Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

+
@MichalG666 @pat_811 - czy te Wasze trzy dni kończą się w tym samym momencie "na wtorkowy reset" i macie ten sam licznik teraz? Czy też są to trzy dni "na sztywno" i zależą kiedy ukończyliście drugiego pielgrzyma? Napiszcie proszę o której godzinie jaki czas ten Wasz licznik wskazuje, będzie łatwiej porównać.
Zostało mi aktualnie 1 dzień 23 godziny do zdjęcia "blokady". Także raczej liczy od ukończenia ostatniego zadania.
 
Wszyscy znamy podstawowe błędy zespołu od gwinta. Brak komunikacji, kiepskie tłumaczenie "zasad" lub ich przemilczenie jak w tym przypadku. Problemy niekiedy za balansem, ale... czy jest jakas mozliwosc aby ogarnac cos aby gwint byl nadal oficjalnie wspierany?

Wiem ze wiesiek GO ma byc zamkniety ale tu sie nie dziwie. "co 3 miesiace nowy sezon" i zero aktywnosci tylko chamski skok po 2(?) latach na kase.
Z gwintem tego nie bylo a na dodatek wiele konkursow, oficjalny ranking itd.

(wiem ze nie na temat ale co mi tam zalezy skoro i tak juz widze ze gwint po tej informacji zabiera sie by kojfnąć)
 
Odnośnie słabego wsparcia, przed chwilą dostałem odpowiedź na problem, który tutaj opisywałem. Podobno mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych. Jakoś od paru lat gra chodziła na tym sprzęcie bez większych problemów, i wysypała się dopiero po ostatniej aktualizacji. Nieważne, że w logach są błędy ewidentnie związane z elementami wprowadzonymi uruchomionym wydarzeniem. Winne są parametry sprzętu.
 
Zostało mi aktualnie 1 dzień 23 godziny do zdjęcia "blokady". Także raczej liczy od ukończenia ostatniego zadania.
Właśnie ukończyłem drugiego pielgrzyma i mogę potwierdzić, że reset jednak jest wspólny dla wszystkich graczy, bo mój własny licznik zaczął się od 1 dnia 19 godzin (czyli mniej niż u wszystkich, którzy do tej pory pisali) i docelowo wskazuje na podobny jak u innych / u Ciebie termin: środa, około godziny 11 rano / przed południem.

EDIT: "Poświęciłem się" i sprawdziłem: dokładnie o godz. 17:00 mój licznik czasu blokady przeskoczył z 1d 19h na 1d 18h, czyli termin resetu to dokładnie środa, godz. 11:00.

Podobno mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych.
Mógłbyś się "pochwalić" co masz za komputer? Ewentualnie: który konkretnie jego parametr nie spełnia minimalnych wymagań?
 
Last edited:
Właśnie ukończyłem drugiego pielgrzyma i mogę potwierdzić, że reset jednak jest wspólny dla wszystkich graczy, bo mój własny licznik zaczął się od 1 dnia 19 godzin (czyli mniej niż u wszystkich, którzy do tej pory pisali) i docelowo wskazuje na podobny jak u innych / u Ciebie termin: środa, około godziny 11 rano / przed południem.

EDIT: "Poświęciłem się" i sprawdziłem: dokładnie o godz. 17:00 mój licznik czasu blokady przeskoczył z 1d 19h na 1d 18h, czyli termin resetu to dokładnie środa, godz. 11:00.
Czyli jak podróż resetuje się we wtorek to te wydarzenie będzie miało reset w środę? Niepotrzebnie jest to utrudnione, bo większość graczy pewnie miałaby to wydarzenie z głowy, a tak to trzeba czekać. Nigdy wcześniej na żadnym wydarzeniu nie było czegoś takiego. Ciekawe, dlaczego REDzi zdecydowali się na takie "rozwiązanie".
 
Czyli jak podróż resetuje się we wtorek to te wydarzenie będzie miało reset w środę?
Wszystko na to wskazuje.

I pytanie czy jak odczekam to znów pomogę 1 osobie i reset czy dopiero po 2? Nie wiadomo.
Trudno powiedzieć. Wydarzenie zaczęło się w czwartek, reset planowany jest w środę, czyli po sześciu dniach.

Może reset jest ustawiony na co sześć dni po dwóch pielgrzymów?

Wydarzenie trwa 19 dni, 3 pary pielgrzymów x 6 dni = 18 dni, co mieści się w 19, 3x7=21 już nie bardzo.

Ewentualnie pierwszych dwóch rzucili razem, a kolejni mogą być uwalniani pojedynczo co trzy dni.
 
