“Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

+
“Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy



Usiądźcie wygodnie, odprężcie się i obejrzyjcie nasz zwiastun premierowy, zatytułowany “Wybierz swoją ścieżkę”. Od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dzielą nas już tylko godziny.

Materiał do obejrzenia na naszym kanale YouTube.
 
Bardzo mi się podoba ten zwiastun. Naprawdę dobra muzyka, fajnie zmontowane, do tego wywołuje nostalgię (to pewnie przez znajome twarze).

Z jednej strony - szkoda, że to już koniec okresu przedpremierowego, z drugiej zaś - już jutro dostanę w ręce najbardziej oczekiwaną grę życia :).
 
Plus za postacie oraz muzykę - montażowo nie porywa, ale przynajmniej uniknęliśmy większych spoilerów.
 
Plus za postacie oraz muzykę - montażowo nie porywa, ale przynajmniej uniknęliśmy większych spoilerów.

Czyli mogę obejrzeć i nie zobaczę żadnych spoilerów poza powrotami postaci z poprzednich części? (poprzednich czy może z poprzedniej?)
 
Zwiastun bardzo dobry, ale wypuście też jakiś żywszy trailer premierowy w stylu Fear&Disdain z Wiedźmina 2.
 
Bardzo dobry trailer, emocjonalny i po części wzruszający, uświadamia, że to już zakończenie trylogii. Powrót niektórych postaci bardzo, bardzo cieszy. Fajna muzyka, ale co mi się najbardziej podoba to Ciri - Jaskółka jest fenomenalna. Czekam z niecierpliwością, aż w końcu zagłębię się po raz kolejny w ten świat. I liczę, że nie będzie to ostatni raz. Świetna robota!
 
Wydaje mi się czy Redzi nie znają Sagi - od kiedy podczas treningu Ciri, Yenna była w Warowni Starego Morza? (aż tak źle Sage pamiętam czy CDPR walnęło sporą gafę?)
 
Jednego "złego" bez maski (hełmu) zobaczysz.
Dobra, w komentarzu ktoś dał odnośnik do sekundy z
Vernonem, Letho i przede wszystkim Talarem
! Więcej widzieć nie muszę :p Wystarczą mi te 3 sekundy, chciałem tylko wiedzieć czy
Talar
będzie :D
 
Last edited:
@Napoleon_Pl
Widać nie śledzisz wszystkich informacji dotyczących prologu i samouczka. W każdym razie zapewniam, że sagę znają bardzo dobrze. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to w spojlerze :)
W późniejszej rozmowie z Vesemirem, Geralt sam stwierdza, że Yen tam nie było tylko Triss, a mimo to w swoim śnie (bo samouczek to sen) ją tam widział zamiast rudej.
 
Top Bottom