Wybraniec bogów - problem po misji

+
Wybraniec bogów - problem po misji

Witam, mam mały problem z dostaniem się do Miejsca Mocy po wykonaniu misji Wybraniec bogów i przepędzeniu demona,gdyż przed wykonaniem misji nie wybrałem się do danego miejsca i nie zaczerpnąłem z pkt. umiejętności ;/ Otóż po wykonaniu misji drzwi są Zamknięte i nie wiem,gdzie lub u kogo można zdobyć Klucz,aby się tam dostać..... Proszę o jakieś wskazówki,bo nie mogę się już cofnąć do początku misji,bo miało to miejsce z 4-5 dni temu,a przyznam że przeszedłem już kupę misji itp. Proszę o pomoc :)
 
Witam, mam mały problem z dostaniem się do Miejsca Mocy po wykonaniu misji Wybraniec bogów i przepędzeniu demona,gdyż przed wykonaniem misji nie wybrałem się do danego miejsca i nie zaczerpnąłem z pkt. umiejętności ;/ Otóż po wykonaniu misji drzwi są Zamknięte i nie wiem,gdzie lub u kogo można zdobyć Klucz,aby się tam dostać..... Proszę o jakieś wskazówki,bo nie mogę się już cofnąć do początku misji,bo miało to miejsce z 4-5 dni temu,a przyznam że przeszedłem już kupę misji itp. Proszę o pomoc :)

Miałem ten sam problem. Ostatecznie udało mi się wskoczyć na skały obok tego budynku (patrząc od frontu na lewo od budynku), z nich na dach budynku i potem zaskoczyłem na ścieżkę prowadzącą do tego Miejsca Mocy. Innej opcji chyba nie ma bo spędziłem na takim skakaniu ponad godzinę, aż znalazłem powyższe miejsce na które można się wdrapać :)
 
Miałem ten sam problem. Ostatecznie udało mi się wskoczyć na skały obok tego budynku (patrząc od frontu na lewo od budynku), z nich na dach budynku i potem zaskoczyłem na ścieżkę prowadzącą do tego Miejsca Mocy. Innej opcji chyba nie ma bo spędziłem na takim skakaniu ponad godzinę, aż znalazłem powyższe miejsce na które można się wdrapać :)

Aż nie chce mi się wierzyć,że niema u nikogo tego Klucza,aby otworzyć te drzwi,i aż dziwne właśnie,iż po wykonaniu tej misji z tym demonem i dzieckiem " do pieca " drzwi są Automatycznie zamykane ;/ Parodia wręcz.....
 
To jest misja, gdzie jest taki demon, który wnika w człowieka, który popełnił jakieś zło ?

I Cerys zrobiła go w bambuko ?


No to ja normalnie po wykonaniu misji wyszedłem na zewnątrz przez drzwi i poszedłem z Cerys do wioski.


Musicie mieć jakiś bug w grze.


Ale jak kolega napisał, można wyjść na zewnątrz przez dziurę w dachu od strony schodów - dość trudno, ale się da, bo raz spadłem z dachu do środka i nie mogłem otworzyć drzwi :p
 
Misja właśnie została Wykonana - jakoś udało mi się wskoczyć na dach z Lewej strony i przeskoczyć ;) Temat do zamknięcia :p
 
Top Bottom