiście Ciekawi Mnie Upozycjonowanie Jokera i Innych Złoczyńców których Nigdy *** nie ma... Zamiast robić Głupie Filmy o Batmanie mogliby w końcu pokazać a) Wszystkich Złoczyńców jak w Animated Movies i Serialu Harley Quinn który poza Idiotycznym Feminizmem i Harley był Fascynująco ***
(Szczególnie Scena w Której Joker zabija Poison Ivy i Przejmuje Kontrolę nad Miastem :love::cry:mmm Jak Ja wtedy *** ze Śmiechu hahaha, do Dzisiaj muszę się śmiać :ROFLMAO: )
i b) Nakręcić Film z 0% Batmana z Perspektywy/Życia Villainsów :ok:
Post automatically merged:


Oglądałem obie Części i były... Nudne :shrug: Nie czytałem przedtem Komiksów i bym nie przeczytał bo Cała Ta Historia jest Głupia...
Ta Scenka gdzie byli Wszyscy Złoczyńcy w Jednym Pokoju VS Batman... WTF ? Jokera dosłownie wdupili tylko jako Okładka aby się lepiej sprzedawało, a tak miał chyba z 3 Sceny. Batman też Totalnie taki Bezużyteczny i Niewzruszony Tym że Kogoś na Jego Oczach zabito :ROFLMAO: Już nawet nie pamiętam w ogóle o Co Tam chodziło, ale pamiętam że Babka z Kompleksami Rodzinnymi była Mordercą.
W Porównaniu do Tego Badziewia Hush i Injustice były Ciekawszymi Filmami i miały Tylko Jedną Część :sneaky:
Post automatically merged:

Kto oglądał Tego ,,Pissmakera" ? :confused::ROFLMAO:i może podzielić się Swoją Opinią aby może Mnie zachęcić do Obejrzenia Tego Serialu... James Gunn jest Świetny to wiemy, ale Sama Postać Tego Typa to Żart :facepalm:Jak On Kuźwa wygląda... John Cena gra Go tak poważnie że nie można Go brać nawet za Poważnego a bardziej za Jakiegoś Meksykańskiego Ringowca WWE :ROFLMAO: w Suicide Squadzie był Niczym i skończył jako Nikt więc niezbyt to zachęca do Oglądania. Szybciej Ta Łasiczka.
Po pierwsze - spoilery na forum zwyczajowo oznaczamy. Możesz to robić tagiem [spoiler ] [/ spoiler], albo używając funkcji edytora tekstu przy pisaniu posta.

Po drugie - wykropkowane wulgaryzmy to wciąż wulgaryzmy.

Po trzecie - Regulamin Forum obejmuje też czytelne pisanie, zrozumiałe dla innych uczestników Forum. To nie jest shoutbox na Onecie, żeby ścianę tekstu wypełniać Pokemonowym pismem, na co zwracano ci już uwagę.


Przeglądając forum znajdziesz wiele osób, które z wielką pasją będą wypowiadać własne opinie. Opinie te mogą różnić się od Twoich opinii, ale niezależnie od tych różnic miej na uwadze, aby:
  • zawsze być miłym wobec innych i okazywać im szacunek
  • starać się aby treść postów była czytelna i zrozumiała dla innych użytkowników
  • oznaczać wątki zawierające wrażliwe treści i ukrywać zrzuty ekranu zawierające rażące treści pod spoilerami
  • zachowywać kulturę wypowiedzi i unikać używania wulgaryzmów
I standardowo - w razie uwag zapraszam na PW, ten post nie jest zachętą do publicznej dyskusji, komentarze nie na temat będą usuwane, a ich autorzy będą odpowiednio "nagradzani".
W szczególności zabronione jest:
  • publiczne kwestionowanie i dyskutowanie o decyzjach moderacji; wszelkie dyskusje na temat moderacji należy prowadzić poprzez Prywatne Wiadomości
Wobec Użytkownika, który dopuści się jednego lub kilku wyżej wymienionych naruszeń, mogą zostać podjęte następujące działania:
  • usunięcie lub edycja postów
  • nałożenie permanentnego ostrzeżenia na profil użytkownika
  • nałożenie czasowego bądź permanentnego zakazu wstępu na Forum [forums.cdprojektred.com]
 
Nie pamiętam kiedy miałem taki hype na jakiś film. Najlepsze jest to, że ciągle się on zwiększa. Mam nadzieję, że się nie zawiodę...
No i nie zawiodłem się. Wg mnie to najlepszy Batman jak do tej pory. Świetna reżyseria, aktorstwo, zdjęcia, muzyka, scenariusz... Film trwał prawie 3 godziny, a nawet nie wiem kiedy to minęło. Bardzo polecam.
 
Last edited:
Nowy gacek zapowiada się nawet fajnie, ale jakoś nie leży mi ten muscle car w roli batmobil'a ...

Jak zobaczę sam film, może zmienię zdanie.
 
Top Bottom