Wyprzedaż z Okazji 9-tych Urodzin Serii

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Wyprzedaż z Okazji 9-tych Urodzin Serii



Wybrane Wiedźmińskie tytuły do 85% taniej! Szczegóły znajdziecie na stronie: http://buy.thewitcher.com/
 
Przeceny i po przecenach

Ostatnio a dokładnie przez weekend( od piątku) do poniedziałku była przecena na całe uniwersum wiedźmińskie(gra) z okazji jubileuszu, nareszcie miałem okazje zakupić|(no prawie) przy swoim studenckim budżecie upragnioną grę marzeń - podstawkę Wiedźmin 3. Wybrałem opcją paypala do zapłaty za grę w gog.com, tylko musiałem najpierw przelać kasę z konta na paypala, zrobiłem w piątek, ale akurat w ten sam dzień podobno paypal miał problemy, tak więc kasa doszła na paypala o 1 w nocy dziś, czyli dosłownie kilka godzin za późno, i tu pytanie. Czy jest jakaś opcja abym mógł zakupić upragnioną grę w zbliżonej cenie, mając wzgląd na te nieszczęśliwe zbiegi okoliczności? Opcji szukaj próbowałem użyć, ale niestety po przełączeniu mnie na wyniki miałem biały ekran.
 
Jeżeli ktoś szuka jest teraz boska przecena na gog.comie :D Chciałem się tylko dowiedzieć jak długo będzie ta przecena :D bo wersja game of the year jest w bardzo przyzwoitej cenie :) Ktoś wiec jak długo potrwa promocja? :D
 
Aż mnie palce świerzbią, gdy widzę takie ceny, zwłaszcza dwóch pierwszych części. Oczywiście mam je od dawna, więc nie skorzystam. ;)
Przynajmniej namówiłem kogoś ze znajomych, żeby uzupełnił bibliotekę.
 
Top Bottom