Wybieramy moda!!!

+
Mój kandydat to TiborBo:bo dłuuugo siedzi na tym forum, czuje jego klimat i sądze żę sprawiedliwie kasowałby posty .....
 
Lord Koniu :) siedzi tutaj od...hmm...no wlasnie od kiedy ? odkad pamietam to juz tu siedzial ! Mysle ze jest wystarczająco odpowiedzialny i da sobie swietnie rade Wiec jeśli komuś się należy to stanowisko to właśnie jemu
 
Ech... Ketsab, Geno, Rioo, Lord albo Tibor Dla mnie to najlepsi kandydaci. Są odpowiedzialni, udzielają się na forum bardzo długo, znają zasady ortografii, oraz co najważniejsze bardzo interesują się Wiedźminem.Edit: Można głosować na jedną osobę . Ale jak dla mnie to Oni wszyscy nadają się na moderatorów O rany! Tibor czy Lord, Tibor czy Lord....
 
heh... widze, że nawet starzy forumowicze przyszli zagłosować ;] Korgana na forum juz ze 2 miechy nie widziałem ;] gdzieś ty sie podziewał?? ;]
 
Gwindor said:
heh... widze, że nawet starzy forumowicze przyszli zagłosować ;] Korgana na forum juz ze 2 miechy nie widziałem ;] gdzieś ty sie podziewał?? ;]
Recki na Elkandera pisał
 
Gwindor, szkoła i test Z średniej 3,9 wyciągnąłem się na 4,72 No ale takie moje szczęście Co do tego że wszyscy zlecieli głosować. Przecież dla wielu to było jedno z pierwszych i najlepszych forów. A głosowanie na modka to poważna sprawa.Ech po wielu godzinach przemyśleń, zdecydowałem się. Chciałbym aby Tibor moderował to forum.
 
Ja bym byl osobiscie za GENO. Chlopak duzo sie udziela (widac po ilosci postow)... milo sie wypowiada , jest grzeczny w stosunku do pozostalych forumowiczow i dobrze broni swoich racji.
 
Gwindor said:
jak na razie jest chyba 20-15 dla Lorda ;]
Byś może, humanistą w końcu jestem, a nie matematykiem A fajnie byłoby, gdyby wyniki były jakoś około południa, bo później muszę wyjść
 
Wyniki będą o 15 Tibor - tak jak ustaliłem wczoraj Co nam po wynikach o 12 jak do 15 jeszcze sporo może się zmienić?
 
Dziadu said:
Wyniki będą o 15 Tibor - tak jak ustaliłem wczoraj Co nam po wynikach o 12 jak do 15 jeszcze sporo może się zmienić?
Przez Ciebie chyba na jazdy na prawko nie pójdę Już widzę ten skok frekwencji w głosowaniu Hm... może jednak chociaż o 14:30?
 
Nie no tak marnej frekwencji wyborczej sie nie spodziewałem 1800 zarejestrowanych użytkowników i tylko ok. 50 oddanych głosów. Frekwencja = 0,02(7)%. I to ma byc postawa obywatelska ?? Niech tylko ci co nie głosowali zaczną nażekać na nowego moda...
 
Nie wiem ilu modów bedzie chciał zatrudnić Dziadu, ale mój głos mają (w kolejności nieprzypadkowej):- Tibor - za udzielanie się na forum, za (co nie jest bez znaczenia) stworzenie zasad wypowiadania się na forum- Geno - za niemniejszy wkład w forum jak i równie imponującą ilość postówGłównie topic dotyczący zasad na forum przeważył, jeśli już wymyślił zasady, to niech ich przestrzega, prawda?
 
Modest-Vermin said:
A Ci nowi Modkowie, to jaki kolor będą mieli nicka, rangi i textu :p ? Bo ranga to chyba będzie pisało Moderator ;]
Ostatnio kolor nicka byl szary, ale fajnie by bylo zobaczyc rozowy :>.PS. Tibor - nie przezywaj tego tak bardzo :p
 
Wybieram Tibora, bo wg mnie jest odpowiednią osobą na to miejsce, duzo się udziela na forum, prowadzi stronę fanowską, ma dobre kontkaty z RED'ami (ten wyjazd ) i widać ze mu na tym zależy
 
Top Bottom