Wyniki etapu 4 konkursu "Szkoła Wiedźmińska" oraz ogłoszenie etapu 5

+
debren said:
Ja swoją pracę wysłałem 27.12.2008 (swoją drogą, nie dostałem potwierdzenia ze strony REDów...). W sumie nie mam nic przeciwko przesuwaniu terminu, ale - jak napisał wcześniej dan_123 - też musiałem zrezygnować z kilku pomysłów, żeby wyrobić się na deadline.
Możesz zawsze jeszcze wysłać drugi raz, na nowy termin.
 
No dobra to jak z tym przesunięciem, ktoś coś wie? Jeśli miałbym dostać jeszcze kilka dni to chętnie sie jutro wstrzymam z wysyłaniem.
 
undomiel9 said:
Kochani, przypominam, że Redzi mają wolne do poniedziałku, więc nie wymagajcie za wiele ;)
Ciężka sprawa, ale chyba (mam taką nadzieję), że jednak przesuną termin :dead:
 
Death13 said:
Death13 said:
Kochani, przypominam, że Redzi mają wolne do poniedziałku, więc nie wymagajcie za wiele ;)
Ciężka sprawa, ale chyba (mam taką nadzieję), że jednak przesuną termin :dead:
Bardzo mi przykro, ale muszę zabić Twoją nadzieję.Tak jak tego różowego kucyka pony, co go dostałeś na 10 urodziny.Niefajnie :dead:
 

gower

Forum veteran
Jeszcze tydzień bardzo by się przydał... Tym bardziej, że się dzisiaj rozłożyłem i w takim stanie nie za bardzo mogę dokończyć pracę. Nigdy więcej nie będziemy się chyba skarżyć na przesuwane premiery:)
 
gower said:
Jeszcze tydzień bardzo by się przydał... Tym bardziej, że się dzisiaj rozłożyłem i w takim stanie nie za bardzo mogę dokończyć pracę. Nigdy więcej nie będziemy się chyba skarżyć na przesuwane premiery:)
Muszę Cię zasmucić jak deatha.Przynieś mi swojego kucyka, bo nie chce mi się za nim biegać.
 
Sen jest dla białkowców!Sen Nocy Letniej właśnie się podsyła. Wersja, niestety, zdecydowanie nie "release" - ale ile się dało, tyle się dalo. Miłego oceniazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.......
 
Ailinon said:
Wersja, niestety, zdecydowanie nie "release"
No to tak jak u mnie. Grać się da, ale jest kilka irytujących rzeczy, których pewnie nawet część graczy nie zauważy, ale wystarczy że ja widzę ...
 
Dostałem potwierdzenie z RED o przyjęciu mojej pracy. W ramach pocieszenia dla tych, którzy nie zdążyli, zamieszczam cytat :) "Przygody będą oceniane w stanie jakim zostały wysłane, ale przed publikacją będzie jeszcze czas na ich doszlifowanie."EDIT:A ja myślałem, że etap 5 to właśnie czas na "doszlifowanie" :)
 

gower

Forum veteran
Dobrze, że będzie... Byle nie za szybko, bo na razie mam serdecznie dosyć D'jinniego;)
 
Etap 5 konkursu został zakończony!Chciałbym w imieniu CD Projekt RED pogratulować i podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, wkładając swoje serce w tworzone projekty i często także redukując godziny przeznaczone na sen. Podziwiamy was i doceniamy waszą wytrwałość.Wszyscy, którzy dziś nie otrzymali potwierdzeń, że otrzymaliśmy zgłoszenie, proszeni są o kontakt z nami pod adresem adventures@thewitcher.com.W chwili obecnej przygody są dokładnie oceniane przez designerów CD Projekt RED, co może zająć kilka tygodni. Prosimy zatem o cierpliwość.Każdą z nadesłanych przygód w miarę możliwości chcemy opublikować. Przez cały czas wszyscy autorzy nadesłanych prac mogą pracować nad finalnymi szlifami i poprawianiem ew. błędów. W momencie ogłoszenia wyników będziemy kontaktować się z autorami przygód bezpośrednio i uzgadniać wszystkie niezbędne szczegóły.Ewentualne pytania można kierować na adres adventures@thewitcher.com.
 
Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzcy.Kiedy będzie można zagrać?
Zwycięzcy jeszcze nie ma, ponieważ prace dopiero są oceniane. Chociaż ja i tak wiem kto wygra :)Podejrzewam, że w prace konkursowe będzie można zagrać najwcześniej za 2 miesiące (zakładając miesiąc na ocenę modów i drugi na ostatnie szlify).
 
Ostatnimi czasy trochę przycichło odnośnie nowo tworzonych przygód... są jakieś wieści odnośnie tego, kiedy ewentualnie będzie można zapoznać się z twórczością poszczegolnych teamow ? Wiem, ze zbliża sie sesja , ale moze i lepiej zeby cos teraz wyszło, na otarcie łez po egzaminie ;)PozdrawiamTzL
 
Hop, hoop! Czy ktoś z RED mnie słyszy?Kiedy opublikowane zostaną wreszcie wyniki Szkoły? Minęły prawie 2 miesiące od zakończenia konkursu...
 
Top Bottom