Wyniki etapu 4 konkursu "Szkoła Wiedźmińska" oraz ogłoszenie etapu 5

+
Niniejszym, w nawale pracy zarobkowej i nauk wszelakich, zgłaszamy się oficjalnie o przedłużenie terminu tego etapu, tak jak i poprzednich... Póki były wakacje, póty był luz, a teraz trzeba było się mocniej wziąć za tzw. "życie", i... w bieżącym etapie dotąd mieliśmy czas popracować zaledwie parę dni. Chcielibyśmy zaś wypuścić coś dopiero wtedy, gdy naprawdę będzie godne oglądania przez szerszą publikę, dopięte choćby na parę guzików.Stąd pytanie do pozostałych uczestników: przyłączycie się do petycji o przedłużenie terminu do Świąt?
koziek said:
ja mam bana, mogłabyś załączyć do swojego posta, że jesteśmy również za? ^^
Załączam. :)
 
A ja zgłaszam Liberum Weto i poszedł wszyscy do domu, bo to nielegalne głosowanie.PS. Z racji mej ciekawości, ale i nie pojęcie szerokiej wiedzy z zakresu parapsychologi niemowlęcej i zwierzęcej (specjalizacja - szczury) oznajmiam, że mój głos liczy się za wszystkich userów którzy nie logowali się od ponad 1 h( ponieważ byli pewnie u mnie na terapii), dlatego oświadczam, że "tłum" ludzi przegłosował i postanowił, by ów pomysł został przyjęty. Nowy termin : 24 XII.Tak by było można zrozumieć, dobry pomysł, lepiej by było późno, a dobrze, niż się śpieszyć i uradować satana :p
 
Niniejszym, w nawale pracy zarobkowej i nauk wszelakich, zgłaszamy się oficjalnie o przedłużenie terminu tego etapu, tak jak i poprzednich... Póki były wakacje, póty był luz, a teraz trzeba było się mocniej wziąć za tzw. "życie", i... w bieżącym etapie dotąd mieliśmy czas popracować zaledwie parę dni. Chcielibyśmy zaś wypuścić coś dopiero wtedy, gdy naprawdę będzie godne oglądania przez szerszą publikę, dopięte choćby na parę guzików.Stąd pytanie do pozostałych uczestników: przyłączycie się do petycji o przedłużenie terminu do Świąt?
No nie, a ja właśnie skończyłem. Jak powiem w domu, że przesunięto termin i mam dodatkowy miesiąc na dopieszczanie szczegółów, to mnie żona przeklnie i będę spał na wycieraczce :) Ale niech Wam będzie, zawsze mogę oddać pracę wcześniej.
 
Ailinon said:
Stąd pytanie do pozostałych uczestników: przyłączycie się do petycji o przedłużenie terminu do Świąt?
Dołączamy się z bratem jak najbardziej. Nie wiem czy nasza wiedza pozwoli dopiąć to na te guziki co trzeba, ale odmiennie od debrena, moja żona sie ucieszy, że przestane przesiadywać do późna nad jakimś mega problemem i trochę bedzie mozna zluzować. :D,
 
Jestem za, chociaż nasza grupa nie bierze udziału w konkursie. Przecież chcemy grać w dopracowane przygody, a nie z np questami niedoukończenia itp.
 
Przez same święta, to - jak sądzę - sami REDzi będą mieć wolne, podczas gdy my nierzadko święta spędzamy ile wlezie przed monitorami. Dlatego gdyby tak termin ustalić np. na koniec roku, punktualnie - a jak nie tak późno, to przynajmniej na 27.12 - byłoby najpraktyczniej, wedle naszego skromnego zdania.-- Ailinon+Sinus
 
Przepraszam, ale spytam wprost, w konkursie chodzi o to, by stworzyć fabułę (wraz z dialogami??) ewentualnej dodatkowej przygody do gry Wiedźmin, tak?
 
Seveir said:
Przepraszam, ale spytam wprost, w konkursie chodzi o to, by stworzyć fabułę (wraz z dialogami??) ewentualnej dodatkowej przygody do gry Wiedźmin, tak?
Chodzi o to żeby stworzyć taką przygodę :)
 
Jesli przewycięże lenistwo :p to naucze robić się przygody, a muzykę jako podkład mam już gotową. Graj muzyko jak zwykł mawiać Leo Bonhart.
 
Niestety, laptop, na którym sprzętowo uwięźliśmy u rodziny na świętach, nijak - pomimo wcześniejszego przetestowania paru scenek - nie wyrabia pracy w Dżinie... Tak więc aż do 2 stycznia jesteśmy nieplanowanie sparaliżowani i dopiero wtedy prześlemy naszą pracę. Zdajemy się na jury w kwestii uznania lub nieuznania opóźnienia - o ile, oczywiście, nie nastąpi jakieś kolejne cudowne przesunięcie terminu. Jeżeli jednak nasi szanowni konkurenci wyrobią się do bieżącego terminu 29 grudnia, nie będziemy nalegać.
 
Top Bottom