Wyrusz w Podróż do Aretuzy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zanurz się we wspomnieniach Alissy Henson, gdy wraca myślami do lat spędzonych w Aretuzie, prestiżowej szkole dla czarodziejek. Nowy sezon Podróży jest już dostępny za darmo na wszystkich wspieranych platformach i będzie trwał przez 3 miesiące.

Dowiedz się więcej o Podróży tutaj.
 
Last edited:

Gomola

Forum veteran
Ciekawe podejście do podróży, zamiast skórki dowódcy dla odmiany wysokiej jakości plansze i bibeloty. Poczułem powiew świeżości. A możliwość wybrania muzyki wymiata. Jak usłyszałem wątek Skellige to mi się nostalgia odpaliła.
 
Ciekawe podejście do podróży, zamiast skórki dowódcy dla odmiany wysokiej jakości plansze i bibeloty. Poczułem powiew świeżości. A możliwość wybrania muzyki wymiata. Jak usłyszałem wątek Skellige to mi się nostalgia odpaliła.
Mi tam ciągle nie działa podróż więc nie sprawdzę LUL
 
Karty z 2 dodatku Mega Sztos ! Jedne z ładniejszych kart. Podróż też extra. Gwint powinien miec w CdPr. priorytet (tez finansowy). Brawo redzi !
 
Część. Zastanawiałem się jaka jest cena na komputerach. Ja mam do dyspozycji tylko smartphona i nie wiem czy warto kombinować. Z tego co pamiętam to kosztowało 33zl ale nie wiem czy się cena utrzymała.
 
Mnie interesuje cena w PLN przy zakupie dodatku "wewnątrz gry". W linkach które mi podałeś nie mogę nawet wybrać PLN. Wszystko o co proszę to żeby ktos kto nie ma dodatku wszedł do gry i zobaczył jaka jest jego cena. Chodzi mi o wersję podstawową
 

Lexor

Forum veteran
@Kepsaur: Mieszkasz w Polsce? Jeśli tak, to na dole strony będziesz miał wybór waluty PL.

Najtańszy legalny / sprawdzony zakup na PC kosztuje dokładnie tyle co na GOGu, taniej nie ma. Mi osobiście zakup czegokolwiek z poziomu gry nigdy nie działał - wywala komunikat o jakimś braku podłączenia platformy (czy czegoś tam).

 
Pytałem o to ile kosztuje podróż. Zamiast napisać mi że kosztuje 38.49 to wysyłasz mi linki do kupienia podróży o które nie prosiłem. Jestem obecnie w Polsce i mam włączona lokalizację a mimo to mam do wyboru tylko GBP, USD i EUR. Już się dowiedziałem czego chciałem innym sposobem.
 
Cześć! Mam pytanie odnośnie kontraktów: czy po zakończeniu podróży, tj. minięciu terminu jej trwania, kontrakty z podróży znikają? Czy ktoś wie jak było w poprzednich podróżach? Te z zadaniami tygodniowym raczej tak, ale co z resztą? Pytam o to, ponieważ pozostało 12 dni podróży, a mogę mieć problem z kontraktami typu „zagraj x razy daną planszą” i nie wiem czy przycisnąć konkretnie z graniem, czy będę mógł później na luzie te kontrakty ukończyć. Dzięki
 
Z tego co kojarzę, tego typu kontrakty były wciąż wykonalne po zakończeniu podróży.
 
Witam! Czy będzie jakaś rekompensata dla osób które wykupiły podróż premium w związku że została ona skrócona i nie byliśmy nawet o tym poinformowani?
 
W ramach rekompensaty za skrócenie obecnej obecnej Podróży, każdy aktywny gracz (czyli taki, który zalogował się do GWINTA w trakcie ostatnich dwóch tygodni) otrzyma 120 fragmentów koron, które stanowią równowartość 5 poziomów Podróży.

Ten proces zajmie około 24 godzin.
 
Last edited:
Właśnie tutaj wszedłem by zobaczyć czy te czary z poziomami zdobytymi z nikąd to tylko u mnie się zadziałały. Dzięki CD Projekt :cool:Dzięki Wam mam wolne do czwartku i można grać już na luzie
 
Top Bottom