Wyszperane w sieci

+
Ja w ogóle jestem przeciwna zabawkom, w których skład wchodzi broń. Oraz robieniu zabawy z wydarzeń, które są wciąż kontrowersyjne i związane ze śmiercią, wojną itepe.
 
Last edited:
@zi3lona
A to w porządku, ja też, dlatego dziwi mnie partykularyzm oburzu.

Btw, ciekawa mapka:

Polska jednym ze światowych liderów.

Naprawiłam linka :p
z.
 
Last edited by a moderator:
ja właśnie podobnie chciałem zapytać o to co Kuba. nie ukrywam, że klocki z powstniem warszawskim jakoś mi nie leżą, choć potem sam się łapię na tym, że przecież sam brzdącem bedąc z uwielbieniem organizowałem wojenki plastikowych żołnierzyków. rycerze z mieczami? norma.
a jednak do myślenia skłoniło dopiero PW.

 
zi3lona said:
Ja w ogóle jestem przeciwna zabawkom, w których skład wchodzi broń.
Firnomir said:
A to w porządku, ja też, dlatego dziwi mnie partykularyzm oburzu.
Chcielibyście zabronić bawić się moim ulubionym typem zabawek z dzieciństwa - plastikowymi żołnierzykami, rycerzami z klocków LEGO itp.? :O
@zi3lona @down A, to w porządku.
 
Last edited:
Lego nigdy by takiego zestawu z klocków, jak ten firmy cobi nie zrobiło. Ponieważ oni bardzo się pilnują żeby unikać wszelkich "kontrowersyjnych" tematów. Nigdy nie zrobili nawet żadnej serii ze współczesnymi żołnierzami. Co najwyżej jakichś bajkowych rycerzy, amerykańską kawalerię z dzikiego zachodu i żołnierzy podobnych do Anglików z okresu napoleońskiego w serii o piratach. Wypuścili wprawdzie kilka zestawów inspirowanych Indianą Jonesem, ale naziści, z którymi Indi walczył w tych filmach nie mają tam w ogóle niemieckich mundurów. Raczej mundury podobne trochę do Afrika Korps i to "bez oznaczeń" ;) Zresztą lego się z tej serii bardzo szybko wycofało.

A co do tego obozu koncentracyjnego, to nie był zestaw lego, tylko po prostu ktoś korzystając z klocków wziętych z innych zestawów zbudował baraki, ogrodzenie itp. Jeśli się przyjrzycie figurkom, to zobaczycie, że strażnicy to miejscy policjanci z serii "city", a więźniowie to kościotrupy wzięte zapewne z serii o piratach.
 
Przeglądając czeluści internetu znalazłem zajo bluzkę z tym artem z Titanfall-a:

Teraz nie mogę znaleźć jakiejś wersji direct feed :/
 
W trailerze do tego "dzieła" użyto muzyki z trailera W3. I nie wiem co o tym myśleć... Moim zdaniem używają tego utworu w celach marketingowych a co za tym idzie czerpią z niego korzyści. Jeżeli nie pytali o zgodę REDów, to jest to moim zdaniem przywłaszczenie, żeby nie powiedzieć kradzież własności intelektualnej. Powiadomiłem już Marcina. zobaczymy co on na to.
 
Top Bottom