Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

+
KapitanJackSparrow said:
Jestem ZA
Oj,chyba Ci się za dużo wymsknęło 8)
A mi się wydaje że jednak nie za dużo. Blooddragonowi mogło chodzić tylko o odświerzenie stronki, z jakimś info, a nie o tym że gra nie powstanie. Jak już wspominał, ci od konsoli są za ścianą, więc jak są to muszą nad czymś pracować, mysisz że robią tetrisa? ^^
 
Po prostu jestem bardziej związany z projektem W2 i wolałbym, żeby to on był reklamowany na stronie głównej.
 
A co już wiemy, to więcej info, niż te które już aktualnie mamy szybko nie będzie, a co za tym idzie, żadnych zmian na stronce teraz nie wprowadzicie, bo gra nie jest jeszcze oficialjnie zapowiedziana, czyli pozostajemy przy SOON :D
 
tak więc atari się wycofało z europy.. hmm przecież jest wiele firm które mogły by wydać W2 na PC i na Konsole
 
Dajcie im trochę czasu - w końcu mamy kryzys, muszą dokładnie policzyć zyski :) W2 na pewno znajdzie wydawce tylko jest pytanie kiedy.
 
W Polsce napewno będzie to CDP ale ciekawe kto wyda grę na całym świecie? EA? Namco? kto wie, kto wie...
 
nowa wiadomość: Optimus przejął CDP przy czym to CDP będzie rządził... czy coś w tym stylu ;P czy to pomoże Wiesiowi?
 
SurasPolad said:
nowa wiadomość: Optimus przejął CDP przy czym to CDP będzie rządził... czy coś w tym stylu ;P czy to pomoże Wiesiowi?
Możesz dać linka do tej wiadomości? Bo jakoś nie wierzę
 
Mam głośniki w systemie 5.1 i w jedynce mi działają wszystkie. Nie widzę powodu, dla którego RED mieliby robić krok wstecz i usuwać dźwięk 5.1.
 
Top Bottom