Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Pomóż pielgrzymom zadowolić Zachłannego Boga i otrzymaj wyjątkowe przedmioty kosmetyczne w ramach Wydarzenia Zimowego!​



Zakładkę wydarzenia znajdziesz w głównym menu gry.​



A w sklepie możesz kupić Planszę: Piwniczka Wszechboga oraz Pakiet Wszechboga — będą dostępne do zakończenia wydarzenia, 27 grudnia.​
 
Przy próbie wejścia na zakładkę z wydarzeniem gra się zamyka. Najpierw pojawia się tło w kolorze niebieskim, kręci się klepsydra, a po paru jej obrotach aplikacja pada i wyrzuca mnie do systemu. Nie wyskakuje przy tym żaden błąd aplikacji. Spójność plików sprawdzona i jest ok, Gwint odpalany z poziomu Steama. Próbowałem 3 razy i za każdym razem to samo. Ktoś ma podobny problem?

Próbowałem wejść z poziomu GOG. Ściągnęła się aktualizacja, po odpaleniu ten sam problem. Jedyna różnica, że tym razem wyskoczył raport o błędzie do wysłania.
 
Last edited:
Spróbuj opcje: Zarządzaj instalacją -> Sprawdź/napraw z poziomu GOGa.
Próbowałem, i na Steamie, i na GOG. Błędów nie widzi, ale nadal nie chodzi. Ok, będę czekał, może kiedyś się naprawi...

Przy próbie uruchomienia zwykłej gry to samo - znaleziony przeciwnik, trwa ładowanie bitwy i gra wywala do systemu.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@dario_CK Najnowszą aktualizację Gwinta ściągałem w GOG Galaxy wczoraj ok. godz. 23. Dziś ok. godz. 12 zalogowałem się na chwilę do gry i wydarzenie zaskoczyło, pojawiła mi się jakaś plansza z kartami, ale nic więcej jeszcze tam nie klikałem.
 
Zrobiłem reinstalację - wywaliłem wszystko, zainstalowałem na nowo i niestety dalej jest ten sam problem.
 
Pozostaje pisać do supportu - wydarzenie jest długie, może zdążą pomóc tak, byś nie był stratny.
 
U mnie działa, choć okazuje się, że po udzieleniu pomocy dwóm pielgrzymom, trzeba czekać ponad 3 dni by móc kontynuować wydarzenie :/

A więc zdecydowanie jest czas na wsparcie ze strony Supportu.
 

Lexor

Forum veteran
U mnie działa, choć okazuje się, że po udzieleniu pomocy dwóm pielgrzymom, trzeba czekać ponad 3 dni by móc kontynuować wydarzenie :/
Wtf?

To jest "piękne", że nikt oficjalny nie uprzedza o takich rzeczach, bo np. jak ktoś zostawi sobie zrobienie wydarzenia na "ostatnie dni" to przez tego typu "haczyki" może nie zdążyć...
 
Też mnie to mocno zaskoczyło... choć może jest tak, że pod koniec wydarzenia nie będzie już takiej blokady czasowej, tylko teraz jest, aby "zbyt szybko" nie skończyć go w pełni.

Ktoś, kto zacznie pod koniec, może będzie mógł przejść przez wszystkich pielgrzymów (choć swoją drogą i tak nie skończy "za szybko" wydarzenia, bo u każdego pielgrzyma jest jedno zadanie z zaliczeniem zadania dziennego, czyli nawet przy "zachomikowaniu" 3 nie wykonanych zadań, to w idealnym układzie byłyby potrzebne na to co najmniej 4 dni - aby doszły trzy kolejne zadania dzienne).
 
@MichalG666 @pat_811 - czy te Wasze trzy dni kończą się w tym samym momencie "na wtorkowy reset" i macie ten sam licznik teraz? Czy też są to trzy dni "na sztywno" i zależą kiedy ukończyliście drugiego pielgrzyma? Napiszcie proszę o której godzinie jaki czas ten Wasz licznik wskazuje, będzie łatwiej porównać.
 
@Lexor U mnie jest obecnie do oblokowania kolejnej osoby 2 dni i 21 h a reset zadań z podróży jest za 1 d i 10 h. Czyli się nie pokrywa, przynajmniej u mnie. I też mam ograniczenie po 2 pielgrzymie.
 
@Lexor U mnie jest obecnie do oblokowania kolejnej osoby 2 dni i 21 h a reset zadań z podróży jest za 1 d i 10 h. Czyli się nie pokrywa, przynajmniej u mnie. I też mam ograniczenie po 2 pielgrzymie.
Może "reset" tego wydarzenia jest więc w dzień tygodnia bliżej tego kiedy się pojawiło? Może też być co 5-6 całych dni.

Dziękuję @MichalG666 za potwierdzenie ustalonego, tego samego czasu dla wszystkich.
 
A może też tak być że trzeba czekać 2 dni - potem pomagasz następnemu i znowu trzeba czekać 2 dni. Ale to w takim razie na styk będzie zaliczenie tego.
 
pierwszego pielgrzyma skompletowałem i działało. Drugiego - Giermka - zrobiłem wszystkie zadania i nic się nie dzieje, jakby się zacięło. Tak ma byc?
Post automatically merged:

Dobra, przepraszam, doczytałem. Trzeba odczekać 2 dni i 15h.
 
A może też tak być że trzeba czekać 2 dni - potem pomagasz następnemu i znowu trzeba czekać 2 dni. Ale to w takim razie na styk będzie zaliczenie tego.
Ale to w takim razie dlaczego nie było przerwy po pierwszym?

Może start wydarzenia został opóźniony i dlatego drugi nie potrzebował już odczekania?

To się chyba wyjaśni po trzecim. Ja jeszcze drugiego robię.

W każdym razie tego typu rzeczy / opóźnienia powinny być wspomniane w opisie wydarzenia.
 
W każdym razie tego typu rzeczy / opóźnienia powinny być wspomniane w opisie wydarzenia.
Powinny, ale nie były i nie będą. Co więcej, im bliżej końca wspierania gry będziemy zapewne świadkami coraz większych niedociągnięć wszelkiej maści.

W grze jest wiele niedopowiedzeń, dość istotnych - na przykład w informacjach dotyczących systemu podróży nie napisano, że bonus 14 połówek koron jest osobno dla każdej podróży.

Z innej beczki - wraz z wydarzeniem zimowym do sklepu dodano nowe kosmetyki (zarówno za złotówki jak i za pył), na których zapewne REDzi chcieliby zarobić. Sam dowiedziałem się o nich przez przypadek, nie wykorzystali stworzonej w tym roku zakładki "co nowego?" (która powinna uwzględniać takie nowości), by poinformować o nich graczy.
 
Powinny, ale nie były i nie będą. Co więcej, im bliżej końca wspierania gry będziemy zapewne świadkami coraz większych niedociągnięć wszelkiej maści.
Wiem, niestety, wiem. To tylko malutki czubeczek całej góry lodowej, która przyczyniła się do końca projektu.

Jak coś miało działać, skoro "nigdy nikt nic nie wiedział". PR zawsze leżał na obie łopatki i nie było nikogo, kto by się za to wziął.
 
Top Bottom