Wyczuwamy silną magię - rozpoczął się nowy sezon!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Wyczuwamy silną magię - rozpoczął się nowy sezon!



Zakończył się Sezon Żmii, pora wyruszyć w dalszą podróż. Tym razem na Twoją pomoc liczą czarodziejki, a w zamian za udział w Sezonie Magii oferują nagrody:



Powodzenia!
 
Last edited:
Ariveth;n10963901 said:
Może jakiś mały przeciek kiedy Franceska będzie? Już chyba 5ty miesiąc na nią czekam ; (

na francesce jest notka że to nagroda specjalna podobnie jak na branie i dagonie więc nie będzie to nagroda sezonowa ,przypuszczam że bedzie dostępna jako nagroda w pojedynkach frakcji lub innych konkursach frakcyjnych biorąc pod uwagę że pozostali to też inni liderzy z innych frakcji
 
Ariveth;n10963901 said:
Może jakiś mały przeciek kiedy Franceska będzie? Już chyba 5ty miesiąc na nią czekam ; (

Ja mam w kolekcji Francesce była chyba za 20 range w styczniu lub w lutym
 
I az do homecomingu do pozygu rębacze rębacze i niespodzianka rębacze to jest większe przegięcie niż z brouverem ale takie są skutki jak się nerfi wszystkie metowe decki orpócz jednego.
 
Muszę przyznać, że świetna robota! Do tej pory ramki, tytuły mnie nie interesowały, aż do teraz :) Trzymam mocno kciuki za dalszą kreatywność :)
 
Dripo;n10964318 said:
Moim zdaniem kapituła była większą i silniejszą organizacją niż loża :)

Hmm... No nie wiem, w końcu ta pierwsza wymieniona zrzeszała aż jedenaście mistrzyń magii, dziesięć jeśli odliczyć Yennefer, a Kapituła to było pięcioro magów (w tym Francesca Findabair, która była potem również w Loży).

Ramki są cudne, świetnie wkomponowany w całość megaskop :p
 
Twilightus Pokażesz staty z gwentupa? Aż nie chce się wierzyć, że ciągle tylko jeden deck spotykasz, zwłaszcza że inni ludzie spotykają większą różnorodność.
 
Twilightus;n10964306 said:

No nie zgodzę się z Twoim zdaniem.
Na ladderze w pozycji 4100-4300mmr na 35 gier spotkałem rębaczy jakieś 9 razy, zaliczyłem 6 wygranych na 3 porażki.
Grała alchemia, Dagon na Sabacie i na zemście, Foltest, Eithne z pożogą, Brouver ze Sklepem i pojedyńcze talie takie jak Sabat z Szepczącym czy z wampirkiem, szpiedzy z Emhyrem, Heneselt, Radovid z pancerzem, pożerka.
 
Last edited:
PATROL;n10964345 said:
Hmm... No nie wiem, w końcu ta pierwsza wymieniona zrzeszała aż jedenaście mistrzyń magii, dziesięć jeśli odliczyć Yennefer, a Kapituła to było pięcioro magów (w tym Francesca Findabair, która była potem również w Loży).

Ramki są cudne, świetnie wkomponowany w całość megaskop :p

to nie bylo tak, ze Kapitula zrzeszala wszystkich magikow, a ta 5 to byli przywodcy? a przynajmniej kazdy magik musial liczyc sie z postanowieniami Kapituly, poza tym jeszcze byla rada Kapituly liczaca kolejnych 5 osob
 
DzyntaMokry;n10964918 said:
to nie bylo tak, ze Kapitula zrzeszala wszystkich magikow, a ta 5 to byli przywodcy? a przynajmniej kazdy magik musial liczyc sie z postanowieniami Kapituly, poza tym jeszcze byla rada Kapituly liczaca kolejnych 5 osob

Oczywiście, że Kapituła była silniejsza. Pięciu zarządzało, ale każdy mag się z nią liczył. I nie było w niej dyskryminacji z uwagi na płeć, co już samo w sobie zapewniało jej dwa razy większe możliwości.
Z postanowieniami Loży przeciętny mag nie miał nic wspólnego, bo skupiała się ona głównie na polityce, i własnych interesach jej członków.
 
Zgłaszam sprzeciw, na forum i reddicie obiecywano mi metę rębaczy, rębaczy i jeszcze raz rębaczy, a w ciągu 50 gier widziałem ich raz. Kilkanaście razy wiecęj widziałem weteranów, armor radovida i reveal, a o nich nic nie było mówione. Dlatego grzecznie żądam greatswordów, żebym mógł łatwo ich kontrować moją pożogową Eithne.

No chyba, że ci rębacze to mieli być rębacze z crinfrid, bo nawet ich widziałem z 5 razy.
 
Akuumo;n10966433 said:
Zgłaszam sprzeciw, na forum i reddicie obiecywano mi metę rębaczy, rębaczy i jeszcze raz rębaczy, a w ciągu 50 gier widziałem ich raz. Kilkanaście razy wiecęj widziałem weteranów, armor radovida i reveal, a o nich nic nie było mówione. Dlatego grzecznie żądam greatswordów, żebym mógł łatwo ich kontrować moją pożogową Eithne.

No chyba, że ci rębacze to mieli być rębacze z crinfrid, bo nawet ich widziałem z 5 razy.

:D :D :D
 
Hello mam pytanko. Czy jeśli będę miał rangę wyżej niż 20 to też przysługuje mi awatar czy jest on tylko dla rang w przedziale 15-20??
 

Guest 4136390

Guest
KuramaPower Cześć, musisz mieć rangę minimum taką, jaka jest wymagana. Nie ma górnego limitu.
 

Wikli

Forum regular
Akuumo Też ich spotykam znacznie rzadziej, ale to efekt tego że jest na nich wiele kontr. Po pewnym czasie znów wrócą, po to żeby znów za jakiś czas zniknąć - tak jak to było z pożerką :D
 
Top Bottom