Wyniki etapu 4 konkursu "Szkoła Wiedźmińska" oraz ogłoszenie etapu 5

+
Ailinon said:
Zdajemy się na jury w kwestii uznania lub nieuznania opóźnienia - o ile, oczywiście, nie nastąpi jakieś kolejne cudowne przesunięcie terminu. Jeżeli jednak nasi szanowni konkurenci wyrobią się do bieżącego terminu 29 grudnia, nie będziemy nalegać.
Co prawda wszystko wskazuje na to, że jednak skończymy na czas, ale myślę, że warto rozważyć lekkie przesunięcie po raz kolejny. To nie jest jeden z etapów, a koniec konkursu i nie chciałbym, żeby grupa, która zawsze starała się pomóc jeśli ktoś miał jakiś problem w Djinni nie oddała swojej pracy. Dlaczego przesunięcie terminu, a nie specjalne względy dla jednego uczestnika? Bo niestety, ale ludzie są ludźmi i obawiam się, że mogłoby dojść do tekstów typu: "A oni mogli a my nie", albo gorzej.
 
Niestety, laptop, na którym sprzętowo uwięźliśmy u rodziny na świętach, nijak - pomimo wcześniejszego przetestowania paru scenek - nie wyrabia pracy w Dżinie... Tak więc aż do 2 stycznia jesteśmy nieplanowanie sparaliżowani i dopiero wtedy prześlemy naszą pracę. Zdajemy się na jury w kwestii uznania lub nieuznania opóźnienia - o ile, oczywiście, nie nastąpi jakieś kolejne cudowne przesunięcie terminu. Jeżeli jednak nasi szanowni konkurenci wyrobią się do bieżącego terminu 29 grudnia, nie będziemy nalegać.
Jeśli chodzi o Ailinon i Sinusa uważam, że kilka dodatkowych dni nikomu nie zrobi różnicy, a są to osoby, bez których kilka projektów w ogóle by się nie ukazało (np. mój :))Ja swoją pracę (na szczęście) skończyłem i nie planuję wprowadzać już poprawek. Poza tym 23.12.2008 urodziła mi się córka, więc mam teraz troszkę inne priorytety :)
 
Koziek proponował nowy termin: 4 stycznia.Ifrit nie ma nic przeciwko. A nawet jest za, w związku z tym, iż nasz dżin od Rodroży obecnie haruje przy wykończeniu Wiedźminkołaja.
 
Gorące TAK ze strony ifritu :p Tym bardziej, że większość nas będzie leczyła kaca do 4 stycznia, a co dopiero cokolwiek robiła :p
 
cyprien said:
Gorące TAK ze strony ifritu :p Tym bardziej, że większość nas będzie leczyła kaca do 4 stycznia, a co dopiero cokolwiek robiła :p
To dlaczego w Sylwestra połowa Ifritu była na forum? ;]]]]
 
Ponieważ realizowaliśmy wrogie przejęcie :evil:Choć przechwyceni jeszcze nie wiedzą, że są przechwyceni :pNa razie myślą, że będziemy współpracować jako 2 zespoły na jednym forum ;)Więcej na ten temat nie powiem, bo utną mi palce ;DEDIT Nabiłem 100 postów nie spamując ;D
 
bonssaaay said:
Ponieważ realizowaliśmy wrogie przejęcie :evil:Choć przechwyceni jeszcze nie wiedzą, że są przechwyceni :pNa razie myślą, że będziemy współpracować jako 2 zespoły na jednym forum ;)Więcej na ten temat nie powiem, bo utną mi palce ;DEDIT Nabiłem 100 postów nie spamując ;D
ja kiedyś nabiłem 100 w jeden dzień. Chyba też nie spamując;)
 
Mnie też wydaje się dobrym pomysłem przesunięcie terminu. Z tego co wiem, ludzie sobie bardzo do serca wzięli ten konkurs, wysoko zawiesili poprzeczkę, więc pewnie nie obyło się bez poślizgów ;). Owszem można zakończyć konkurs już teraz, ale nie wiem jaki jest sens oddawania niedopracowanych prac, zwłaszcza ze sprawa nie dotyczy tylko jednego teamu.
 
Każdemu zdarza się źle obliczyć czas potrzebny na realizację wszystkich zamierzonych planów, dlatego jeszcze trochę czasu na dopieszczenie tego i owego byłoby dobrym pomysłem :)
 
Kolejna obsówa? No chłopaki... Jednak patrząc na to co planujecie i chcecie aby to było na poziomie, czego również wszyscy gracze chcą, to chyba lepiej przesunąć ten termin. Z tego co widać, to nie jest prosta sprawa z tymi przygodami, a każdy pamięta to historię z Wiedźminkołajem. Myślę że dobrze było by wam dać te, no nie wiem dwa tygodnie...
 
Ifrit nie ma nic przeciwko. Zwłaszcza, że nie dostaliśmy jeszcze od Redów odpowiedzi na pewne, dręczące nas nas, specyficzne pytania.Przynajmniej tydzień, proszę.Jeśli inni chcą więcej, nie mamy nic przeciwko.
 
bonssaaay said:
Ifrit nie ma nic przeciwko. Zwłaszcza, że nie dostaliśmy jeszcze od Redów odpowiedzi na pewne, dręczące nas nas, specyficzne pytania.Przynajmniej tydzień, proszę.Jeśli inni chcą więcej, nie mamy nic przeciwko.
U nas też request czeka do 5 stycznia ;]Tak jak bonsaj pisze - tydzień minimum :]
 
Trochę szkoda, że zarzuciłem kilka pomysłów, bo obawiałem się, że nie zdążymy. Niemniej jeśli rzeczywiście reszta potrzebuje więcej czasu nie mam nic przeciwko. Ale proszę, podajcie realnie ile potrzebujecie czasu, żeby tego nie przedłużać co i rusz o 2-3 dni. Chyba większość mogła przewidzieć juz przed świętami (przed ostatnim przedłużeniem), że nie wyrobi się do 4 stycznia. Gdybym w święta wiedział, że termin może być przedłużony do np. 11 stycznia to zabralibyśmy się za jeden z questów pobocznych, które wyleciały ze względu na brak czasu, a tak .... no zobaczymy o ile to się przedłuży.EDIT: Żeby coś dorzucić z odrzuconych pomyslów i przetestować, żeby nie wpłynęło to np. na poziom trudności, to dla naszej 2-osobowej grupy myślę min. 2 tyg. I cokolwiek by się działo, niech to już będzie termin ostateczny.
 
Ja swoją pracę wysłałem 27.12.2008 (swoją drogą, nie dostałem potwierdzenia ze strony REDów...). W sumie nie mam nic przeciwko przesuwaniu terminu, ale - jak napisał wcześniej dan_123 - też musiałem zrezygnować z kilku pomysłów, żeby wyrobić się na deadline.
 
Top Bottom