Jeżeli to miałoby być tak że 2 dni z hakiem odczekujesz a potem tylko 1 robisz i znowu odczekujesz 2 dni z hakiem to nie wyrobisz się z całym wydarzeniem. Co innego po 2 i przerwa to spokojnie zdążysz.
 
Może reset jest ustawiony na co sześć dni po dwóch pielgrzymów?

Wydaje mi się, że właśnie dokładnie tak jest :)

Ale zobaczymy po resecie we środę, czy licznik pojawi się gdy pomożemy kolejnym dwóm pielgrzymom, czy jakoś inaczej będzie to wyglądało?
 
Jeżeli to miałoby być tak że 2 dni z hakiem odczekujesz a potem tylko 1 robisz i znowu odczekujesz 2 dni z hakiem to nie wyrobisz się z całym wydarzeniem. Co innego po 2 i przerwa to spokojnie zdążysz.
Hmm... nie rozumiem - jak się nie wyrobię z wydarzeniem?

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem, bo dwóch pielgrzymów co 6 dni albo jeden co 3 dni daje ostatecznie to samo.

EDIT: Może chodzi Ci o moje użycie "co X dni", zamiast "na X dni"? Czy teraz będzie jaśniej? :)

Ale zobaczymy po resecie we środę, czy licznik pojawi się gdy pomożemy kolejnym dwóm pielgrzymom, czy jakoś inaczej będzie to wyglądało?
Prawdopodobnie, albo pojawi się już po jednym.
 
Last edited:
Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem, bo dwóch pielgrzymów co 6 dni albo jeden co 3 dni daje ostatecznie to samo.
Jak 2 pielgrzymów co 6 dni jak właśnie zrobiłeś 2 i trzeba czekać. A jak będzie 1 co 3 dni to się nie wyrobisz bo do końca wydarzenia zostało 15 dni. Masz jeszcze 4 pielgrzymów do zrobienia. Zakładając że będzie 1 pielgrzym i przerwa 3 dniowa to się nie wyrobisz z całym wydarzeniem. Jeżeli będzie przerwa 2 dniowa i 2 pielgrzymów to się wyrobisz.
 
@Iorweth15: Już tłumaczę.

Wypuścili pierwszą parę pielgrzymów na 6 dni. Zrobiłeś ich szybciej, więc teraz musisz odczekać czas pozostały do końca tych 6 dni. Jak byś zrobił ich od razu, w 1 dzień, to byś teraz musiał czekać aż 5 dni.

Tak samo może być przy kolejnych parach.

Albo będą wypuszczali po jednym pielgrzymie co 3 dni - jak zrobisz go w 1 dzień to będziesz musiał czekać 2 dni na kolejnego.
 
Last edited:
Witam, Mam problem z tym eventem. Otóż zrobiłem pierwszego, potem zacząłem drugiego "Giermek". Zadanie się skończyło, zaczęło odliczać czas 2dni i coś tam. Odliczanie skończyło się wczoraj około 2 nocy i zaczęło się kolejne i wyskoczyło znowu 9h. Nie mogę przejść do trzeciego. Koś też tak ma ? to jakiś bug czy dalej muszę czekać ?
 
Po zrobieniu 2 kolejnych pielgrzymów od tej pory trzeba czekać 5 dni, czyli @Lexor dobrze przypuszczał. Potem mamy tydzień na zrobienie pozostałych 2 pielgrzymów.
 
@pat_811 Raczej nie. Oto screen który przed chwilą zrobiłem
Event.jpg
Dodatkowo z tego co widzę gra nie zaliczyła mi giermka mimo że mam komplet. Kto wie, może zaliczy to za 5 dni wraz z dalszymi postępami.
 
To jest jakiś żart...
Mam nadzieję, że jak ktoś dopiero teraz zacznie, to będzie mógł zrobić od razu czterech, tzn. bez czekania po dwóch pierwszych.

Dodatkowo z tego co widzę gra nie zaliczyła mi giermka mimo że mam komplet.
To tylko "wizualne" niedopatrzenie programistyczne - mi po dwóch pielgrzymach zaliczyło kontrakt za ich zrobienie, a na karcie "ptaszka" nie było. Karta jest już zaliczona "zadaniowo", a zostanie zaliczona "wizualnie" jak będziesz mógł kliknąć "Kto następny?".
 
Witam. Zakończyłem wydarzenie. Odblokowało mi tytuł "Skrzek, Skrzek"oraz monetę i pokazało, że odblokowało te rewersy kart, ale w opcjach talii gdzie wybieram rewersy nie ma ich. Moneta i tytuł są. Ktoś też ma taki problem ?
 
Top Bottom