Wykorzystaj moc Gigantów!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przedstawiamy nowy Specjalny Tryb Areny — Bitwę Gigantów! W jego ramach możesz tworzyć talie wyłącznie z kart o koszcie werbunku powyżej 11!

Bitwa Gigantów będzie dostępna do południa, we wtorek 22 stycznia. Powodzenia!
 

Lexor

Forum veteran
Przedstawiamy nowy Specjalny Tryb Areny — Bitwę Gigantów! W jego ramach możesz tworzyć talie wyłącznie z kart o koszcie werbunku powyżej 11!

Powyżej 11? Czy aby na pewno? W angielskiej wersji forum w tej informacji widnieje "11+", a to oznacza "powyżej 10".
 
Powinny się zaliczać. Jeśli chodzi o zagranie 3 takich samych kart podczas jednej rozgrywki na Arenie, to na pewno się to wlicza w tym trybie, bo miałem już kilka takich przypadków (wiadomo, że pula kart do wyboru przy 11+ jest o wiele mniejsza) :)

Inne kontrakty też powinny działać jak w standardowej Arenie...
 
Kontrakty dotyczące Areny, w ramach tego trybu nie zaliczają się?
Zalicza kontrakty , ja własnie zdobyłam 9 zwycięstw bez porażki i zaliczyło .Przy okazji miałam w finałowej grze najzabawniejsza sytuacje do tej pory , aż się herbata zakrztusiłam .Przeciwnik miał zagranego Feniksa , i jakieś 2 mniej niż 5 punktów karty , ja tez 3 karty i wszystkie poniżej 5 punktów .Przeciwnik zagrywa Vernona i ten dobiera mu drugiego Vernona oraz Gauntera ( nim zaznacza moja 4 punktowa kartę ) , kolejne dwie karty to Igni ( ale nie siada bo za mało mam punktów ) a ostatnia karta to Pożoga ( która pali jego Gauntera i jego Feniksa ) :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
To ja chciałem zgłosić, że mi kontraktów nie zalicza ten tryb a bardzo szkoda bo można nabić sporo punktów :(
Ani zagranie 3 takich samych kart nie działa, ani skompletowanie talii składającej się jedynie z samych złotych kart (co jest nieuniknione a u mnie dalej widnieje jako niezaliczone), mało tego, nie zalicza mi wygranych rund w tym trybie.
 
No tak ale ja jej w swojej talii nie mam :) mam dokładnie 26 kart złotych ale kontrakt jest niezaliczony, dzięki za odpowiedź co do wygranych rund. Ktoś miał podobny problem w tym trybie z tym kontraktem "Milczenie jest złotem"? Może twórcy specjalnie go pominęli bo byłoby bez sensu, każdy zdobyłby ten kontrakt bez większej trudności.
 
Top Bottom