Wykaż się kreatywnością w konkursie cosplayowym organizowanym przez CD PROJEKT RED!

+
Ja tam wolę pośladki, ale każdemu jego... Khem, khem.

Jak napiszę bezpośrednio "cycki", to zaraz podniosą się niewieście głosy, że jestem niewychowany, świnia i w ogóle znowu tylko o jednym. Ale widać niektórzy nie zrozumieli, albo specjalnie się droczą ;).

A z chłopami przecież tak zawsze:
mądrze zaczynają, a zawżdy na dupach kończą
:p
 
Drodzy Organizatorzy! Chciałabym zapytać, kiedy pojawią się jakieś materiały referencyjne do postaci z 3 części gry? Spieszno mi rozpocząć pracę nad kostiumem do konkursu, a coraz mniej czasu do zakończenia.
 
Po nicku wnioskuję, że będziesz Yen:) Tez chciałabym się dokładnie dowiedzieć czy mam się wzorować na gotowym materiale czy sama coś wymyślać:)
 
Być może będę Yen jeśli czarne włosy będą pasować do mojego typu urody. Jeśli nie to Triss, ale wolałabym Yen.
 
Ładna ta ta ona Ves :p

 
A jakieś ma cy...*** cycki.

Btw nie widzę tatuażu niebieskich pasów.
@BeksaLala
Sugeruję jednak zwracać uwagę na kulturę wypowiedzi.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
No, patrzcie. @BeksaLala jako pierwszy i chyba jedyny zauważył brak tatuażu. Ja bym taki szczegół przegapił, choćbym się wpatrywał godzinę. :p
Ale to rozchełstane giezło - choć "klimatyczne" - niezbyt pasuje do zawsze zadbanej i ogarniętej Ves.
 
Ale to rozchełstane giezło - choć "klimatyczne" - niezbyt pasuje do zawsze zadbanej i ogarniętej Ves.

No w Wiedźminie 2 też czasami miała całkiem spory dekolt ;). Wystarczy chwilę poszukać w googlu. Także tego... Mi tam się podoba i jest wystarczająco klimatyczny. I pasujący do postaci :).
 
Top Bottom