Wybieramy moda!!!

+
Nasz nowy mod zapewne nie ma internetu podłączonego u siebie w domu. Mam nadzieje że sytuacja szybko się ustatkuje. Inernet miał mieć już kilka dni temu, ale chyba każdy wie jak to jest z tym podłanczaniem
 
PioTRaS said:
ej no ludzie czy wy zawsze musiecie robić bałagan gdzie się da, przyszedł taki jeden osobnik i już jest pełno niepotrzebnych, nic nie dajacych postów, nauczcie się panować nad soba i nie odpisywać na takie prowokacje bo przez to tylko dajcie więcej roboty i tak już zapracowanemu Dziadowi oraz nowemu modowi Koniowi, a po co ? jest dużo więcej przyjemniejszych rzeczy od siedzenia godzinami i kasowania bezsensownych postów, także prosze o danie sobie na wstrzymanie przy takich akcjach !
Ok, skasowałem kilka postów dotyczących Orjeda. Podejrzewam, że zaraz dam mu bana (jest gorąco, mam zły humor... chyba go sobie poprawie bananem )- nie ma miejsca dla takich Trolli u nas.BTW. Polecam przeczytać cytowany przeze mnie post PioTRaSa. 100% racji - po co odpisujecie takim ludziom w ogóle? Dokladacie mi tylko roboty bo potem muszę także Wasze posty kasować EDIT: hehe, no na pewno bedzie ban i to zaraz - dopiero dotarłem do tematu o regulaminie wg. Odjera
 
Korgan said:
Nasz nowy mod zapewne nie ma internetu podłączonego u siebie w domu. Mam nadzieje że sytuacja szybko się ustatkuje. Inernet miał mieć już kilka dni temu, ale chyba każdy wie jak to jest z tym podłanczaniem
To prawie jakby ślepy miał zostać pilotem rejsowego 767 :)
 
Nie, poprostu Lord miał mieć neta jeszcze przed wyborami Może nawet już ma? Mógl nawet gdzieś wyjechać.Dziadu! Nie obrażaj Trolla!!
 
Korgan said:
Nasz nowy mod zapewne nie ma internetu podłączonego u siebie w domu. Mam nadzieje że sytuacja szybko się ustatkuje. Inernet miał mieć już kilka dni temu, ale chyba każdy wie jak to jest z tym podłanczaniem
Korgan said:
Nie, poprostu Lord miał mieć neta jeszcze przed wyborami Może nawet już ma? Mógl nawet gdzieś wyjechać.
To słodkie i w ogóle, że miał mieć... ale co z tego skoro nie monitoruje forum...Czy podczas wyborów wspomniał że nie ma możliwości efektywnie spełniać swoich obowiązków jako moderator?
 
Lubie Lorda ale trochę dziwna ta sytuacja z modem bez internetu mam nadzieję ,że szybko bedzie go mieć bo rówenie dobrze CDPR może przyjmować na rozmowy niewidomych grafików i niesłyszących dźwiękowców :/
 
P.W.W ----> Spokojnie Przede wszystkim - Lord nie jest pracownikiem CD Projekt i jako taki nie ma żadnego obowiązku monitorowania forum. Funkcja moda została mu przyznana przez innych forumowiczów i oczywiście to go do czegoś obliguje... ale, jak mówię, nikt mu za to nie płaci i jeśli czasem nie zajrzy na forum to nie można go za to besztać Oczywiście, jeśli Lord nie będzie się sprawdzał zupełnie to straci moda, ale nie wymagam od niego ciągłej obecności na forum. Ma nam pomagać a nie odwalać za nas robotę. Każdy może mieć czasem problemy z netem i tyle.
 
Dziadu tylko to jest zatajenie istotnych faktów mogących miec wpływ na wybór - chyba,że to się szybko zmieni bo podejrzewam,że forumowicze chetniej wybrali by moda ,który jest częściej a nie takiego co bywa "czasami" taka chyba była idea...odciążyć CDPR wtedy kiedy nie nikogo ,popołudnia,wieczory,weekendy....... Dobra koniec bo jeszcze ktos pomyśli ,ze obrałem nowy cel w zyciu a nie idzie pracowac dziś w tym upale :/
 
O rany ja tylko pisałem... P.W.W Ty pewnie moderowałbyś o wiele lepiej! Jeszcze raz mówię! Lord miał mieć wszystko załatwione jeszcze przed wyborami na moderatora. Może ma już wszystko pozałatwiane, tylko gdzieś wyjechał? Denerwujecie się bo go nie ma w wakacje przez dwa dni. Mas, Lord w przeciwnieństwie do Kaczyńskiego ma predyspozycje
 
Spoko, mi takie wybryki nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, czasem potrafią pobudzić do gorących rozmów i poprawić humor
 
Top Bottom