Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

+
Maciekw said:
To, że nie pracuje w nie oznacza, że nie może pracować dla CDPR.
może robić muzykę na zamowienie w ramach umowy o dzieło, nie musi być odrazu zatródniony na etat.mam nadzieje przynajmniej.
 
Eriash said:
4. Kiedy gra zostanie wydana?Nie ustaliliśmy jeszcze daty premiery. Będzie ona ogłoszona razem z ujawnieniem wydawcy dla nowego Wiedźmina. W tym miejscu od razu chciałbym wszystkich uprzedzić, aby nie oczekiwali pojawienia się naszej gry zbyt wcześnie. Wiedźmin 2 to duża, złożona i ambitna produkcja, dlatego czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy aby ją ukończyć.5. Kiedy zobaczymy więcej materiałów na temat gry?Oprócz odpowiedzi na wasze pytania, które teraz czytacie nie planujemy publikować żadnych materiałów na temat nowego Wiedźmina. Oficjalna zapowiedź gry i materiały na jej temat zostaną opracowane wspólnie z naszym wydawcą i niestety nie wydarzy się to w najbliższym czasie :(.
O kurwa, jak nie ma nawet "soon" to jest naprawdę źle, stawiam na 2015.
 
burbongw said:
No tak zajety Wiedzminem, a mnie tylko martwi to, ze jeszcze dlugo poczekamy na nowe materialy zwiazane z gra- oby wiecej takich przeciekow :D
Ja bym się na twoim miejscu akurat cieszył bo CDPR po pierwszym TW i tym co musieli poprawic teraz apewno bardziej się starają i bedą chcieli wszystko dopieścić.czy wolał byś jak na początku 1 czesci już i duzo poprawek? Ja poczekam ile bedzie trzeba bo widać ze to jest naprawde dobry zespól - w obecnych czsach żadko się zdarza ze do gry są pathe i to takie konkretne jak mamy do wiedzmina - (poza grami on line) jak dlamnie pełen szacun dla CDRP bo gra stła się hitem i nie musieli nic robić jednak ją poprawili po 1,5 roku od premiery nagrali na nowo scenki i animcje, czy jakakolwiek gra dostarczyła uzytkowinikom tak wiele ? Nie !!przeważnie robi się 2 cześć i dopiero tam się to poprawia.Wiec co mozemy się spodziedziewać po TW2 z bedzie dopieszczony ale i tak uzyszkodnicy cos znajdą bo przy tak wielkim projekcie błedy to żecz normalna :) tyle ze nie bedą aż tak kłuły w oczy.Ps. CDRP pracujcię nd tym tyle ile potrzeba i jestem pewien ze znowy wydacie pełno watrtosciwego HITA !! a zawsze sie znajdą osoby którymś coś nie pasuje. Edit: nawet dobrze ze wyjdzie po Drgon Edge i AS 2 - bo ich potem zmiażdzy !!!
 
No cóż, szkoda, wielka szkoda, że nie będzie w najbliższym czasie żadnych informacji o kontynuacji (nie boję się tego powiedzieć :))najlepszej polskiej gry ever, (osobiście dla mnie jest to numer jeden wśród wszystkich gier na świecie), ale trudno poczekam, by za jakieś dwa lata ponownie totalnie wsiąknąć w wiedźmiński świat.Redzi, niech moc będzie z Wami :) :beer:
 
Hit477 said:
No cóż, szkoda, wielka szkoda, że nie będzie w najbliższym czasie żadnych informacji o kontynuacji (nie boję się tego powiedzieć :))najlepszej polskiej gry ever, (osobiście dla mnie jest to numer jeden wśród wszystkich gier na świecie), ale trudno poczekam, by za jakieś dwa lata ponownie totalnie wsiąknąć w wiedźmiński świat.Redzi, niech moc będzie z Wami :) :beer:
mysle ze to nie bedzie aż 2 lata tak mysle na wrzesien 2009 bedzie premiera - po tych wszystkich pathach co zrobili napewno nabrali wprawy i bedż baczniej zwracać uwgę na szczegóły no i co jest bardzo ważne trzymią się Sagi wiec fabuła też bedzie wciągajaca jak bagna przy starym dworzyszczu :)
 
Alex99 said:
Alex99 said:
No tak zajety Wiedzminem, a mnie tylko martwi to, ze jeszcze dlugo poczekamy na nowe materialy zwiazane z gra- oby wiecej takich przeciekow :D
Ja bym się na twoim miejscu akurat cieszył bo CDPR po pierwszym TW i tym co musieli poprawic teraz apewno bardziej się starają i bedą chcieli wszystko dopieścić.czy wolał byś jak na początku 1 czesci już i duzo poprawek? Ja poczekam ile bedzie trzeba bo widać ze to jest naprawde dobry zespól - w obecnych czsach żadko się zdarza ze do gry są pathe i to takie konkretne jak mamy do wiedzmina - (poza grami on line) jak dlamnie pełen szacun dla CDRP bo gra stła się hitem i nie musieli nic robić jednak ją poprawili po 1,5 roku od premiery nagrali na nowo scenki i animcje, czy jakakolwiek gra dostarczyła uzytkowinikom tak wiele ? Nie !!przeważnie robi się 2 cześć i dopiero tam się to poprawia.Wiec co mozemy się spodziedziewać po TW2 z bedzie dopieszczony ale i tak uzyszkodnicy cos znajdą bo przy tak wielkim projekcie błedy to żecz normalna :) tyle ze nie bedą aż tak kłuły w oczy.Ps. CDRP pracujcię nd tym tyle ile potrzeba i jestem pewien ze znowy wydacie pełno watrtosciwego HITA !! a zawsze sie znajdą osoby którymś coś nie pasuje. Edit: nawet dobrze ze wyjdzie po Drgon Edge i AS 2 - bo ich potem zmiażdzy !!!
Hmm nie wiem jak bylo z Wiedzminem- ja kupilem gre dopiero rok po premierze (Edycja Rozszerzona), bo modernizowalem kompa ;)W sumie to moze masz i racje, ale mysle, ze mogli juz zajsc z pracami dalej jak podaja ;)
 
