Wyszperane w sieci

+
Wyszperane w sieci

zamieszczajtau to wszystkie ciekawe zeczy jakie znaleziliscie w internecie od filmow po zdjęcia tylko jak powiedział Funky bez XXX
 
Z filmikow robionych na silniku gier komputerowych, moj ulubiony to TEN - wywiad z tym Irakijczykiem jest powalajacy. A oto i MINE 2, czyli 2 czesc tego pierwszego filmiku.Ehh, przypominaja mi sie czasy, jak nalogowo gralem w AA ^^
 

tibor

Forum veteran
Tak się zastanowiłem, czy pod zakres tego tematu mieszczą się linki do konkursów... doszedłem do wniosku, że tak, bo czemu by nie Więc, jak ktoś coś ciekawego zauważy, to zawsze może zarzucić link Na początek podam link do tego konkursu. Do wygrania łącznie 32 książki.
 
Tibor said:
Tak się zastanowiłem, czy pod zakres tego tematu mieszczą się linki do konkursów... doszedłem do wniosku, że tak, bo czemu by nie Więc, jak ktoś coś ciekawego zauważy, to zawsze może zarzucić link Na początek podam link do tego konkursu. Do wygrania łącznie 32 książki.
Hehe, słaby jesteś Tibor?? Hehehe.
 
A tak a propos tych wszystkich filmików o kaczce... mam takie wrażenie, że żona Lecha mogłaby spokojnie zagrać Zuylekę w "Wiedźminie". Przeczytajcie opisy Zuyleki- wypisz wymaluj Pierwsza Dama IV RP..
 
Orestes said:
A tak a propos tych wszystkich filmików o kaczce... mam takie wrażenie, że żona Lecha mogłaby spokojnie zagrać Zuylekę w "Wiedźminie". Przeczytajcie opisy Zuyleki- wypisz wymaluj Pierwsza Dama IV RP..
A jakby ktoś nie mógł przeczytać to ja zacytujęKrólowa Zuleyka była niewysoka, raczej tęgawa i sympatycznie nieładna. Ubierała się na sposób dość typowy dla kobiet o jej urodzie, polegający na takim dobieraniu elementów przyodziewy, by nikomu nie pozwolić odgadnąć, że nie jest się własną babką. Efekt ten Zuleyka osiągała nosząc suknie luźne, nijakie w kroju i utrzymane w szaroburej tonacji. Na głowę zakładała odziedziczony po antenatkach czepek. Nie stosowała żadnego makijażu i nie nosiła żadnej biżuterii.EDIT --> A to parę filmików związanych z jack ass'em.
 
TUTAJ coś dla tych co lubią czytać na kompie i czytali "W pustyni i puszczy".A TU coś dla tych którzy chcieliby aby Polska była mocarstwem.
 
Top Bottom