Wybieramy moda!!!

+
msav said:
To ja daje głos na Tibora. Zaglądam na to forum od ponad 1,5 roku, żadko sie udzielam ale sądze, że Tibor bedzie odpowiednim kandydatem
Hehehe, witamy na forum Tibo... eee, znaczy msav. No ale skoro jesteś z nami od 1,5 roku to właściwie swojak jesteś
 
Dziadu said:
msav said:
To ja daje głos na Tibora. Zaglądam na to forum od ponad 1,5 roku, żadko sie udzielam ale sądze, że Tibor bedzie odpowiednim kandydatem
Hehehe, witamy na forum Tibo... eee, znaczy msav. No ale skoro jesteś z nami od 1,5 roku to właściwie swojak jesteś
Taa szkoda tylko, że zarejstrował się 12 czerwca tego roku
 
mówi, że zaglądał na forum... bardzo często ludzie tylko czytają, a nie chce im się zakładać konta...ale kto wie, kto wie ;)
 
Żeby nie było - ja tez żartowałem Dopiero jak pojawi się kilku jednopostowców głosujących na Tibora to zastosuję śledztwo
 

tyhe

Forum veteran
Tjaaa........kto wie, czy gg niektórych osób nie jest teraz ozdobione opisem "Wchodzić na forum wiedźmina i głosować na mnie!" W stosunku do rodziny i sąsiadów stosowany jest przymus bezpośredni. Ech, nie to tylko nieładne żarty .....chyba
 
No i sie zaczyna... Co do Tibora to jestem na 100% pewny ze on niczego takiego nie robi, ani nawet o tym nie pomyslal A jezeli chodzi o GG to ja nie mam juz tego (ogolnie gg, nie opisu :p) od jakis 2 miesiecy
 
Heh, nie prowadzę żadnej kampani jeśli kogoś to interesuje ani nie tworzę sobie innych kont, aby głosować na siebie, co można zresztą bardzo prosto sprawdzić - mam stałe IP, hehe. Tyhe, chyba masz moje gg, czytnij sobie opis. To się chyba nie odnosi do forum A co do kiełbasy wyborczej, to może ktoś chce Gothica 2 zgarnąć? Wiecie gdzie, co i jak Dziadu-> Jutro o 15 więc wszystko będzie jasne...już widzę te tłumy wyczekujące wyników
 
Ja też za często nie udzielam sie na forum ale często tu zaglądam i wydaje mi sie ze Tibor będzie odpowiedni
 
Posadzacie mnie o cos? w złym momencie zabrałem głos w dyskusji widze i nie nie jestem Tiborem
 
Lord Koniu said:
ani nawet o tym nie pomyslal
Obiektywnie obserwując forum od dłuższego czasu muszę niestety nie zgodzić się z Tobą.Owszem pewności co do 100% nie ma, i się tego nei udowodni, ale dam sobie łapę uciąć że chociażby pomyślał, bo wszystko można wychwycić :) No ale niczego nie sugeruję a co do jego obecności tutaj jak i zachowania to nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie, szanuje go, nawet zdarzyło się kilka miłych słów zamienić z nim gdzieś na forum, no ale chodzi o coś innego.------------------------------------------A swój głos oddam na: Lord Koniu. Bo to chyba na tyle kompetentna osoba i oddana temu forum że zasługuje, chociażby na szanse :)
 
Nagi szopen. bo wszyscy pospadaja z krzesel. zaglosowalbym na Gena, ale ze nie chce... niech chlopak ma, niech sie cieszy! zawiodl mnie tylko , bo liczylem na jego glos. tyle o mnie mysli, tyle o mnie pisze, a jednak-noz w plecy...
 
Dziadu! Będzie coś z tą drugą turą ? Mnie się wydaje,że być powinna , głosowałem na Rioo ale niewiedzieć czemu jakoś został porządny chłop nie zauważony a kiedyś naprawdę sporo się udzielał i sporo pomagał nowym przy tym jest spokojnie usposobiony czym nie zraża innych ( takie moje przeciwieństwo ) niemniej jednak chyba ja tylko na Niego głosowałem a szkoda...więc jeśli wiem,że Rioo nie wygra to chociaż chciałbym inaczej wykorzystać głos np. w II turze
arczi said:
Nagi szopen. bo wszyscy pospadaja z krzesel. zaglosowalbym na Gena, ale ze nie chce... niech chlopak ma, niech sie cieszy! zawiodl mnie tylko , bo liczylem na jego glos. tyle o mnie mysli, tyle o mnie pisze, a jednak-noz w plecy...
Arczi jak już przerobicie alfabet z j.polskiego to daj znać i przeredaguj na ww. język swój tekst BTW skończyłbyś z jakimiś docinkami byłoby po sprawie a tak na okragło mi przypominasz ale to tak glorii ścisłości....
 
dobra,dzieki, przyjalem, moge skonczyc. wiedz, ze nie jest milo, kiedy taki uporczywy uzytkownik jakim jest szopen przyczepi sie do ciebie jak rzep do psiego ogona...
 
Rany Arczi gdzie ty byłes tyle czasu ?Gdyby człowiek z twoją charyzmą i oczytaniem zagłosował na mnie wczesniej to na bank pociągnąłby za sobą tłuszcze i wygrana Szopena w kieszeni!No ale w takim układzie rzeczy na swojego bana bedziesz musiał zapracować u Dziada bo ja nie bede miał okazji ci go dać przyjacielu
 
Blah...Dziadu! Wysłuchaj nas...i spraw by znikały posty nie na temat, a ludzie nie robili na siebie wjazdów...równie dobrze mogę prosić o pokój na świecie i chleb dla głodująchy dzieci x.x
 
Wybacz Yellow ale mam taki sentyment do Arcziego ze az mnie ręka swędziała zeby mu odpisać. Z resztą spokojnie stary sytuacja z przyszłym modem zdaje sie w miare klarowna wiec odrobine bajzlu wiele nie zmieni.Buziaki.
 
Top Bottom