“Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

+
Wzruszyłem się, albo ja się staję ostatnio zbyt emocjonalny albo nie wiem co się dzieje, czekam na wersję bez kompresji, żebym mógł sobie puszczać bez jutuba w kółko i w kółko...
 
Spokojnie, spokojnie - wszystko ma swoje uzasadnienie w grze. ;)
Ale to nie będzie w stylu "Nie chciało nam się trzymać Sagi, bo nam ten moment nie pasuje i zrobiliśmy po swojemu"? ;) A zupełnie poważnie trzymam za słowo... I co to, embargo na wypowiedzi forumowe Wam (Redom) minęło? :huh:


@Nundran Nie śledzę żadnych informacji dot samej fabuły... po prostu bałem się braku zgodności z kanonem..
 
Ale to nie będzie w stylu "Nie chciało nam się trzymać Sagi, bo nam ten moment nie pasuje i zrobiliśmy po swojemu"? ;) A zupełnie poważnie trzymam za słowo... I co to, embargo na wypowiedzi forumowe Wam (Redom) minęło? :huh:


@Nundran Nie śledzę żadnych informacji dot samej fabuły... po prostu bałem się braku zgodności z kanonem..

Człowieku to sen :)
 
Czy to mi ten stwór, z którym walczy Ciri przypomina te z serialu? Trochę dziwnie się "szarpał" jak kartonowy. Ale mam nadzieję, że to tylko tak na tym zwiastunie wygląda.

BTW, Wiedzmin wszędzie jest, reklamy na kazdej stronie, w radiu, w TV pewnie tez, ale TV nie oglądam, nie zdziwie się jak jutro na maturze z informatyki będę miał jedno zadanie jako quest z Wieśka.. :D Ja chce w to juz zagrac :D
 
Trochę słaby ten trailer. Miałem wręcz wrażenie, że niektóre sceny były wrzucone na siłę. A tym bardziej jest to słabe, bo sceny te spoilerowały nie tylko postaci (bo to akurat nie problem), ale ważne sceny dla fabuły, jak np.
chociażby odkrycie maski Eredina, który w ogóle nie wygląda jak elf, słabo wyszedł. A zarówno Roche, jak i Talar wyszli bardzo młodo, nie wiem czemu ich tak odmłodzili, ale w przypadku Talara ta młodość ani trochę nie pasuje.
 

Świetny zwiastun.
 
Ten bez maski przypomina mi trochę łyse elfy z W1. :D
@Marcin Momot - będzie zwiastun w wersji bez kompresji?

Mi Pudziana z lekko bardziej szpiczastą brodą, taki kosu z niego, że hej xD i ładny ma tatuaż na ryju, znajoma trójeczka.. niech zdycha za jakiś czas go dorwę to i jego twarz mi koło tyłka miecza Geralta latać będzie xD
 
Nic nawet porównywalnego z Night to remember, ale nie ma się co dziwić. Nie spodziewałem się cudu i go nie dostałem. Powiedziałbym nawet, że w porównaniu do podobnych trailerów z dwójki zanotowano regres. Tamte bardziej do mnie trafiały. Tutaj chyba liczono, że piosenka zrobi wszystko.
I chyba ktoś wziął i umarł.
 
Moim zdaniem zwiastun słaby - brak dialogów, senny montaż, a "współczesna" muzyka w ogóle mi do Wiedźmina nie pasuje, niszczy klimat.
W ogóle liczyłem bardzo na taki prawdziwy, "filmowy" zwiastun a'la VGX albo SOD - zmontowany "zwiastunowo";)
 
Bardzo mi się podoba, muszę przyznać, że wzruszający. Jak usłyszałam muzykę to pomyślałam, że nie pasuje do Wiedźmina, ale podczas oglądania stwierdziłam, że wprowadza nastrój (chociaż pewnie coś lepszego by się znalazło).
 
Płacząca Ciri... ten widok zmiękczył mi serce. Trailer bardzo wzruszający, z jednej strony radość z powodu powrotu starych znajomych, z drugiej ten smutek. Dawno żaden trailer... ba, w ogóle żaden trailer nie wywołał u mnie takich emocji jak "Wybierz swoją ścieżkę".
 
Muzyka trochę w stylu "The Last of Us". :) No, fajnie, że niektóre postacie wracają, ale ja się pytam: gdzie jest Kowal z Podgrodzia?!
http://nooooooooooooooo.com/

Skojarzenie całkiem trafione, utwór był wykorzystany w The Walking Dead, czyli klimaty są dość zbliżone.

Ben Howard - Oats in the Water, gdyby ktoś się zastanawiał. Chociaż pewnie już ktoś zdążył podać nazwę utworu.
 
Top Bottom