Wyszperane w sieci

+

Attachments

  • bfff14cedc566e2c9155abca1975b030.jpeg
    bfff14cedc566e2c9155abca1975b030.jpeg
    170.9 KB · Views: 27
Tym czasem na Bliskim Wschodzie przechodzi jednak z większych burz paskowych*







*Bóg/Allach się zdenerwował?
 
Nie wiem, czy ktoś tu z forum ogląda czasem program "Twoja twarz brzmi znajomo" (tak, to chyba najdurniejszy tytuł, jaki wymyślono ever), bo niektóre aranżacje utworów znanych gwiazd ocierają się tu o geniusz. Jak ta:
Ma głos ta Monika Dryl :)
 
Ja oglądam ten program. Jest chyba najciekawszy z tych wszystkich sezonowych w stylu Mam Talent itp, emitowanych do zrzygania. Świetne charakteryzacje i zdziwienie, że można w taki sposób modulować głos. No i to chyba jedny program, w którym wykonania są ważniejsze niż pseudo-emocje i opinie jury.
 
5 tys? Myślę, że nawet gdyby miał zebrane pół miliona podpisów, to marna szansa, że jakieś studio zainteresowałoby się tematem.
 
No właśnie nie taki murowany - na pewno nie ogarnęli by naszego języka, zresztą Wiedźmin gadający po angielsku? No już na starcie coś*mi tu by nie grało. Może fajnie by to wyszło jakością wykonania, prezentacji bohaterów, aktorstwa, efektów ale nie smaczkami, których nikt oprócz Polaków nie zrozumie.
 
@Nars Tak naprawdę nie przypominam sobie żeby jakakolwiek petycja, niezależnie od sprawy, doszła do skutku, wrzuciłem to jako ciekawostkę bardziej.
@Karesh masz rację, ale patrząc na to z innej strony to Netflix jak dotąd (prawie) wszystko przemienia w złoto, pomyślmy jaki mógłby osiągnąć sukces gdyby np zdecydował się wejść z takim serialem jak Wiedźmin na polski rynek, nie musi być to wierna adaptacja, ale mogli by się opierać na pomyśle, coś jak Da Vinci Demons stacji Starz. Możliwości są, wystarczy dobrać odpowiednich ludzi :)
Swoją drogą (wiem, że to nie ten wątek) co z filmem Bagińskiego, jakoś ucichło
 
Last edited:
Top Bottom