Alex99 said:
Alex99 said:
No cóż, szkoda, wielka szkoda, że nie będzie w najbliższym czasie żadnych informacji o kontynuacji (nie boję się tego powiedzieć :))najlepszej polskiej gry ever, (osobiście dla mnie jest to numer jeden wśród wszystkich gier na świecie), ale trudno poczekam, by za jakieś dwa lata ponownie totalnie wsiąknąć w wiedźmiński świat.Redzi, niech moc będzie z Wami :) :beer:
mysle ze to nie bedzie aż 2 lata tak mysle na wrzesien 2009 bedzie premiera - po tych wszystkich pathach co zrobili napewno nabrali wprawy i bedż baczniej zwracać uwgę na szczegóły no i co jest bardzo ważne trzymią się Sagi wiec fabuła też bedzie wciągajaca jak bagna przy starym dworzyszczu :)
Dzisiaj jest 23 września 2009, więc może myślałeś o wrześniu 2010 r. jeśli optymistycznie zakładamy? :p
 
Wiem jedno, jak wyjdzie druga część to znów będę wyłączony ze świata na około ponad tydzień...Zresztą filmik i tak mi w głowie namieszał :DFajnie by było, gdyby nie była do prowadzenia w rozgrywce tylko jedna postać. Np. Część fabuły byłaby odkrywana prowadząc inną postać niż Biały Wilk :)
 
Rianon said:
Rianon said:
Rianon said:
No cóż, szkoda, wielka szkoda, że nie będzie w najbliższym czasie żadnych informacji o kontynuacji (nie boję się tego powiedzieć :))najlepszej polskiej gry ever, (osobiście dla mnie jest to numer jeden wśród wszystkich gier na świecie), ale trudno poczekam, by za jakieś dwa lata ponownie totalnie wsiąknąć w wiedźmiński świat.Redzi, niech moc będzie z Wami :) :beer:
mysle ze to nie bedzie aż 2 lata tak mysle na wrzesien 2009 bedzie premiera - po tych wszystkich pathach co zrobili napewno nabrali wprawy i bedż baczniej zwracać uwgę na szczegóły no i co jest bardzo ważne trzymią się Sagi wiec fabuła też bedzie wciągajaca jak bagna przy starym dworzyszczu :)
Dzisiaj jest 23 września 2009, więc może myślałeś o wrześniu 2010 r. jeśli optymistycznie zakładamy? :p
Raczej o grudniu :) No nic, jak chce się mieć dobre gry trzeba czekać niestety :(
 
Dzisiaj jest 23 września 2009, więc może myślałeś o wrześniu 2010 r. jeśli optymistycznie zakładamy?
Tak tak właśnie o wrzesniu 2010.wrzesien to dobra pora na premierę gry a dokładnie koniec wrzesnia :) wszyscy z uropów wrcają i po urlopach wypoczeci i przygotowuja się do spowolnienia biegu zycia.wiadmo wiosna ganianie za kasą i było na wakacje urlop a jesien błogie rozprężenie, już tak bardziej na luzie ale to chwila bo pod koniec pażdziernika i poczatek listopada ludzie już myslą o swietach i prezentach. wiec wrzesien mi sie wydaje idealny. Ps. nie pracuje w jakiejś firmie spedycynej - i nie jestem analitykiem w pracy :) w sumie lubie anlizować :)
 
Eriash said:
5. Kiedy zobaczymy więcej materiałów na temat gry?Oprócz odpowiedzi na wasze pytania, które teraz czytacie nie planujemy publikować żadnych materiałów na temat nowego Wiedźmina. Oficjalna zapowiedź gry i materiały na jej temat zostaną opracowane wspólnie z naszym wydawcą i niestety nie wydarzy się to w najbliższym czasie :(.
Dlaczego? Ew. na jakim etapie szukania wydawcy jesteście? Bo skoro to film sprzed pół roku, to rozumiem, że wysyłaliście go do potencjalnych wydawców te pół roku temu, więc może rozmowy z niektórymi z nich są już nieco posunięte naprzód? (nie chodzi mi o konkrety, bo to jasne, że nie można ich podać, ale raczej o to, czy toczą się rozmowy, czy ciągle jeszcze szukacie?)
 
Mnie też to nie dziwi. Ale chodzi mi o to, jakie gry-online miało podstawy do zamieszczenia takich informacji, zwłaszcza dotyczących daty premiery. Cczy są to tylko przypuszczenia, czy informacje od twórców gry.
 
Heap said:
Mnie też to nie dziwi. Ale chodzi mi o to, jakie gry-online miało podstawy do zamieszczenia takich informacji, zwłaszcza dotyczących daty premiery. Cczy są to tylko przypuszczenia, czy informacje od twórców gry.
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że strona z Wiedźminem 2 na GOL-u została umieszczona po tym wywiadzie z Kicińskim (tym co go "niefortunnie edytowano"), oczywiście bez podtytułu, tylko z datą premiery
 
zajebi*** ;D wiadomość znajduje się w punkcie 6. Własny silnik :eek: ,nie jakiś tam inny i pozmieniany pod grę ,tylko został stworzony własny,czyli w 100 procentach tworzony pod grę, czyli .... :teeth: :dead::rozwaliło mnie, się nie mogę już doczekać :-X,ale będę czekał aż do końca świata i o jeden dzień dłużej !!!! ;D
 
Top Bottom