Wybierz się do świata Fortnite wraz z Geraltem i odkryj Szkołę Lamy!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Geralt z Rivii, zwarty i gotowy jak zawsze, jest teraz dostępny w Fortnite ramach Karnetu Bojowego Sezonu 1 w Rozdziale 4! Pierwsza strona jego zadań jest już dostępna, a druga strona pojawi się 28 lutego. Posiadacze Karnetu Bojowego mogą wykonywać te zadania do 12 marca aby odblokować Geralta, spray, emotki i inne nagrody kosmetyczne.



Grafka autorstwa Will Kirkby

Poza wykonywaniem zadań z Karnetu Bojowego Geralta aby zdobyć przedmioty w grze, możecie także brać udział w wyzwaniach Szkoły Lamy w Fortnite, aby odblokować jeszcze więcej nagród kosmetycznych. (Uwaga: Zakup Karnetu Bojowego nie jest konieczny aby wykonywać wyzwania Szkoły Lamy.)



Wyzwania Szkoły Lamy w Fortnite zawierają cztery ścieżki — ścieżka 1 jest już dostępna, a ścieżki 2, 3 oraz 4 pojawią się w nadchodzących tygodniach. Każda ścieżka zawiera zadania, które odblokowują kolejne aż do napotkania przeszkody. Po dotarciu do przeszkody ukaże się wam specjalna wyspa, na której trzeba wykonać wyzwania, aby pokonać przeszkodę! W sumie znajdziecie pięć specjalnych wysp, każda o tematyce opartej o konkretny Znak wiedźmiński.

Aby uczestniczyć w Szkole Lamy w Fortnite, zalogujcie się na swoje konta Epic Gamez na stronie Szkoły Lamy. Na wykonanie wyzwań macie czas do godziny 5:59 rano 11 marca (23:59 10 marca w strefy czasowej ET).

Powodzenia!
 
Hmm jak to było? Szacunek do materiału źródłowego? A nie, czekaj...
Fortnite nie wzoruje się na żadnych pracach Sapkowskiego więc nie wiem jakiego szacunku tu wymagać :p

Dajta już tym REDom spokój. Nie wiem jak można traktować tego typu "wypożyczanie" postaci i eksperymenty z merchem jako coś złego, albo tym bardziej jako brak szacunku do źródła.
 
Też tego nie rozumiem, traktuję tę kooperację jako humorystyczny akcent, *wink wink* w kierunku graczy, którzy wiedzą, co to Fortnite i docenią ten swoisty oksymoron klimatów.
Btw. Znajomy mi niedawno powiedział w odpowiedzi na różne moje sumitacje w temacie młodych osób z rodziny grających w Fortnite, że o co mi właściwie chodzi i czemu się z jednej strony ich wstydzę, a z drugiej ewidentnie sadzę, że oooolaboga hurr-durr, takich gier to ja nawet pogrzebaczem na bezrybiu - gra jak gra, może bawić, ciekawić i wciągać, nie musi być wszystko dla mnie i mi się podobać.
No i w sumie ;p
 
Top Bottom