Wymyśl podtytuł drugiej Części Wiedźmina - Konkurs

+
Wymyśl podtytuł drugiej Części Wiedźmina - Konkurs

Konkurs organizowany przez serwis Gry-Online: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47574Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym nagrody ufundowała firma CD Projekt.W komentarzach pod tą wiadomością wklejajcie swoje pomysły na podtytuł drugiej części Wiedźmina. Mogą być one zabawne, ale chętnie przeczytamy też całkiem poważne propozycje. 3 najciekawsze (zdaniem redakcji) podtytuły nagrodzimy jednym egzemplarzem Wiedźmina w Platynowej Kolekcji. Koniec zabawy w przyszły poniedziałek, 3 sierpnia. Konkurs jest naszą inicjatywą i nie należy go łączyć z planami firmy CD Projekt RED.
 
Wiedźmin 2: gry i zabawy dla najmłodszych (autor tematu zapomniał dodac, ze tytuł trzeba wpisac na gry-online.pl zeby cos wygrac :) )
 
Wiedźmin 2 Szkoła Wilka, Wiedźmin 2 Dziecko Przeznaczenia.Nie mam żadnego lepszego pomysłu.
 

Jimp

Forum veteran
Tak ... nie ma to jak wymyślanie podtytułu dla gry o której nic nie wiemy ...
 
Jimp said:
Tak ... nie ma to jak wymyślanie podtytułu dla gry o której nic nie wiemy ...
właśnie wygrany podtytuł będzie pierwszą rzeczką, którą będziemy wiedziec o nowym wiedzminie :D
 
Wilkwilk said:
Wilkwilk said:
Tak ... nie ma to jak wymyślanie podtytułu dla gry o której nic nie wiemy ...
właśnie wygrany podtytuł będzie pierwszą rzeczką, którą będziemy wiedziec o nowym wiedzminie :D
No właśnie sęk w tym, że nie bardzo.Jedyne co będziemy wiedzieli o wygranym tytule, to to, że spodobał się redaktorom gry-online.pl :)
 
Wiedźmin 2 Miecz PrzeznaczeniaWiedźmin 2 Ścieżki PrzeznaczeniaWiedźmin 2 Ścieżka/Droga, z której nie ma powrotu
 
Hit477 said:
Wiedźmin 2 Miecz PrzeznaczeniaWiedźmin 2 Ścieżki PrzeznaczeniaWiedźmin 2 Ścieżka/Droga, z której nie ma powrotu
Chyba Wiedźmin 2 Droga z której się nie wraca. Fajny podtytuł.
 
OKMMcSloniu said:
Chyba Wiedźmin 2 Droga z której się nie wraca. Fajny podtytuł.
Myślałem o Drodze, z której się nie wraca, ale zdecydowałem się na krótszy tytuł :D (zresztą jeden z komiksów chyba posiadał taki tytuł)Jeszcze wymyśliłem:Wiedźmin 2: Legenda Białego Wilka, ew. Legenda o Białym Wilku
 
"Wiedźmin : Poza horyzont, wbrew historii" Czyli podróże w czasie i przestrzeni.Ewentualnie"Wiedźmin : Cholera! Znów wszystko zapomniałem""Wiedźmin : Atak Klonów" brak zróżnicowania wśród mieszkańców i potworów byłby fabularnie uzasadniony
 
Wiedźmin - Droga Przeznaczenia Wiedźmin : Nocne szaleństwo z Jaskrem :) Wiedźmin - Atak klonów Wiedźmin-Prawo i Sprawiedliwość Wiedźmin-Przeszłość to dziśWiedźmin-Teraz Geralt ;D Wiedźmin-Gdzie jest jaskier??? To tyle ;D
 

Jimp

Forum veteran
Wiedźmin II: Zlecenie na forumowych spamerów . Ciekawe kto będzie ostatnim bossem ?
 
Top Bottom