Wydawca Wiedźmina

+
Wydawca Wiedźmina

Ciekawe czy macie już jakiegoś wydawcę. Już widze jak się o niego bija wszystkie wielki korporacje growe tego świata . Kiedyś na gry.wp.pl była lista gier publikowanych na E3 i the witcher był pod CDV software. Dziwne, spodziewałem się atari/ inforgames jako wydawcę.
 
Jeśli mozna coś zasugerować, to nie zakładaj tematów bez przejrzenia wcześniej wyszukiwarki. Raz, ze moze taki temat już istnieje, dwa, ze tego typu pytania kierujemy w temacie "Pytania (i nie tylko) do CD Projeckt).Aha, niewyklucvzone, ze zaraz dostaniesz regulamin forum na PW. A tak btw, to witamy na forum
 
eee.. tam czepiasz się :p po prostu chciałem załozyć jakiś wątek. Czy to źle ...?? :D Poza tym o tym tez można podyskutowac ;P
 
Nie straszyć chłopaka proszę To co obstawiamy?Kolega tylko niech mnie nie straszy Atari bo jeszcze zawału dostanę.....po Driv3rze, to już chyba nic bardziej schrzanić nie można...jeszcze 60 mln baksów na to coś wydać... .i tyle czasu......a wersje PC zrobili taką ,że nie da rady grać... ..to już wolę CDV Tak na serio to wszyscy czekamy aż cos będzie wiadomo - jak na razie brak wieści..........
 
Raczej źle, bo wprowadza chaos na forum. A na ten temat prowadzona była już szersza dysputa. Jeszcze raz zalecam skorzystanie z wyszukiwarki Geno- ja nie straszę. Ja tylko radzę po przyjacielsku
 

tibor

Forum veteran
To co robimy? Ciągniemy ten temat, czy czekamy aż przyjdzie Draghmar i go zamknie?Jedyne co jest pewne to to, że w Polsce grę wyda Cd-Projekct, a co wydawcy na zachodzie to póki co możemy tylko snuć spekulacje.
 
I takie w sumie te spekulacje niezbyt istotne, jak uważam... Dla mnie najważniejsze jest, aby gra ukazała się w Polsce szybko i była tania. Aspekty dotyczące zagranicznego wydawcy mają chyba wpływ tylko na rozpowszechnienie Wiedźmina poza naszym krajem, lecz nie mają dla gracza bezpośredniego wpływu...
 

tibor

Forum veteran
Co rozumiesz przez wyrażenie, że gra powinna być tania - przecież to pojęcie względne. Moim zdaniem normalne wydanie gry będzie kosztować w Polsce 99 zł, a edycja kolekcjonerska 199 złotych. Niby nie powinien nas interesować zachodni wydawca, ale jeśli przecież gra się tam dobrze sprzeda, to CDPR dużo na tym zarobi, a duże dochody pozwolą myśleć o ewentualnym dodatku do gry tudizeż drugiej części gry.
 
A co Ty rozumiesz przez pytanie, co ja przez to rozumiem? Wiem, że to dziwnie brzmi, ale to nie jest żart.Ale postaram się odpowiedzieć na pytanie tak, jak je zrozumiałem:pod pojęciem "tanie" rozumiem właśnie tanie, aby to było maksimum 99 zł, a najlepiej - jeszcze taniej (choć w to wątpię), a nie coś koło 159...
 
Nie wydaje mi się, żeby w dniu premiery gra kosztowała mniej niż 99 złtych, przecież pewnie CDP będzie reklamował tę grę jako hit, a taki hit wstyd by było sprzedawać taniej Co do edycji kolekcjonerskiej to tylko powtarzam za Draghmarem, a według tego co przygotowano jako przewidywane gadżety do teh edycji to trudno żeby kosztowała mniej, no może 170 złotych, ale to tylko spekulacje...
 
Wiecie... zachodni wydawca ma w sumie sporo do gadania. Z tego co słyszałem to wydawcy decydują czy będzie demo czy też nie. Mam nadzieje że CDP sie nie podporządkuje i będzie nadal tak samo samodzielne i niezalerzne jak do tej pory. A nie zastanawia was może WSCHODNI wydawca? W końcu w Rosji też sie gra może nieźle sprzedać.
 
Kiedys mialo byc tak. Na Europe wschodnia (w tym nas) wydawac mial CDP. Na reszte swiata mial byc znaleziony odpowiedni wydawca. I zapewne tak zostanie
 
Ciekawe jest także to, kiedy CDP oficjalnie ogłosi Wiedźmina w swoim planie wydawniczym? Póki co na stronie CDP nie ma o tym nic (chyba ).
 
A jednak dało się rozwinąć temat :p Ja myślę jednak że wydawcą będzie atari. Zobaczcie zresztą, oni wydają zdecydowanie najwiecej RPG/ action RPG. :D
 
Kamikaze wyluzuj To forum nie jest po to, aby się na nim wyżywać po nieudanym dniu, twoje życiowe niepowwodzenie mnie nie obchodzą, i nie obrażaj nikogo na forum, chyba że chcesz skończyć sam przeciw wszystkim Ale chyba starczy już tego kazania. Temat jest od tego, aby pisać posty na jasno określony temat, a nie ciągle od niego abstrahując.Co do atari, to nie byłbym tego taki pewien, w sumie niczego nie można być pewnym, ale IMO po tych ostatnich kilku słabo wydanych grach (z Driv3r na czele) grach straciłem zaufanie do tego wyadawcy, ale z drugiej strony wydali NWN...Wspaniałym wydawcą byłby Ubisoft - tyle, że to chyba raczej tylko pobożne życzenia.
 
Dajcie spokój już z tym pouczaniem - chłopak się "wyrobi" a Draghmar przyjdzie i zrobi porządek W kwestii wydawcy to mam nadzieję ,że takowy będzie zostawiał pieczę nad projektem ekipie CDPRS w całkowitym stopniu - nie ma nic gorszego się się "księgowi" dopadną do projektu i to nie tylko w grach vide Holywood....więc jeszcze raz Atari się nie popisało co do innych wydawcow to może ktoś akurat głębiej się tym interesujei może wymienić takiego ,który nie jest nastawiony jedynie na "drenaż"....
 
Top Bottom