Wygraj Wiedźmiński komputer i przygotuj się na Dziki Gon!

+
Wygraj Wiedźmiński komputer i przygotuj się na Dziki Gon!



Wspólnie z firmą Caseking przygotowaliśmy coś dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się grą Wiedźmin 3: Dziki Gon w najwyższej jakości - szansę na wygranie nowoczesnego komputera z wiedźmińskim motywem na obudowie! Aby spróbować swoich sił wystarczy polubić na strony Caseking oraz Wiedźmina na Facebooku, odpowiedzieć na pytanie i zostawić swój adres email. Nic prostszego! W zabawie udział wziąć mogą tylko obywatele Europy, a nagroda zostanie wysłana tylko na teren tego kontynentu. Powodzenia!
 
Nie mam tylko 16GB Ramu resztę kupiłem pod Wiedźmina 3, nawet ta sama karta graficzna :D Hmm.jakby wygrać i sprzedać :huh:
 
No to może nie w najwyższych z uwagi na grafikę (gtx 970 ) :( poza tym zestaw praktycznie identyczny ) ale gra pewnie będzie ładnie śmigać :D
 
Tak swoją drogą - komp pod Wiedźmina 3 za 1 900 EUR czyli ponad 7 700 PLN :eek: ...

Toż to cena prawie dziesięciu nowych PS4 (brane nowe sztuki z niemieckiego E-bay).
 
Poszło moje :) . Nigdy nic nie wygrałem. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Do 108958 razy sztuka.
 
Ja kiedyś jako małe dziecko (w podstawówce) wygrałem na jakimś darmowym przedstawieniu (dość badziewny) zegarek.
I tyle.

Ale ogólnie nie mam szczęścia, ale tutaj udział wziąłem - i tak nie wygram ale spróbować nie zaszkodzi.
 
Też tak mam. Też w pierwszych klasach podstawówki wygrałem pager z kaczora donalda. Cieszyłem się przez dzień a później orientowałem się że nie mam do czego go użyć. Od tamtego czasu nawet trójki w totka nie trafiłem.
 
U mnie zegarek padł gdzieś tak po tygodniu, ale tamtego dnia miałem radochę, że byłem jedną z trzech osób spośród (na oko) trzystu, której się poszczęściło.
Teraz jak już coś w życiu mnie dopada, to jest to wyłącznie pech.
 
Swoją drogą, czy odpowiedź ma jakiekolwiek znaczenie, skoro to i tak będzie losowanie? :huh:
 
Właśnie wysłałem odpowiedź z mailem i co zobaczyłem? "You have 1 entry". Super. Czyli liczy się ilość wejść, tak? No to wygra jakiś gość z astronomiczną liczbą tych wejść, ze dziesięć tysiąców pewnie mieć będzie, praktycznie zerowa szansa na wygraną. Tak jak przy tych różnych giveawayach. Klucz wrzucony pięć sekund temu, ale już wykorzystany, no cyborgi jakieś chędożone. Ten "losowany" konkurs wygra zapewne człowiek, który w stronę Wiedźmina nawet by się nie obejrzał, a kompa wykorzysta do grania w Minecrafta czy CS-a, albo innego WoT-a.
Nie o take konkurse walczyłem.

Dalibyście jakiś literacki, przynajmniej uczciwy będzie. :troll:
 
Też wziąłem udział :) wprawdzie w życiu niczego nie wygrałem, i ten stan rzeczy raczej przy okazji tego konkursu się nie zmieni, ale co szkodzi spróbować!
Poza tym miałem sporo radochy przy pisaniu odpowiedzi!
 
Top Bottom